Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Fulcotheater
IJsselstein
De Harmonie
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
Gebr. De Nobel
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
Corneel
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Depot
Leuven
C.C. Achterolmen
Maaseik
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Doornroosje
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Veluvine
Nunspeet
Theater de Bussel
Oosterhout
Hoftheater
Raalte
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Perron-3
Rosmalen
BIRD
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Grounds
Rotterdam
V11
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
De Domijnen
Sittard
Poppodium Volt
Sittard
Theater Sneek
Sneek
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Scheldetheater
Terneuzen
013
Tilburg
Hall Of Fame
Tilburg
013
Tilburg
Little Devil
Tilburg
20:00
De Velinx
Tongeren
Markant Uden
Uden
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
dB's
Utrecht
ACU
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Parnassos
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Junushoff Theater
Wageningen
Munttheater
Weert
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater de Kaasfabriek
Wormer
De Flux
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Jazzhuis Abcoude
Abcoude
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
De Amer
Amen
Anna Amstelveen
Amstelveen
P60
Amstelveen
De Nieuwe Anita
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Marktkantine
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Cotton Club Amsterdam
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Trix
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
Paleis 12
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Groene Zwaan
De Rijp
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
Paard
Den Haag
vrijdag 10 april 2020
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’
Fulcotheater, IJsselstein
Memphis Maniacs & Kamerata Zuid - CLASHUP!
De Harmonie, Leeuwarden
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
Neushoorn, Leeuwarden
Temple of Rock on Tour
Gebr. De Nobel, Leiden
Eva Crutzen - Try Out
Het Veur Theater, Leidschendam
Anvil
Corneel, Lelystad
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kensington
Het Depot, Leuven
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
C.C. Achterolmen, Maaseik
Vreemde Kostgangers
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
The Five Great Guitars - Legends
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kom, Nieuwegein
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
Swedish Death Candy
Merleyn, Nijmegen
The Soul Preacher
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Roosbeef
Doornroosje, Nijmegen
Van Dik Hout
Veluvine, Nunspeet
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Bussel, Oosterhout
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Hoftheater, Raalte
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Grof geschud - Lijmen
Perron-3, Rosmalen
Carista
BIRD, Rotterdam
Davina Michelle
Ahoy, Rotterdam
Muyayo Rif
Grounds, Rotterdam
Cable Ties
V11, Rotterdam
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Zuidplein, Rotterdam
Supersuckers + Lonewolf + Baby Face Nelson
Baroeg, Rotterdam
Frans Bauer - Live in Concert
Theater aan de Schie, Schiedam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Domijnen, Sittard
Eternity of Pain Tour
Poppodium Volt, Sittard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater de Stoep, Spijkenisse
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rayen Panday - Trigger
Scheldetheater, Terneuzen
Hart'sTocht
013, Tilburg
Clan Of Xymox
Hall Of Fame, Tilburg
Krisiun + Gruesome
013, Tilburg
Finsterforst
Little Devil, Tilburg
20:00
Milow
De Velinx, Tongeren
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Markant Uden, Uden
Percossa - Unplugged
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Cliff de Zoete / Meduza / Mitch de Klein
TivoliVredenburg, Utrecht
Blackout: Benny L / Black Sun Empire / DC Breaks / Serum
TivoliVredenburg, Utrecht
Tribute to The Cure
dB's, Utrecht
Blue Crime
ACU, Utrecht
Edwin Evers Band
TivoliVredenburg, Utrecht
The Sadies
TivoliVredenburg, Utrecht
Glennis Grace
TivoliVredenburg, Utrecht
Sven Ratzke - Where are we now
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Johan Goossens - Try Out
C.C. Parnassos, Utrecht
philharmonie zuidnederland
De Maaspoort, Venlo
Ntjam Rosie
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Claudia de Breij - NU
Junushoff Theater, Wageningen
Hadewych Doet De Dames
Munttheater, Weert
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Band of Friends
De Flux, Zaandam
Ruth Jacott
Zaantheater, Zaandam
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ultimate Eagles
Boerderij, Zoetermeer
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 11 april 2020
Fresku - Voordat het te laat is
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Magda Mendes - Oliveiras
Jazzhuis Abcoude, Abcoude
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Maxi Jazz
Podium Victorie, Alkmaar
Her Majesty
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Yung Nnelg
Podium Victorie, Alkmaar
Erin Costelo
De Amer, Amen
Eva van Manen
Anna Amstelveen, Amstelveen
Eva van Manen
P60, Amstelveen
W8ers
De Nieuwe Anita, Amsterdam
Izaline Calister / Alexander Kraft van Ermel / Jean-Jacques Rojer
Concertgebouw, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Carlos Valdes / Krystal Klear / Maribou State / Mirella Kroes / Sanja
De Marktkantine, Amsterdam
Joe Buck
Bitterzoet, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Faces on TV
Melkweg, Amsterdam
Luka Bloom
Paradiso, Amsterdam
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Concertgebouw, Amsterdam
Kakkmaddafakka
Melkweg, Amsterdam
Trijntje Oosterhuis
Melkweg, Amsterdam
Saskia Laroo's Jazzkia / Warren Byrd
Cotton Club Amsterdam, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Fleddy Melculy Clubtour 2020
Trix, Antwerpen
Simple Minds
Sportpaleis, Antwerpen
Ali B - Koorts
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Percossa - Unplugged
De Kattendans, Bergeijk
Vive La Fête
Gebouw-T, Bergen op Zoom
The Silent Comedy
Kennemer Theater, Beverwijk
KOMPASS PRESENTS RAVE REBELS
Paleis 12, Brussel
Noordkaap
Ancienne Belgique (AB), Brussel
De Fransse Eijkel - Subtropique
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ben Reel & Band
De Groene Zwaan, De Rijp
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
Jan van Maanen - Grand Cru
Theater PePijn, Den Haag
Harvest Road
Paard, Den Haag