Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cacaofabriek
Helmond
Theater de Beun
Heiloo
Bootstraat
Hasselt
Patronaat
Haarlem
Vera
Groningen
Martiniplaza
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Centrale
Gent
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Rockhal
Esch zur Alzette
Theater Concordia
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
Grote Kerk Enschede
Enschede
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Willem
Enschede
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Cultura
Ede
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Botanique
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
Chassé Theater
Breda
C.C. De Kimpel
Bilzen
De Maagd
Bergen op Zoom
Taverne
Bergen
De Kattendans
Bergeijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Trix
Antwerpen
De Roma
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Bimhuis
Amsterdam
Doka - Volkshotel
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Boerderij
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
Het Klooster
Woerden
Café Loburg
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Ludens
Voorburg
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Grenswerk
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
van Beresteyn
Veendam
EKKO
Utrecht
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Het Bolwerk
Sneek
De Domijnen
Sittard
De Casino
Sint-Niklaas
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Grounds
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
ECI Cultuurfabriek
Roermond
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
donderdag 16 april 2020
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Cpunt Theater, Hoofddorp
Henrik Freischlader Band
Cacaofabriek, Helmond
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Beun, Heiloo
Zwangere Guy
Bootstraat, Hasselt
Nytt Land
Patronaat, Haarlem
Roosbeef
Vera, Groningen
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Martiniplaza, Groningen
Eefje De Visser
De Oosterpoort, Groningen
Leafs
De Centrale, Gent
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Koornbeurs, Franeker
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Marie Flore
Rockhal, Esch zur Alzette
Flip Noorman - Love it!
Theater Concordia, Enschede
Joe Buck
Metropool Enschede, Enschede
Luka Bloom
Grote Kerk Enschede, Enschede
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Spinvis - In Werkelijkheid
De Kleine Willem, Enschede
Supersuckers
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Claudia de Breij - NU
Parktheater, Eindhoven
Cameretten - Finalistentournee
Cultura, Ede
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
De Meerpaal, Dronten
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schouwburg de Lawei, Drachten
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Deventer Schouwburg, Deventer
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Kampanje, Den Helder
Tim Dup
Botanique, Brussel
Parkway Drive
Vorst Nationaal, Brussel
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Chassé Theater, Breda
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Kimpel, Bilzen
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
De Maagd, Bergen op Zoom
Bergen Lacht
Taverne, Bergen
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
De Kattendans, Bergeijk
Lebbis - De Ervaring
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
De Nieuwe Kolk, Assen
Super Natural Selection
Luxor Live, Arnhem
Jan Akkerman
Luxor Live, Arnhem
Plien & Bianca - En nu dan?
Orpheus, Apeldoorn
Kakkmaddafakka
Trix, Antwerpen
TaxiWars
De Roma, Antwerpen
K3
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
K3
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
K3
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Joel Ross
Bimhuis, Amsterdam
Doka Live | 45acidbabies
Doka - Volkshotel, Amsterdam
Beatenberg
Bitterzoet, Amsterdam
Margriet Sjoerdsma & Martin Fondse: This Is (Not) The End
Concertgebouw, Amsterdam
Richard Dawson
Paradiso, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Amber Run
Paradiso, Amsterdam
Casey Lowry
Melkweg, Amsterdam
Marco Lopes - Wees blij
Theater Bellevue, Amsterdam
Oldenhermanns - Unsexed
Theater de Griffioen, Amstelveen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hadewych Doet De Dames
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sven Ratzke - Where are we now
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Theaterhotel Almelo, Almelo
The Bluebirds
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Suzan & Freek
Podium Victorie, Alkmaar
Birds of Chicago
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 17 april 2020
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Andy Fairweather Low
Boerderij, Zoetermeer
Mart Hillen In Concert
Figi Theater, Zeist
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz
Het Klooster, Woerden
Lemon (NL)
Café Loburg, Wageningen
Hadewych Doet De Dames
Theater De Leest, Waalwijk
Enge Buren - BASTA!
Theater Ludens, Voorburg
De Kraaien
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Verelst
De Maaspoort, Venlo
Rowwen Heze
De Maaspoort, Venlo
Antimatter
Grenswerk, Venlo
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater de Schalm, Veldhoven
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’
Theater De Lampegiet, Veenendaal
The Bluebirds
van Beresteyn, Veendam
School Is Cool
EKKO, Utrecht
De Likt
De Helling, Utrecht
David Benjamin
TivoliVredenburg, Utrecht
Jett Rebel
TivoliVredenburg, Utrecht
Tabitha
TivoliVredenburg, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Boogie Monster / Hilltop Howlers
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Agnietenhof, Tiel
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Scheldetheater, Terneuzen
Frank Blueka
De Meenthe, Steenwijk
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Meenthe, Steenwijk
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ruud Hermans - Back in Town
Theater de Stoep, Spijkenisse
Johan Goossens - Try Out
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
YVI cd presenatie
Het Bolwerk, Sneek
Queen The Music
De Domijnen, Sittard
Supersuckers
De Casino, Sint-Niklaas
Rob de Nijs
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Les Freres Smith
Grounds, Rotterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Amos Ben-tal
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond