Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Luxor Live
Arnhem
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Concertgebouw
Amsterdam
De Flux
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Festivalpark Stenehei
Dessel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Groene Engel
Oss
21:45
Groene Engel
Oss
Metropool
Hengelo
dB's
Utrecht
Podium 't Beest
Goes
21:00
Het Scheepvaartmuseum
Amsterdam
Het Bolwerk
Sneek
EKKO
Utrecht
So What!
Gouda
20:00
Grenspark Sittard
Sittard
Burgerweeshuis
Deventer
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Simplon
Groningen
Groene Engel
Oss
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Capitole
Gent
Festivalpark Werchter
Werchter
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Café Wilhelmina
Eindhoven
Timboektoe
Velsen-Noord
Gigant
Apeldoorn
TivoliVredenburg
Utrecht
P60
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
De Bosuil
Weert
Melkweg
Amsterdam
20:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Groene Engel
Oss
Vorstin
Hilversum
Openluchttheater Cabrio
Soest
Melkweg
Amsterdam
Muziekcafé Helmond
Helmond
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
21:00
Het Scheepvaartmuseum
Amsterdam
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
Mezz
Breda
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Taverne
Bergen
Concertgebouw
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Diligentia
Den Haag
Festivalpark Stenehei
Dessel
21:00
Brebl
Nijmegen
Spirit of 66
Verviers
Vorstin
Hilversum
21:00
P60
Amstelveen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Bostheater Ommen
Ommen
PlusEtage
Baarle-Nassau
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Doornroosje
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Patronaat
Haarlem
Podium Victorie
Alkmaar
Festivalpark Werchter
Werchter
De Helling
Utrecht
20:00
Hedon
Zwolle
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
TivoliVredenburg
Utrecht
Iduna
Drachten
11:00
Paradiso
Amsterdam
Fluor
Amersfoort
20:00
dB's
Utrecht
Het Scheepvaartmuseum
Amsterdam
Vorstin
Hilversum
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Woodstock69
Bloemendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Grenswerk
Venlo
Festivalpark Stenehei
Dessel
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
Luxor Live
Arnhem
21:00
Club Nova
Amsterdam
16:00
Mezz
Breda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:00
Paradiso
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
vrijdag 19 juni 2020
Jennie Lena
Luxor Live, Arnhem
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Iris Hond speelt Einaudi
Concertgebouw, Amsterdam
Ian Siegal
De Flux, Zaandam
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
Parktheater, Eindhoven
Graspop Metal Meeting
Festivalpark Stenehei, Dessel
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Flemming
Groene Engel, Oss
21:45
Flemming
Groene Engel, Oss
Edwin Evers Band
Metropool, Hengelo
Demented Are Go!
dB's, Utrecht
De Likt
Podium 't Beest, Goes
21:00
Danny Vera
Het Scheepvaartmuseum, Amsterdam
Craft / Vltimas
Het Bolwerk, Sneek
CLUB EKKO INVITES: PATRON RECORDS
EKKO, Utrecht
Bruut! & Anton Goudsmit
So What!, Gouda
20:00
Broederliefde
Grenspark Sittard, Sittard
Bob Log III
Burgerweeshuis, Deventer
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Bare Jams
Simplon, Groningen
Ana Popovic
Groene Engel, Oss
Alogte Oho and his Sounds of Joy
Tolhuistuin, Amsterdam
zaterdag 20 juni 2020
20:00
YVI
Hedon, Zwolle
YVI
Hedon, Zwolle
Will Tura
Capitole, Gent
Werchter Boutique
Festivalpark Werchter, Werchter
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Vandoliers
Café Wilhelmina, Eindhoven
The Phantom Four
Timboektoe, Velsen-Noord
Tante Joke Karaoke Band
Gigant, Apeldoorn
Shakuar
TivoliVredenburg, Utrecht
Rootsriders
P60, Amstelveen
Raymond van het Groenewoud
Paradiso, Amsterdam
Portland
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Popa Chubby
De Bosuil, Weert
Periphery
Melkweg, Amsterdam
20:00
Paracetamøl
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Paracetamøl
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Paperday
Groene Engel, Oss
Orchestre Partout
Vorstin, Hilversum
Martijn Fischer
Openluchttheater Cabrio, Soest
Maduk
Melkweg, Amsterdam
LIVE: Chicago Capitals + Big Bo & his Voodoo Charm
Muziekcafé Helmond, Helmond
Libero Strijkorkest: Back And Forth
TivoliVredenburg, Utrecht
La Bomba De Tiempo
Melkweg, Amsterdam
21:00
Krezip
Het Scheepvaartmuseum, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
KLEAR
Paradiso, Amsterdam
Joy Division Undercover
Patronaat, Haarlem
Johnny Jester
Mezz, Breda
Jeroen van Veen - The best of Einaudi
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Jack Molton Distortion
Taverne, Bergen
Iris Hond speelt Einaudi
Concertgebouw, Amsterdam
Ian Siegal
Boerderij, Zoetermeer
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
Diligentia, Den Haag
Graspop Metal Meeting
Festivalpark Stenehei, Dessel
21:00
Fred van Duijnhoven Trio / Michiel Braam solo / Pierre Courbois / Piet
Brebl, Nijmegen
Elliott Murphy
Spirit of 66, Verviers
Edwin Evers Band
Vorstin, Hilversum
21:00
Dr. Rude
P60, Amstelveen
De Dijk live at Amsterdamse Bos
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Danny Sahupala
Bostheater Ommen, Ommen
Buisonic
PlusEtage, Baarle-Nassau
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Black Uhuru
Doornroosje, Nijmegen
3 Doors Down
TivoliVredenburg, Utrecht
zondag 21 juni 2020
20:00
YVI
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Yorick van Norden
Patronaat, Haarlem
Wies en De Liefde
Podium Victorie, Alkmaar
TW Classic
Festivalpark Werchter, Werchter
TaxiWars
De Helling, Utrecht
20:00
Suzan & Freek
Hedon, Zwolle
Richard Thompson
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Real Estate
TivoliVredenburg, Utrecht
Pert Near Sandstone
Iduna, Drachten
11:00
Michelle David & The Gospel Sessions Presents Sunday Service
Paradiso, Amsterdam
Lagwagon
Fluor, Amersfoort
20:00
Jo & The Folk
dB's, Utrecht
Ilse DeLange - Live Stream
Het Scheepvaartmuseum, Amsterdam
Ian Siegal
Vorstin, Hilversum
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal (6+)
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Hernan Cattaneo
Woodstock69, Bloemendaal
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Greyhounds
Grenswerk, Venlo
Graspop Metal Meeting
Festivalpark Stenehei, Dessel
Elbow
Ziggo Dome, Amsterdam
Eefje De Visser
Paradiso, Amsterdam
Edwin Evers Band
Luxor Live, Arnhem
De Dijk live at Amsterdamse Bos
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Daniel Lohues - Theatervoorstelling 2020
De Kleine Komedie, Amsterdam
Combo Qazam
Gigant, Apeldoorn
Bongeziwe Mabandla
Luxor Live, Arnhem
21:00
Bizzey - Bizzey in de keuken
Club Nova, Amsterdam
16:00
Aymar Torres
Mezz, Breda
Alan Parsons Live Project
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 22 juni 2020
14:00
The New Sound Of Ahaddaf
Paradiso, Amsterdam
Symfonie Orkest Vlaanderen
Kursaal Oostende, Oostende