Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. Hasselt
Hasselt
S.C.C. De Ruchte
Someren
dB's
Utrecht
dB's
Utrecht
dB's
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Zik Zak
Ittre
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Mimik
Deventer
De Oosterpoort
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Het Bolwerk
Sneek
Drommedaris
Enkhuizen
Iduna
Drachten
Studio 21
Hilversum
Meervaart
Amsterdam
Het Podium
Hoogeveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
AFAS Live
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Oosterpoort
Groningen
Vorstin
Hilversum
Musis
Arnhem
Pleinpop festivalterrein
Alphen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Vera
Groningen
Vera
Groningen
Rebirth Festival festivalterrein
Helvoirt
Theater de Koornbeurs
Franeker
Nutshuis
Den Haag
Korzo
Den Haag
Lutherse kerk Den Haag
Den Haag
Paard
Den Haag
Grote Kerk
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Gebr. De Nobel
Leiden
Sense
Dokkum
20:30
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. Belgica
Dendermonde
Swanla Theater
Zevenhuizen
Theater De Storm
Winterswijk
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Luxor Live
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Junushoff Theater
Wageningen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Mezz
Breda
Paradiso
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
Het Podium
Hoogeveen
Merleyn
Nijmegen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Melkweg
Amsterdam
Livestream
Online
Neushoorn
Leeuwarden
Der Aa-theater
Groningen
CCXL Theater
Vlissingen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Simplon
Groningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
DRU Industriepark
Ulft
DRU Industriepark
Ulft
Duycker
Hoofddorp
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Bolwerk
Sneek
Vorstin
Hilversum
Le Sassin Durbey
Durbuy
De Nieuwe Kolk
Assen
Fidei et Arti
Oudenbosch
Het Kielzog
Hoogezand
Gebouw-T
Bergen op Zoom
AFAS Live
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
Scheldetheater
Terneuzen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Mythe
Goes
Zik Zak
Ittre
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TivoliVredenburg
Utrecht
Bibelot
Dordrecht
Podium 't Beest
Goes
Melkweg
Amsterdam
vrijdag 09 april 2021
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Fource
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Frank Boeijen - Theatertour 2020
C.C. Hasselt, Hasselt
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
S.C.C. De Ruchte, Someren
Grafjammer
dB's, Utrecht
Grafjammer
dB's, Utrecht
Grafjammer
dB's, Utrecht
Greentea Peng
Paradiso, Amsterdam
Jane Døe / Lemon Straw
Zik Zak, Ittre
Janne Schra - Janne & de Vogels
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Mimik, Deventer
Joe Buck
De Oosterpoort, Groningen
Johan Goossens - In het beste geval
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Letz Zep
Het Bolwerk, Sneek
Lisa Loeb - Extase
Drommedaris, Enkhuizen
Loudness
Iduna, Drachten
Lucas en Steve
Studio 21, Hilversum
Marjolijn van Kooten - Ongestoord
Meervaart, Amsterdam
Michale Graves
Het Podium, Hoogeveen
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Scheldetheater, Terneuzen
NIGHTS ON BROADWAY | Performed by Night Fever-the best of the BEE GEES
AFAS Live, Amsterdam
Nits - 18:30 Uur
Paradiso, Amsterdam
Nits - 22:00 Uur
Paradiso, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Paul Weller
De Oosterpoort, Groningen
Pearl Jamming
Vorstin, Hilversum
Peter Gabriel Jazzrocksuite door Noordpool Orkest
Musis, Arnhem
Pleinpop
Pleinpop festivalterrein, Alphen
20:00
Radio Melkweg: Cherella Gessel / OTION
Melkweg, Amsterdam
Rats on Rafts
Vera, Groningen
Rats on Rafts
Vera, Groningen
Rebirth Festival
Rebirth Festival festivalterrein, Helvoirt
René van Meurs - Hunkert
Theater de Koornbeurs, Franeker
Rewire Festival
Nutshuis, Den Haag
Rewire Festival
Korzo, Den Haag
Rewire Festival
Lutherse kerk Den Haag, Den Haag
Rewire Festival
Paard, Den Haag
Rewire Festival
Grote Kerk, Den Haag
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Rondé
Doornroosje, Nijmegen
Rondé
Doornroosje, Nijmegen
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roxeanne Hazes
Gebr. De Nobel, Leiden
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Sense, Dokkum
20:30
Sef
Paradiso, Amsterdam
Shifting Daylight - Gemmae
Schouwburg Lochem, Lochem
Stef Kamil Carlens
C.C. Belgica, Dendermonde
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Swanla Theater, Zevenhuizen
Sven Ratzke - Where Are We Now
Theater De Storm, Winterswijk
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
The Overslept
Luxor Live, Arnhem
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Parktheater, Eindhoven
Vreemde Kostgangers - doen het weer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Wir Sind Spitze - Von Anfang An
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Junushoff Theater, Wageningen
Young Gun Silver Fox
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
ZENO
Mezz, Breda
zaterdag 10 april 2021
A.Rose
Paradiso, Amsterdam
Albert Hammond Sr.
De Roma, Antwerpen
Arie Koomen / Patrick Meijer / Ronald Smink / Vincent Geers
Het Podium, Hoogeveen
Baest
Merleyn, Nijmegen
20:00
Barcode livestream
Podium Victorie, Alkmaar
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Beperkt Houdbaar - De Première
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Bones
Melkweg, Amsterdam
Booster Festival
Livestream, Online
Broken Brass
Neushoorn, Leeuwarden
Christopher Paul Stelling
Der Aa-theater, Groningen
Clannad
CCXL Theater, Vlissingen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
DansPaleis Van Kooten - van Toppop tot TMF
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
De Kraaien
Simplon, Groningen
De Nacht van de Hollandse Sterren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Niemanders
DRU Industriepark, Ulft
De Niemanders (Extra Show)
DRU Industriepark, Ulft
Def Americans
Duycker, Hoofddorp
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dool
Het Bolwerk, Sneek
Drukwerk
Vorstin, Hilversum
Durbuy Rock Festival
Le Sassin Durbey, Durbuy
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
De Nieuwe Kolk, Assen
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Fidei et Arti, Oudenbosch
Eric Vloeimans takes on Licks & Brains
Het Kielzog, Hoogezand
Erwin Java's Travel Party ft. Sean Webster
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Eurovision in Concert
AFAS Live, Amsterdam
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater Sneek, Sneek
Fource
Scheldetheater, Terneuzen
Frank Boeijen - Theatertour 2020
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater de Mythe, Goes
Jane Døe / Lemon Straw
Zik Zak, Ittre
Janne Schra - Janne & de Vogels
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jessy Yasmeen
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Jim van der Zee - Starting the Engine
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jimmy Duchateau -Tribute to John Denver
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Joep Beving
TivoliVredenburg, Utrecht
Joy Division Undercover
Bibelot, Dordrecht
Julian Sas
Podium 't Beest, Goes
Kaki King
Melkweg, Amsterdam