Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Groene Zwaan
De Rijp
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Vorst Nationaal
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
Cultuurpodium Elzenhoeve
Bergeijk
De Nieuwe Kolk
Assen
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Trix
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Podium Mozaiek
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
Het Zonnehuis
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Podium Victorie
Alkmaar
De Grote Kerk
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Junushoff Theater
Wageningen
TivoliVredenburg
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
013
Tilburg
Little Devil
Tilburg
Paradox
Tilburg
Het Bolwerk
Sneek
Baroeg
Rotterdam
ss Rotterdam
Rotterdam
Kursaal Oostende
Oostende
The Lane
Oostburg
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Het Depot
Leuven
Corneel
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Kerkrade
Kerkrade
Cacaofabriek
Helmond
Cultuurkoepel Heiloo
Heiloo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Taverne De Waag
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
LOLA050
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Minard Schouwburg
Gent
Rockhal
Esch zur Alzette
Altstadt
Eindhoven
't Rozenknopje
Eindhoven
Burgerweeshuis
Deventer
Koninklijk Circus
Brussel
La Madeleine
Brussel
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Chassé Theater
Breda
De Roma
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Q-Factory
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Flint
Amersfoort
De Oude Veiling
Aalsmeer
Spirit of 66
Verviers
De Bel
Valkenswaard
Baroeg
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
De Buitenpoort
Huissen
Capitole
Gent
Handelsbeurs
Gent
Rockhal
Esch zur Alzette
zaterdag 25 april 2020
Hadewych Doet De Dames
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Chip taylor
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
The Pink Floyd Sound - The Wall
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nathalie Baartman - Breek
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Johan Goossens - Try Out
Theater De Omval, Diemen
Tineke Schouten - Highlights
Deventer Schouwburg, Deventer
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater PePijn, Den Haag
Jett Rebel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Monique Klemann
De Groene Zwaan, De Rijp
Handsome Poets
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Spant!, Bussum
Loïc Nottet
Vorst Nationaal, Brussel
Noordkaap
Ancienne Belgique (AB), Brussel
James Blake
Koninklijk Circus, Brussel
Alpha & Omega
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Stray Train
Mezz, Breda
Brederode, Scholten & Glerum
Chassé Theater, Breda
Mattanja Joy Bradley
Cultuurpodium Elzenhoeve, Bergeijk
Ruth Jacott
De Nieuwe Kolk, Assen
Cristina Branco
Musis, Arnhem
The Silent Comedy
Posttheater, Arnhem
Mell & Vintage Future
Luxor Live, Arnhem
Enge Buren - BASTA!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Rootsriders
Luxor Live, Arnhem
Stef Bos - Tijd
Orpheus, Apeldoorn
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Orpheus, Apeldoorn
Jacques Vermeire
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Broederliefde
Trix, Antwerpen
Javier Guzman - Guzmán
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Anuar - EERLIJK
Podium Mozaiek, Amsterdam
Juraj Stanik Trio Ft. Gideon Tazelaar
Bimhuis, Amsterdam
Joe Henry Solo & Acoustic
Het Zonnehuis, Amsterdam
Hinds
Bitterzoet, Amsterdam
Pokey Lafarge
Paradiso, Amsterdam
Massada
Q-Factory, Amsterdam
City of the Sun
Tolhuistuin, Amsterdam
Thomas Bergersen en Nick Phoenix: Two Steps From Hell Live
AFAS Live, Amsterdam
The Dears
Paradiso, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Guru Guru
Melkweg, Amsterdam
René van Meurs - Hunkert
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Soul Connection
Podium Victorie, Alkmaar
Anúna
De Grote Kerk, Alkmaar
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Eva Crutzen - Try Out
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Swingen bij Willem
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
zondag 26 april 2020
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Theater de Spiegel, Zwolle
Della Mae
Junushoff Theater, Wageningen
Mees Salomé / Tinlicker
TivoliVredenburg, Utrecht
Heathen
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Amelie Lens
013, Tilburg
King Witch
Little Devil, Tilburg
Broken Sun / Dieter van der Westen / Mattanja Joy Bradley
Paradox, Tilburg
Donnie (NL)
Het Bolwerk, Sneek
Big Country / The Dreamside
Baroeg, Rotterdam
Dutch Swing College Band - 75 jarig jubileumconcert
ss Rotterdam, Rotterdam
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Kursaal Oostende, Oostende
Transport League
The Lane, Oostburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Protoje
Het Depot, Leuven
Darlyn
Corneel, Lelystad
Lavinia Meijer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Orpheo
Theater Kerkrade, Kerkrade
The Quireboys
Cacaofabriek, Helmond
Cristina Branco
Cultuurkoepel Heiloo, Heiloo
Camiel Boomsma
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Grey Pants
Taverne De Waag, Haarlem
Noisia Invites
De Oosterpoort, Groningen
K-NIGHT METAL MAYHEM
LOLA050, Groningen
Sweet Caroline
Martiniplaza, Groningen
Luka Bloom
Minard Schouwburg, Gent
Evanescence / Within Temptation
Rockhal, Esch zur Alzette
Mark Foggo
Altstadt, Eindhoven
JW Roy
't Rozenknopje, Eindhoven
Bökkers
Burgerweeshuis, Deventer
Erza Muqoli
Koninklijk Circus, Brussel
Agustin Galiana
La Madeleine, Brussel
Ibe
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Chassé Theater, Breda
Explosions in the Sky
De Roma, Antwerpen
Vreemde Kostgangers
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
The Hatters
Q-Factory, Amsterdam
Thomas Bergersen en Nick Phoenix: Two Steps From Hell Live
AFAS Live, Amsterdam
Rapido - the KING edition
Paradiso, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
We Love Songfestival | Het grote meezingfeest!
Flint, Amersfoort
Chip taylor
De Oude Veiling, Aalsmeer
maandag 27 april 2020
Aynsley Lister
Spirit of 66, Verviers
Sweet Mary Jane
De Bel, Valkenswaard
Koningsdag festival 2020
Baroeg, Rotterdam
Denis Horvat / Joy Orbison / Peach
Doornroosje, Nijmegen
Plakband: Yin Yin + Willy + Mario Marini
Merleyn, Nijmegen
Villagers
Doornroosje, Nijmegen
Back to Blondie
De Buitenpoort, Huissen
Explosions in the Sky 20th Anniversary Tour
Capitole, Gent
Compact Disk Dummies
Handelsbeurs, Gent
Deathstars
Rockhal, Esch zur Alzette