Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Het Park
Hoorn
Q-Factory
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Mainstage
's-Hertogenbosch
Effenaar
Eindhoven
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Q-Factory
Amsterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Capitole
Gent
Theater De Lievekamp
Oss
Metropool
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
Zik Zak
Ittre
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Neushoorn
Leeuwarden
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Lovelee
Amsterdam
C.C. Parnassos
Utrecht
Kantine Walhalla
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Groene Engel
Oss
Baroeg
Rotterdam
Concertgebouw
Amsterdam
De Helling
Utrecht
Botanique
Brussel
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Merleyn
Nijmegen
Flint
Amersfoort
Complex
Maastricht
Orpheus
Apeldoorn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Iduna
Drachten
Simplon
Groningen
Patronaat
Haarlem
Hall Of Fame
Tilburg
So What!
Gouda
Doornroosje
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Spirit of 66
Verviers
20:00
Baroeg
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Bibelot
Dordrecht
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Theater Kulturhus
Borne
Goudse Schouwburg
Gouda
De Casino
Sint-Niklaas
Paradiso
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Posttheater
Arnhem
Merleyn
Nijmegen
Ziggo Dome
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
013
Tilburg
Podium Victorie
Alkmaar
Simplon
Groningen
Orpheus
Apeldoorn
BIRD
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
De Oosterpoort
Groningen
Cul de Sac
Tilburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
P60
Amstelveen
Metropool
Hengelo
Theater Bellevue
Amsterdam
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Effenaar
Eindhoven
Botanique
Brussel
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
Neushoorn
Leeuwarden
Théâtre Royal de Mons
Mons
De Helling
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg de Lawei
Drachten
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Mainstage
's-Hertogenbosch
Mainstage
's-Hertogenbosch
Mainstage
's-Hertogenbosch
Het Bolwerk
Sneek
vrijdag 30 april 2021
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pestilence
Q-Factory, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Bellevue, Amsterdam
OG3NE - Sweet Harmony Tour
ATLAS Theater, Emmen
Novatia
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Noordkaap
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Netherlands Deathfest V
Effenaar, Eindhoven
Milow
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:00
Merol
Melkweg, Amsterdam
19:00
Maurino
Q-Factory, Amsterdam
Marcel Harteveld - Weet ik veel
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Mama's Jasje
Capitole, Gent
LOS - Lusten en Lasten
Theater De Lievekamp, Oss
Liv Kristine / Valkyre
Metropool, Hengelo
Lisa Loeb - Extase
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kublai Khan
Patronaat, Haarlem
Klone / Ocean Encounters
Zik Zak, Ittre
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Judy Blank
Neushoorn, Leeuwarden
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Jon and Roy
Lovelee, Amsterdam
Johan Goossens - In het beste geval
C.C. Parnassos, Utrecht
Janne Schra - Janne & de Vogels
Kantine Walhalla, Rotterdam
Jandino - Opgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
Ida Nielsen Band
Groene Engel, Oss
Hypno5e + Déluge | Baroeg
Baroeg, Rotterdam
Helden: Dutch Jazz Heritage - Art Blakey
Concertgebouw, Amsterdam
God is an Astronaut
De Helling, Utrecht
Girls In Hawaii
Botanique, Brussel
Georgia
Melkweg, Amsterdam
Garou
Koninklijk Circus, Brussel
Frank Boeijen - Theatertour 2020
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Flying Colours
Merleyn, Nijmegen
Eric Vloeimans takes on Licks & Brains
Flint, Amersfoort
Enrico Sangiuliano / Hush & Sleep / Swart
Complex, Maastricht
Douwe Bob - theatertour 2021
Orpheus, Apeldoorn
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Niemanders
Iduna, Drachten
Darlyn
Simplon, Groningen
Cryptosis
Patronaat, Haarlem
Clan Of Xymox
Hall Of Fame, Tilburg
Bruut! & Anton Goudsmit
So What!, Gouda
Brant Bjork / Maidavale
Doornroosje, Nijmegen
Bløf
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Beverly Jo Scott
Spirit of 66, Verviers
20:00
Baroeg Gaat Live: DJ’s Joz + Jona (Disturbance)
Baroeg, Rotterdam
Arlo Parks
TivoliVredenburg, Utrecht
Ares
Luxor Live, Arnhem
Ares
Luxor Live, Arnhem
Amy Root
Bibelot, Dordrecht
19:45
Altin Gün - Testen voor toegang evenement
Podium Victorie, Alkmaar
Airplane Mode Amsterdam Ft. The Gaslamp Killer / Jameszoo / Jael
Melkweg, Amsterdam
Aaron Taylor
Paradiso, Amsterdam
20:00
3JS
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Kulturhus, Borne
zaterdag 01 mei 2021
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Goudse Schouwburg, Gouda
Wiegedood / Wolvennest
De Casino, Sint-Niklaas
Wende
Paradiso, Amsterdam
Vreemde Kostgangers - doen het weer
ATLAS Theater, Emmen
Vlamousse - Saampies
Posttheater, Arnhem
Torgeir Waldemar
Merleyn, Nijmegen
Tino Martin - Viva Las Vegas
Ziggo Dome, Amsterdam
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Therapy?
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
The White Buffalo
013, Tilburg
The Shavers
Podium Victorie, Alkmaar
The Chi Factory
Simplon, Groningen
The Analogues - Let It Be: abbey road
Orpheus, Apeldoorn
Sven Hammond
BIRD, Rotterdam
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Diligentia, Den Haag
Stef Bos - Tijd
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Steel Pulse
De Oosterpoort, Groningen
Sacri Monti / Temple Fang
Cul de Sac, Tilburg
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Ruben Annink
Patronaat, Haarlem
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
René van Meurs - Hunkert
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Raul Midón
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Rapalje
P60, Amstelveen
Randy Hansen - In the Loving memory of Jimi Hendrix
Metropool, Hengelo
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Bellevue, Amsterdam
Ntjam Rosie
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Ntjam Rosie
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Netherlands Deathfest V
Effenaar, Eindhoven
Navo Amor
Botanique, Brussel
Musest - Live Stream
Boerderij, Zoetermeer
Musest
Boerderij, Zoetermeer
Mother's Finest
Neushoorn, Leeuwarden
Milow
Théâtre Royal de Mons, Mons
Millionaire
De Helling, Utrecht
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lee Fields & The Expressions
Doornroosje, Nijmegen
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
K3 - Dromen!
Mainstage, 's-Hertogenbosch
K3 - Dromen!
Mainstage, 's-Hertogenbosch
K3 - Dromen!
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Julian Sas
Het Bolwerk, Sneek