Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Koninklijk Circus
Brussel
013
Tilburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:30
Gerrits Tuin
Zwolle
17:00
Gerrits Tuin
Zwolle
Ziggo Dome
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
Ethias Arena
Hasselt
20:30
Mezz
Breda
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Patronaat
Haarlem
20:00
Gerrits Tuin
Zwolle
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Doornroosje
Nijmegen
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Mimik
Deventer
Effenaar
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Nieuwe Nor
Heerlen
19:30
Maassilo
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Cultuurkoepel Heiloo
Heiloo
Annie M.G. Schmidtpark
Bergschenhoek
20:30
Café de Cactus
Hengelo
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
18:45
Openluchttheater Hertme
Hertme
21:15
Openluchttheater Hertme
Hertme
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Luxor Live
Arnhem
Fluor
Amersfoort
Mezz
Breda
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Het Klooster
Woerden
013
Tilburg
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Bostheater Ommen
Ommen
17:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
dB's
Utrecht
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Paradiso
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
De Oosterpoort
Groningen
Luxor Live
Arnhem
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Anna Amstelveen
Amstelveen
20:00
Capitole
Gent
20:00
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
17:30
De Maaspoort
Venlo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
013
Tilburg
Westbroekpark
Den Haag
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Metropool
Hengelo
16:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
De Pul
Uden
20:00
C-Mill
Heerlen
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Bibelot
Dordrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
So What!
Gouda
Melkweg
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
21:00
Altstadt
Eindhoven
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:00
Gerrits Tuin
Zwolle
21:30
Gerrits Tuin
Zwolle
21:30
Openluchttheater Hertme
Hertme
19:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
woensdag 09 september 2020
21:30
Jandino - Opgefokt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:15
Jandino - Opgefokt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Koninklijk Circus, Brussel
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:30
Fresku - 21:30u
Gerrits Tuin, Zwolle
17:00
Fresku
Gerrits Tuin, Zwolle
Evanescence / Within Temptation
Ziggo Dome, Amsterdam
Elton John
Sportpaleis, Antwerpen
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Deng Boy - Raar
Meervaart, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Celine Cairo - Birds of Paradise
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Bony King of Nowhere
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Bart Peeters
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Arthur & Lucas Jussen in Bachs dubbelconcerten
Concertgebouw, Amsterdam
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Ethias Arena, Hasselt
donderdag 10 september 2020
20:30
Yevgueni
Mezz, Breda
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Goudse Schouwburg, Gouda
Tristan
Patronaat, Haarlem
20:00
Tricklebolt - Gerrits Tuin
Gerrits Tuin, Zwolle
19:30
Torus
Melkweg, Amsterdam
20:00
Toontje Lager
Gebr. De Nobel, Leiden
Therapy?
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Tabitha
Doornroosje, Nijmegen
Suzanne Vega
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
Mimik, Deventer
SONS
Effenaar, Eindhoven
Sanne Wallis de Vries - Heel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Rootsriders
Nieuwe Nor, Heerlen
19:30
Roosbeef
Maassilo, Rotterdam
Pieter Derks
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Cultuurkoepel Heiloo, Heiloo
Opperdepop Festival
Annie M.G. Schmidtpark, Bergschenhoek
20:30
OnTrack Coverband
Café de Cactus, Hengelo
20:30
Nubya Garcia
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Het Park, Hoorn
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Het Park, Hoorn
18:45
Nielson (metropool Open Air)
Openluchttheater Hertme, Hertme
21:15
Nielson (Metropool Open Air)
Openluchttheater Hertme, Hertme
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Myrath
Patronaat, Haarlem
Martijn Kardol - Welkom
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Loïs Lane - 35 jaar
Luxor Live, Arnhem
Jimi Hendrix Tribute
Fluor, Amersfoort
Jennie Lena
Mezz, Breda
20:30
In Rap en Roer met: In't Veld x MC DRT
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ibrahim Maalouf
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Ian Siegal
Metropool, Hengelo
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Het Klooster, Woerden
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Grof geschud / Lisa Ostermann / Vlamousse - Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
Foals
AFAS Live, Amsterdam
Edwin Evers Band
Bostheater Ommen, Ommen
17:00
Douwe Bob
Dordrechts Museum, Dordrecht
DeWolff
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Deng Boy - Raar
Meervaart, Amsterdam
Demented Are Go!
dB's, Utrecht
De Kift
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Dan Croll
Paradiso, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Chef'Special
De Oosterpoort, Groningen
Bouke Zoete / Philip Kroonenberg
Luxor Live, Arnhem
Bart Peeters
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Baer Traa
Burgerweeshuis, Deventer
Anneke van Giersbergen
Anna Amstelveen, Amstelveen
20:00
Alex Agnew
Capitole, Gent
vrijdag 11 september 2020
20:00
YVI
Hedon, Zwolle
Waylon - My Heroes Have Always Been Cowboys
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
17:30
Viva Classic Live 2020 - Sef Thissen En Diverse Gastsolisten
De Maaspoort, Venlo
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Trijntje Oosterhuis
Podium Victorie, Alkmaar
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
013, Tilburg
TREK Den Haag
Westbroekpark, Den Haag
Tove Lo - Sunshine Kitty Tour
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Tony MacAlpine
Metropool, Hengelo
16:30
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Therapy?
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Regrettes
Tolhuistuin, Amsterdam
The Morning After
De Pul, Uden
20:00
The Hillbilly Moonshiners - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
20:00
The Fortunate Sons
Het Podium, Hoogeveen
20:00
The Doors in Concert
Bibelot, Dordrecht
The Analogues - Hello Goodbye
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Tess et les moutons
So What!, Gouda
Symphonic Rock Night
Melkweg, Amsterdam
Sunset Travellers
Gigant, Apeldoorn
21:00
Stop Making Sense - A Talking Heads Tribute
Altstadt, Eindhoven
Stone Foundation
ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:00
Son Mieux
Gerrits Tuin, Zwolle
21:30
Son Mieux
Gerrits Tuin, Zwolle
21:30
Snelle & De lieve jongens band (metropool Open Air)
Openluchttheater Hertme, Hertme
19:00
Snelle & De lieve jongens band
Openluchttheater Hertme, Hertme