Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amphion
Doetinchem
ATLAS Theater
Emmen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Schakel
Waregem
The Jack
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Podium Boxtel
Boxtel
Metropool Enschede
Enschede
Lindenberg Theater
Nijmegen
Koepeltheater
Leeuwarden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Beun
Heiloo
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater Zinin
Nijverdal
Melkweg
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
De Domijnen
Sittard
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Kursaal Oostende
Oostende
C.C. Achterolmen
Maaseik
C.C. Achterolmen
Maaseik
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Tolhuistuin
Amsterdam
Fluor
Amersfoort
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Deventer Schouwburg
Deventer
De Oosterpoort
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
Muziekgieterij
Maastricht
Paco Plumtrek
Almelo
Patronaat
Haarlem
Metropool Enschede
Enschede
Vestzaktheater
Son
Theater de Kom
Nieuwegein
Wilminktheater
Enschede
Drommedaris
Enkhuizen
Cinetol
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Metropool Enschede
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Doelen
Rotterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
AFAS Live
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater de Schalm
Veldhoven
Burgerweeshuis
Deventer
Het Depot
Leuven
Wilminktheater
Enschede
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
Amstelkerk
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
Koninklijk Circus
Brussel
Marekerk
Leiden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Munttheater
Weert
Theater De Tuin
Leusden
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Boerderij
Zoetermeer
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theaterhotel Almelo
Almelo
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Sneek
Sneek
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Metropool
Hengelo
Markant Uden
Uden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Manifesto
Hoorn
Martiniplaza
Groningen
Kulturhus Holten
Holten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Maaspoort
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
De Hofnar
Aalten
De Schattelijn
Geertruidenberg
Parktheater
Eindhoven
Cacaofabriek
Helmond
013
Tilburg
Razzmatazz
Oost-Souburg
Botanique
Brussel
Muziekcafé Helmond
Helmond
LOLA050
Groningen
Sint-Jacobskapel
Nijmegen
Botanique
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
Theater Hof 88
Almelo
vrijdag 20 maart 2020
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Angela Groothuizen - Lueke binge
ATLAS Theater, Emmen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Walhalla, Rotterdam
Ali B - Koorts
Theater Sneek, Sneek
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
Afteren na Prognosis met Vault
The Jack, Eindhoven
40UP
TivoliVredenburg, Utrecht
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Boxtel, Boxtel
zaterdag 21 maart 2020
Yung Nnelg
Metropool Enschede, Enschede
X Raiders
Lindenberg Theater, Nijmegen
Wibi Soerjadi - Wibi @ The Movies
Koepeltheater, Leeuwarden
Waylon
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Schouwburg Odeon, Zwolle
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Beun, Heiloo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Van Dik Hout
Theater Zinin, Nijverdal
Valvetronic Brassband
Melkweg, Amsterdam
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tori Kelly
Melkweg, Amsterdam
Tony MacAlpine
Metropool, Hengelo
Tim Knol - Lost & Found II
De Domijnen, Sittard
The Wieners
ECI Cultuurfabriek, Roermond
The Three Degrees
Kursaal Oostende, Oostende
The Soul Preacher - Intense En Opzwepende Theatershow
C.C. Achterolmen, Maaseik
The Soul Preacher
C.C. Achterolmen, Maaseik
The Script
Ziggo Dome, Amsterdam
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater De Leest, Waalwijk
The Regrettes
Tolhuistuin, Amsterdam
The Overslept
Fluor, Amersfoort
The Fire Harvest
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
The Doors in Concert - Fifty Years of Sex and Death
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
The Bootleg Sixties - Tribute
Deventer Schouwburg, Deventer
The Bluebirds
De Oosterpoort, Groningen
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
De Molenberg, Delfzijl
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Muziekgieterij, Maastricht
Terra Volta
Paco Plumtrek, Almelo
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
Stones Sessions
Metropool Enschede, Enschede
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Vestzaktheater, Son
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Kom, Nieuwegein
Stef Bos - Tijd
Wilminktheater, Enschede
Spinvis - In Werkelijkheid
Drommedaris, Enkhuizen
Spinning Coin
Cinetol, Amsterdam
Soy de Cuba
Schouwburg Het Park, Hoorn
Shht
Metropool Enschede, Enschede
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Salvador Sobral
De Doelen, Rotterdam
Ruth Jacott
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Russell Howard - Respite
AFAS Live, Amsterdam
Roxeanne Hazes
Gebr. De Nobel, Leiden
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater de Schalm, Veldhoven
Rootsriders
Burgerweeshuis, Deventer
Roosbeef
Het Depot, Leuven
Roos Blufpand - De Roos
Wilminktheater, Enschede
René van Meurs - Hunkert
Junushoff Theater, Wageningen
Rayen Panday - Trigger
Theater De Leest, Waalwijk
Raj Mohan
Amstelkerk, Amsterdam
Prognosis
Effenaar, Eindhoven
Pocahontas
Doornroosje, Nijmegen
Pietragalla - La femme qui danse
Koninklijk Circus, Brussel
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Marekerk, Leiden
philharmonie zuidnederland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Munttheater, Weert
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
Theater De Tuin, Leusden
Percossa - Unplugged
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Pearl Jam UK
Boerderij, Zoetermeer
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Fransche School Culemborg, Culemborg
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Theaterhotel Almelo, Almelo
Oleta Adams
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Oldenhermanns - Unsexed
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
O'G3NE
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Sneek, Sneek
Nederpop All Stars
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Miss Montreal
Metropool, Hengelo
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Markant Uden, Uden
Metropole Orkest met Dorona Alberti & Tim Akkerman - The Music from Ja
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Mercy John
Manifesto, Hoorn
Meisjes Blijven Meisjes
Martiniplaza, Groningen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Kulturhus Holten, Holten
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Martijn Kardol
De Maaspoort, Venlo
Mart Hillen In Concert
De Maagd, Bergen op Zoom
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Hofnar, Aalten
Maria de Fátima - Portugese Fado
De Schattelijn, Geertruidenberg
Marcel Hensema - Alles in de hens
Parktheater, Eindhoven
Mamihlapinatapai
Cacaofabriek, Helmond
Maan
013, Tilburg
Lynne Hanson
Razzmatazz, Oost-Souburg
Lonepsi
Botanique, Brussel
LIVE: Sabaton, tribute by Ghost Division + Over the Edge
Muziekcafé Helmond, Helmond
Live at LOLA: Papaformigas + Limonchiki
LOLA050, Groningen
Little G Weevil
Sint-Jacobskapel, Nijmegen
Little Dragon
Botanique, Brussel
Les Cowboys Fringants
Vorst Nationaal, Brussel
Leoni Jansen - Uitgekleed
Theater Hof 88, Almelo