Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rockhal
Esch zur Alzette
Concertgebouw
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Grote Kerk Enschede
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Centrale
Gent
Junushoff Theater
Wageningen
Trix
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
Bimhuis
Amsterdam
Metropool Enschede
Enschede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. De Kimpel
Bilzen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Luxor Live
Arnhem
Boerderij
Zoetermeer
De Kattendans
Bergeijk
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Cacaofabriek
Helmond
De Weverij
Zierikzee
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Concordia
Enschede
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Het Depot
Leuven
De Oosterpoort
Groningen
Munttheater
Weert
Doka - Volkshotel
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Kampanje
Den Helder
Leidse Schouwburg
Leiden
De Doelen
Rotterdam
De Zwerver
Oostende
Parktheater
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
Cultura
Ede
Merleyn
Nijmegen
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Taverne
Bergen
Bitterzoet
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Gebr. De Nobel
Leiden
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
DeLaMar
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Ons Tejater
Lieshout
N9
Eeklo
Het Bolwerk
Sneek
Theater Gooiland
Hilversum
Schouwburg Het Park
Hoorn
S.C.C. De Enck
Oirschot
Musis
Arnhem
Sense
Dokkum
Fluor
Amersfoort
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Rodahal
Kerkrade
Theaterhotel Almelo
Almelo
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Melkweg
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Cultuurhuis de Leest
Izegem
van Beresteyn
Veendam
Agora Theater Druten
Druten
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Orangerie
's-Hertogenbosch
TivoliVredenburg
Utrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Effenaar
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Casino
Sint-Niklaas
Podium Victorie
Alkmaar
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
EKKO
Utrecht
Het Pompstation
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Parktheater
Eindhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
donderdag 16 april 2020
Marie Flore
Rockhal, Esch zur Alzette
Margriet Sjoerdsma & Martin Fondse: This Is (Not) The End
Concertgebouw, Amsterdam
Marco Lopes - Wees blij
Theater Bellevue, Amsterdam
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Luka Bloom
Grote Kerk Enschede, Enschede
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lebbis - De Ervaring
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Leafs
De Centrale, Gent
Karin Bloemen - Souvenirs
Junushoff Theater, Wageningen
Kakkmaddafakka
Trix, Antwerpen
K3
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
K3
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
K3
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
De Meenthe, Steenwijk
Joel Ross
Bimhuis, Amsterdam
Joe Buck
Metropool Enschede, Enschede
Jett Rebel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Kimpel, Bilzen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jan Akkerman
Luxor Live, Arnhem
Iamthemorning
Boerderij, Zoetermeer
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
De Kattendans, Bergeijk
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Agnietenhof, Tiel
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Henrik Freischlader Band
Cacaofabriek, Helmond
Handsome Poets
De Weverij, Zierikzee
Hadewych Doet De Dames
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Frans Bauer - Live in Concert
Theater De Leest, Waalwijk
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Theaterhotel Almelo, Almelo
Flip Noorman - Love it!
Theater Concordia, Enschede
Enge Buren - BASTA!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Emma Bale
Het Depot, Leuven
Eefje De Visser
De Oosterpoort, Groningen
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Munttheater, Weert
Doka Live | 45acidbabies
Doka - Volkshotel, Amsterdam
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Leidse Schouwburg, Leiden
Cristina Branco
De Doelen, Rotterdam
Cloud Rat
De Zwerver, Oostende
Claudia de Breij - NU
Parktheater, Eindhoven
Casey Lowry
Melkweg, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee
Cultura, Ede
Brooke Annibale
Merleyn, Nijmegen
Birds of Chicago
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
Best of... Ton Kas
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bergen Lacht
Taverne, Bergen
Beatenberg
Bitterzoet, Amsterdam
As I Lay Dying
TivoliVredenburg, Utrecht
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schouwburg de Lawei, Drachten
Anton Goudsmit / BRUUT!
Gebr. De Nobel, Leiden
Amber Run
Paradiso, Amsterdam
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
De Maagd, Bergen op Zoom
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Tejater, Lieshout
vrijdag 17 april 2020
Zwangere Guy
N9, Eeklo
YVI cd presenatie
Het Bolwerk, Sneek
Waylon - My heroes have always been cowboys
Theater Gooiland, Hilversum
Vreemde Kostgangers
Schouwburg Het Park, Hoorn
Vera Mann - Goesting
S.C.C. De Enck, Oirschot
Venice
Musis, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Sense, Dokkum
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
Fluor, Amersfoort
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Tino Martin
Rodahal, Kerkrade
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
The Rushians
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
The Rushians
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
The History of Drum & Bass with Live Orchestra
Melkweg, Amsterdam
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
The Elvis Concert
Cultuurhuis de Leest, Izegem
The Bluebirds
van Beresteyn, Veendam
The Billy Joel Experience
Agora Theater Druten, Druten
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Orangerie, 's-Hertogenbosch
Tabitha
TivoliVredenburg, Utrecht
Symphonic Rock Night Band
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sweet Caroline - Neil Diamond Tribute
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Sven Ratzke - Where are we now
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Suzan & Freek
Effenaar, Eindhoven
Supertrap - Breakfast in America
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Supersuckers
De Casino, Sint-Niklaas
Stick To Your Guns + Born From Pain + Street Soldier
Podium Victorie, Alkmaar
Stefano Keizers - Sorry Baby
Flint, Amersfoort
Stef Bos - Tijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Steef De Jong - SISI BOY
De Kleine Komedie, Amsterdam
Spinvis - In Werkelijkheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’
Theater De Lampegiet, Veenendaal
School Is Cool
EKKO, Utrecht
Saskia Laroo's Jazzkia / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ruud Hermans - Back in Town
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ruth Jacott
Parktheater, Eindhoven
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch