Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Podium Boxtel
Boxtel
De Maagd
Bergen op Zoom
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
DNK
Assen
Musis
Arnhem
Eusebiuskerk
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Paradiso
Amsterdam
Doka - Volkshotel
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Ciao
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Hanebalken
Abcoude
C.C. De Werf
Aalst
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
De Flux
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
De Maaspoort
Venlo
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
dB's
Utrecht
ACU
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Parnassos
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Markant Uden
Uden
20:00
De Velinx
Tongeren
013
Tilburg
Hall Of Fame
Tilburg
013
Tilburg
Little Devil
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Sneek
Sneek
De Domijnen
Sittard
Poppodium Volt
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
BIRD
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Grounds
Rotterdam
V11
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Hoftheater
Raalte
Theater de Bussel
Oosterhout
Veluvine
Nunspeet
Doornroosje
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. Achterolmen
Maaseik
Het Depot
Leuven
Corneel
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Veur Theater
Leidschendam
Gebr. De Nobel
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
Duycker
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
donderdag 09 april 2020
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sanne Wallis de Vries - Kom
Diligentia, Den Haag
omdenken, zoals verwacht loopt alles anders
Theater De Veste, Delft
Kommil Foo - Oogst
Podium Hoge Woerd, De Meern
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Scylla
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Podium Boxtel, Boxtel
Hadewych Doet De Dames
De Maagd, Bergen op Zoom
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Schaffelaartheater, Barneveld
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
The Bluebirds
DNK, Assen
Van Dik Hout
Musis, Arnhem
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Eusebiuskerk, Arnhem
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Orpheus, Apeldoorn
The Yukon Club
Paradiso, Amsterdam
Doka Live | Kitchenette + A.M. Sam
Doka - Volkshotel, Amsterdam
Two Another
Bitterzoet, Amsterdam
Greyson Chance
Tolhuistuin, Amsterdam
The Streets (UK)
Paradiso, Amsterdam
Dutch Jazz Heritage: Count Basie
Concertgebouw, Amsterdam
Jan Rot / Sharon Kips
De Kleine Komedie, Amsterdam
Mike And The Moonpies
Paradiso, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Ribattuta Musica - Bachs Matthäus-Passion
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Ali B - Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
The Bootleg Sixties - Tribute
Flint, Amersfoort
Sweet Mary Jane
Ciao, Alphen aan den Rijn
Jett Rebel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Plien & Bianca - En nu dan?
Theaterhotel Almelo, Almelo
JW Roy
De Hanebalken, Abcoude
Jeroen Leenders
C.C. De Werf, Aalst
Ntjam Rosie
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
vrijdag 10 april 2020
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater de Spiegel, Zwolle
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ultimate Eagles
Boerderij, Zoetermeer
Band of Friends
De Flux, Zaandam
Ruth Jacott
Zaantheater, Zaandam
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Hadewych Doet De Dames
Munttheater, Weert
Claudia de Breij - NU
Junushoff Theater, Wageningen
Ntjam Rosie
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
philharmonie zuidnederland
De Maaspoort, Venlo
Cliff de Zoete / Meduza / Mitch de Klein
TivoliVredenburg, Utrecht
Blackout: Benny L / Black Sun Empire / DC Breaks / Serum
TivoliVredenburg, Utrecht
Tribute to The Cure
dB's, Utrecht
Blue Crime
ACU, Utrecht
Edwin Evers Band
TivoliVredenburg, Utrecht
The Sadies
TivoliVredenburg, Utrecht
Glennis Grace
TivoliVredenburg, Utrecht
Sven Ratzke - Where are we now
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Johan Goossens - Try Out
C.C. Parnassos, Utrecht
Percossa - Unplugged
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Markant Uden, Uden
20:00
Milow
De Velinx, Tongeren
Hart'sTocht
013, Tilburg
Clan Of Xymox
Hall Of Fame, Tilburg
Krisiun + Gruesome
013, Tilburg
Finsterforst
Little Devil, Tilburg
Rayen Panday - Trigger
Scheldetheater, Terneuzen
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater de Stoep, Spijkenisse
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Domijnen, Sittard
Eternity of Pain Tour
Poppodium Volt, Sittard
Frans Bauer - Live in Concert
Theater aan de Schie, Schiedam
Carista
BIRD, Rotterdam
Davina Michelle
Ahoy, Rotterdam
Muyayo Rif
Grounds, Rotterdam
Cable Ties
V11, Rotterdam
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Zuidplein, Rotterdam
Supersuckers + Lonewolf + Baby Face Nelson
Baroeg, Rotterdam
Grof geschud - Lijmen
Perron-3, Rosmalen
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Hoftheater, Raalte
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Bussel, Oosterhout
Van Dik Hout
Veluvine, Nunspeet
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
Swedish Death Candy
Merleyn, Nijmegen
The Soul Preacher
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Roosbeef
Doornroosje, Nijmegen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kom, Nieuwegein
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
The Five Great Guitars - Legends
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Vreemde Kostgangers
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
C.C. Achterolmen, Maaseik
Kensington
Het Depot, Leuven
Anvil
Corneel, Lelystad
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Eva Crutzen - Try Out
Het Veur Theater, Leidschendam
Temple of Rock on Tour
Gebr. De Nobel, Leiden
Memphis Maniacs & Kamerata Zuid - CLASHUP!
De Harmonie, Leeuwarden
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
Neushoorn, Leeuwarden
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’
Fulcotheater, IJsselstein
Bob Wayne
Duycker, Hoofddorp
Spinvis - In Werkelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp