Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Idea
Soest
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kroon
Markelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
Bimhuis
Amsterdam
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Klif
Nijmegen
Bibelot
Dordrecht
Koningshof
Maassluis
Wilminktheater
Enschede
Luxor Live
Arnhem
Vorstin
Hilversum
Westergastheater
Amsterdam
De Spot
Middelburg
Theater Concordia
Haastrecht
Lotto Arena
Antwerpen
Lotto Arena
Antwerpen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Boerderij
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Energiehuis
Dordrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
BIRD
Rotterdam
Spant!
Bussum
De Piek
Vlissingen
In the Woods
Leusden
Merleyn
Nijmegen
Swanla Theater
Zevenhuizen
C.C. Myllesweerd
Mill
C-Mine
Genk
Tolhuistuin
Amsterdam
EKKO
Utrecht
Q-Factory
Amsterdam
Simplon
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
De Bosuil
Weert
Trix
Antwerpen
Bibelot
Dordrecht
Luxor Live
Arnhem
Doornroosje
Nijmegen
Theater De Omval
Diemen
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Oosterpoort
Groningen
Sint Catharijnekerk
Brielle
de Berchplaets
Berghem
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Peppel
Zeist
dB's
Utrecht
Vleugel F
Leuven
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Groene Engel
Oss
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Metropool
Hengelo
Bitterzoet
Amsterdam
P3
Purmerend
Botanique
Brussel
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Doornroosje
Nijmegen
De Mattelier
Groenlo
AFAS Live
Amsterdam
Theater De Boerderij
Huizen
Paleis 12
Brussel
Theater de Schuur
Zevenbergen
Fluor
Amersfoort
De Kreun
Kortrijk
Imperiumtheater
Leiden
Mainstage
's-Hertogenbosch
Theater Gooiland
Hilversum
De Amer
Amen
TRAX
Roeselare
De Oosterpoort
Groningen
Jan van Besouw
Goirle
013
Tilburg
Het Dorpshuis
Nigtevecht
De Domijnen
Sittard
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Drommedaris
Enkhuizen
P60
Amstelveen
Theater Berkelland
Eibergen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Mezz
Breda
Fort33
Leusden
De Velinx
Tongeren
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Hofpoort
Coevorden
Het Bolwerk
Sneek
Melkweg
Amsterdam
vrijdag 03 april 2020
The Billy Joel Experience
Theater Idea, Soest
The Bootleg Sixties - Tribute
Orpheus, Apeldoorn
The Five Great Guitars - Legends
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
De Kroon, Markelo
The Soul Preacher
Theaterhotel Almelo, Almelo
Thomas Strønen
Bimhuis, Amsterdam
ToRa
EKKO, Utrecht
Transition Festival (NL)
TivoliVredenburg, Utrecht
Transition Festival 2020 (tweedaags Jazzfestival)
TivoliVredenburg, Utrecht
Van Dik Hout
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Klif, Nijmegen
Vintage Night: The Wanderers + Gamble Blues Cats
Bibelot, Dordrecht
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Koningshof, Maassluis
Vreemde Kostgangers
Wilminktheater, Enschede
Wilson & Wakeman
Luxor Live, Arnhem
X Raiders
Vorstin, Hilversum
Xander Vrienten X Tim Knol
Westergastheater, Amsterdam
Yevgueni
De Spot, Middelburg
zaterdag 04 april 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Concordia, Haastrecht
#LikeMe in Concert 2020
Lotto Arena, Antwerpen
#LikeMe in Concert 2020
Lotto Arena, Antwerpen
3J'S
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Albert Hammond Songbook Tour 2020
Boerderij, Zoetermeer
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ali B - Koorts
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Amsterdam Klezmer Band
Energiehuis, Dordrecht
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
ANBU
BIRD, Rotterdam
Angela Groothuizen - Lueke binge
Spant!, Bussum
Ann My Guard
De Piek, Vlissingen
Annie Kinsella / Kieran Goss
In the Woods, Leusden
Anton Goudsmit / BRUUT!
Merleyn, Nijmegen
Anuar - EERLIJK
Swanla Theater, Zevenhuizen
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
C.C. Myllesweerd, Mill
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C-Mine, Genk
bbno$
Tolhuistuin, Amsterdam
Between the Jars
EKKO, Utrecht
Bintangs / the animals & friends
Q-Factory, Amsterdam
Bishop Nehru
Simplon, Groningen
Bjarki / Remco Beekwilder
Doornroosje, Nijmegen
Blackbird
De Bosuil, Weert
Blackwave.
Trix, Antwerpen
Bleach (Nirvana Tribute)
Bibelot, Dordrecht
Bongeziwe Mabandla
Luxor Live, Arnhem
BRUUT! & Anton Goudsmit
Doornroosje, Nijmegen
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
Carolina Dijkhuizen
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Chef'Special
De Oosterpoort, Groningen
Chosen Gospel Choir
Sint Catharijnekerk, Brielle
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
de Berchplaets, Berghem
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Venray, Venray
Crazy Piano's
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dave Clarke / Hyperaktivist
Luxor Live, Arnhem
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Kift
De Peppel, Zeist
De Kraaien
dB's, Utrecht
De Règâhs - De Règâhs Top-20 (seizoen 12)
Vleugel F, Leuven
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Def Americans
Groene Engel, Oss
Def P
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Dog Eat Dog
Metropool, Hengelo
Dreadzone
Bitterzoet, Amsterdam
Drukwerk
P3, Purmerend
Easy Life
Botanique, Brussel
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Eefje De Visser
Doornroosje, Nijmegen
Enge Buren - BASTA!
De Mattelier, Groenlo
Eurovision in Concert
AFAS Live, Amsterdam
Eva Crutzen - Try Out
Theater De Boerderij, Huizen
Evanescence / Within Temptation
Paleis 12, Brussel
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater de Schuur, Zevenbergen
Fischer-Z
Fluor, Amersfoort
Fleddy Melculy Clubtour 2020
De Kreun, Kortrijk
Frank Blueka
Imperiumtheater, Leiden
Frans Bauer - Live in Concert
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Gooiland, Hilversum
Freddy & Francine
De Amer, Amen
Fresku
TRAX, Roeselare
Gallowstreet
De Oosterpoort, Groningen
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Jan van Besouw, Goirle
Glennis Grace
013, Tilburg
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Hadewych Doet De Dames
De Domijnen, Sittard
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Handsome Poets
Drommedaris, Enkhuizen
Hans Dulfer
P60, Amstelveen
Hans Kazàn / Steven Kazàn
Theater Berkelland, Eibergen
Her Majesty
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ik Zie U Graag...
Mezz, Breda
In the Woods - Kieran Goss & Annie Kinsella
Fort33, Leusden
Javier Guzman - Guzmán
De Velinx, Tongeren
Jim Speelmans - Huppathee
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theaterhotel Almelo, Almelo
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater Hofpoort, Coevorden
Julian Sas plays Jimi Hendrix
Het Bolwerk, Sneek
Juniore
Melkweg, Amsterdam