Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Weverij
Zierikzee
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
De Poorterij
Zaltbommel
De Oosterpoort
Groningen
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Hanebalken
Abcoude
dB's
Utrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Concertgebouw
Amsterdam
Ciao
Alphen aan den Rijn
Cafe Stiels
Haarlem
C.C. De Werf
Aalst
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Bitterzoet
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Vooruit
Gent
Vera
Groningen
Veluvine
Nunspeet
V11
Rotterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater Kulturhus
Borne
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
So What!
Gouda
Simplon
Groningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
Rockhal
Esch zur Alzette
Q-Factory
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Poppodium Volt
Sittard
Podium Victorie
Alkmaar
Perron-3
Rosmalen
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
Neushoorn
Leeuwarden
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Musis
Arnhem
Munttheater
Weert
Metropool Enschede
Enschede
Metropool
Hengelo
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
donderdag 09 april 2020
Sanne Wallis de Vries - Kom
Diligentia, Den Haag
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Weverij, Zierikzee
Ribattuta Musica - Bachs Matthäus-Passion
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Percossa - Unplugged
De Poorterij, Zaltbommel
Joe Purdy
De Oosterpoort, Groningen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
De Meenthe, Steenwijk
Alex Roeka - RAUWE GENADE
De Meenthe, Steenwijk
Rundfunk - Todesangstschrei
De Maaspoort, Venlo
Hadewych Doet De Dames
De Maagd, Bergen op Zoom
Wouter Hamel - Wouter Hamel’s Nightclub
De Kleine Willem, Enschede
Jan Rot / Sharon Kips
De Kleine Komedie, Amsterdam
JW Roy
De Hanebalken, Abcoude
Great Lake Swimmers
dB's, Utrecht
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Cpunt Theater, Hoofddorp
Henry van Loon - Onze Henry
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Dutch Jazz Heritage: Count Basie
Concertgebouw, Amsterdam
Sweet Mary Jane
Ciao, Alphen aan den Rijn
Saskia Laroo Band
Cafe Stiels, Haarlem
Jeroen Leenders
C.C. De Werf, Aalst
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Two Another
Bitterzoet, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Scylla
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Maarten Heijmans Zingt Ramses Shaffy
013, Tilburg
vrijdag 10 april 2020
Simple Minds
Ziggo Dome, Amsterdam
Ruth Jacott
Zaantheater, Zaandam
Joost Patocka All Stars
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
William Boeva - Leveren jullie ook aan huis?
Vooruit, Gent
Kakkmaddafakka
Vera, Groningen
Van Dik Hout
Veluvine, Nunspeet
Cable Ties
V11, Rotterdam
Little Brother
Tolhuistuin, Amsterdam
Cliff de Zoete / Meduza / Mitch de Klein
TivoliVredenburg, Utrecht
Blackout: Benny L / Black Sun Empire / DC Breaks / Serum
TivoliVredenburg, Utrecht
Edwin Evers Band
TivoliVredenburg, Utrecht
The Sadies
TivoliVredenburg, Utrecht
Glennis Grace
TivoliVredenburg, Utrecht
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Flip Noorman - Love it!
Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Kulturhus, Borne
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater de Stoep, Spijkenisse
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater de Spiegel, Zwolle
Marco Lopes - Wees blij
Theater De Omval, Diemen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kom, Nieuwegein
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Bussel, Oosterhout
The Bootleg Sixties - Tribute
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz
Theater Bouwkunde, Deventer
Vreemde Kostgangers
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Frans Bauer - Live in Concert
Theater aan de Schie, Schiedam
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sven Ratzke - Where are we now
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
The Soul Preacher
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
The Five Great Guitars - Legends
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Spant!, Bussum
Sara Kroos - Verte
Spant!, Bussum
Fleurie & Ruelle
So What!, Gouda
De Likt
Simplon, Groningen
Rowwen Heze - Allien de liedjes
Schouwburg Hengelo, Hengelo
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rayen Panday - Trigger
Scheldetheater, Terneuzen
Dub Inc
Rockhal, Esch zur Alzette
Tricklebolt
Q-Factory, Amsterdam
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Posttheater, Arnhem
Stefano Keizers - Sorry Baby
Posttheater, Arnhem
Eternity of Pain Tour
Poppodium Volt, Sittard
Joe Buck
Podium Victorie, Alkmaar
Grof geschud - Lijmen
Perron-3, Rosmalen
David Benjamin
Patronaat, Haarlem
Loudness
Patronaat, Haarlem
The Silent Comedy
Parktheater, Eindhoven
Lebbis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Ervaring
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Indien
Paradiso, Amsterdam
Judy Blank
Paradiso, Amsterdam
Residentie Orkest - Passie in het Paard
Paard, Den Haag
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
Neushoorn, Leeuwarden
A Beatles Night
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Yuri Honing
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Best of Britain
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Musis, Arnhem
Hadewych Doet De Dames
Munttheater, Weert
Kraantje Pappie
Metropool Enschede, Enschede
Ryan McGarvey
Metropool, Hengelo
Swedish Death Candy
Merleyn, Nijmegen
Islandman
Melkweg, Amsterdam
M Huncho
Melkweg, Amsterdam
No Fun At All / Satanic Surfers
Melkweg, Amsterdam