Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Simplon
Groningen
Melkweg
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
De Zwerver
Oostende
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg Venray
Venray
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Lotto Arena
Antwerpen
C.C. De Schakel
Waregem
Lux
Nijmegen
Bimhuis
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
Melkweg
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Corneel
Lelystad
Het Bolwerk
Sneek
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Koninklijk Circus
Brussel
Luxor Live
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Kulturhus
Borne
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Boerderij
Zoetermeer
Theater de Kampanje
Den Helder
De Kattendans
Bergeijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Gigant
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
So What!
Gouda
Podium Victorie
Alkmaar
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Roma
Antwerpen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Q-Factory
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Podium 't Beest
Goes
AFAS Live
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
Jheronimus Bosch Art Center
's-Hertogenbosch
Junushoff Theater
Wageningen
Hoftheater
Raalte
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Odeon
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
La Madeleine
Brussel
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Orpheus
Apeldoorn
Figi Theater
Zeist
De Casino
Sint-Niklaas
Theater de Stoep
Spijkenisse
Chassé Theater
Breda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
LOLA050
Groningen
Paradiso
Amsterdam
Capitole
Gent
De Weijer
Boxmeer
Cpunt Theater
Hoofddorp
V11
Rotterdam
013
Tilburg
Neushoorn
Leeuwarden
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Theater 't Speelhuis
Helmond
Merleyn
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
Vooruit
Gent
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
dB's
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
ATLAS Theater
Emmen
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Grenswerk
Venlo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Chassé Theater
Breda
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater Mozaïek
Zuidlaren
De Oosterpoort
Groningen
donderdag 14 mei 2020
Daniel Lohues - Nieuw programma
Schouwburg Hengelo, Hengelo
CZARFACE
Simplon, Groningen
Conception
Melkweg, Amsterdam
Claudia de Breij - NU
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Cassels
De Zwerver, Oostende
Cameretten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Gabriels - De wetten van de Jungle
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Schakel, Waregem
Awkward I - KYD
Lux, Nijmegen
Arild Andersen Trio
Bimhuis, Amsterdam
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Hof 88, Almelo
Amadou & Mariam
De Oosterpoort, Groningen
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Fulcotheater, IJsselstein
vrijdag 15 mei 2020
Will And The People
Melkweg, Amsterdam
We Love Songfestival | Het grote meezingfeest!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vreemde Kostgangers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Voltage
Corneel, Lelystad
Vinny Appice Band
Het Bolwerk, Sneek
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Typh Barrow
Koninklijk Circus, Brussel
Triple-R
Luxor Live, Arnhem
Tops
Paradiso, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater Kulturhus, Borne
Thijs Borsten & Izaline Calister
Schouwburg Hengelo, Hengelo
The Yellowjackets
Boerderij, Zoetermeer
The Silent Comedy
Theater de Kampanje, Den Helder
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
De Kattendans, Bergeijk
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
The Elvis Concert
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
The Doors Alive
Gigant, Apeldoorn
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Goudse Schouwburg, Gouda
Tessa Dixson
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Tess et les moutons
So What!, Gouda
Tante Joke Karaoke Band
Podium Victorie, Alkmaar
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Steel Pulse
De Roma, Antwerpen
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Russian Village Boys
Q-Factory, Amsterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ronnie James Dio tribute
Podium 't Beest, Goes
Ronnie Flex & Deuxperience Band
AFAS Live, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Queen The Music
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Jan Leusink - 360 Baroque
Jheronimus Bosch Art Center, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Junushoff Theater, Wageningen
Percossa - Unplugged
Hoftheater, Raalte
Paul de Munnik
TivoliVredenburg, Utrecht
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Odeon, Zwolle
Novastar
TivoliVredenburg, Utrecht
Nora Hamzawi
La Madeleine, Brussel
Nederpop All Stars
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Nana Adjoa
Paradiso, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Het Park, Hoorn
Michael Pilarczyk
Orpheus, Apeldoorn
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Figi Theater, Zeist
Masters Of Reality
De Casino, Sint-Niklaas
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Stoep, Spijkenisse
Marco Lopes - Wees blij
Chassé Theater, Breda
Magda Mendes - Oliveiras
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lucifer Star Machine / the Peterlees
LOLA050, Groningen
Los Lobos
Paradiso, Amsterdam
Lieven Schreire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
De Weijer, Boxmeer
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lauren Ruth Ward + The Blank Tapes (duo)
V11, Rotterdam
Krezip
013, Tilburg
Kosheen
Neushoorn, Leeuwarden
Kommil Foo - Oogst
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater 't Speelhuis, Helmond
Juneville
Merleyn, Nijmegen
JP Cooper
TivoliVredenburg, Utrecht
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Vooruit, Gent
Johan Goossens - Try Out
Theater Walhalla, Rotterdam
Johan Fretz - Toriman
Theater Bellevue, Amsterdam
JC Stewart
Tolhuistuin, Amsterdam
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Koningshof, Maassluis
Jarboe
dB's, Utrecht
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jan Rot - O Ja!
ATLAS Theater, Emmen
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Het Hiphop Journaal
Grenswerk, Venlo
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Chassé Theater, Breda
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
Leidse Schouwburg, Leiden
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Hans Dulfer
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Handsome Poets
Theater Mozaïek, Zuidlaren
HAEVN
De Oosterpoort, Groningen