Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
AFAS Live
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Studio 21
Hilversum
Ziggo Dome
Amsterdam
Vorstin
Hilversum
Posttheater
Arnhem
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Patronaat
Haarlem
013
Tilburg
Theater Ludens
Voorburg
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Orpheus
Apeldoorn
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:45
Zik Zak
Ittre
’t Reghthuys
Nieuwkoop
Radio Kootwijk
Radio Kootwijk
Het Musiater
Zevenaar
Het Musiater
Zevenaar
Tolhuistuin
Amsterdam
Maassilo
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
P60
Amstelveen
P60
Amstelveen
Doornroosje
Nijmegen
De Oosterpoort
Groningen
Het Klooster
Woerden
DeLaMar
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
EKKO
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
De Machinefabriek
Coevorden
De Basiliek
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Metropool Enschede
Enschede
De Eendracht
Gemert
De Eendracht
Gemert
21:00
Poppodium Volt
Sittard
Metropool
Hengelo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Hasselt
Hasselt
Theater De Lievekamp
Oss
Simplon
Groningen
Simplon
Groningen
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Corrosia Theater, Expo & Film
Almere
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
DeLaMar
Amsterdam
Zuiderparktheater
Den Haag
Ethias Arena
Hasselt
20:00
Botanique
Brussel
Mainstage
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
Bimhuis
Amsterdam
Luctor et Emergo
Rilland
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Neushoorn
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Molen
Beuningen
De Roma
Antwerpen
Martiniplaza
Groningen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Kavka
Antwerpen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Het Zonnehuis
Amsterdam
Het Zonnehuis
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Het Podium
Hoogeveen
Cultuurkerkje Oudesluis
Oudesluis
Ahoy
Rotterdam
4AD
Diksmuide
Simplon
Groningen
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Werftheater
Utrecht
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Roepaen
Ottersum
The College Hotel
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
Groene Engel
Oss
Ahoy
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
Diligentia
Den Haag
15:30
Vorstin
Hilversum
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
zaterdag 17 oktober 2020
NIGHTS ON BROADWAY | Performed by Night Fever-the best of the BEE GEES
AFAS Live, Amsterdam
Niels Destadsbader
Sportpaleis, Antwerpen
Nicky Romero
Studio 21, Hilversum
Niall Horan
Ziggo Dome, Amsterdam
New Cool Collective
Vorstin, Hilversum
Nesim - TaBoe!
Posttheater, Arnhem
Mylene & Rosanne - #twintytwinty
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Mylene & Rosanne - #twintytwinty
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
MICH
Patronaat, Haarlem
Maxi Jazz
013, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Ludens, Voorburg
Martijn Kardol - Welkom
Theater Sneek, Sneek
Martijn Fischer zingt Hazes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Fischer zingt Hazes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Man, man, man, de Podcast
Orpheus, Apeldoorn
Mamihlapinatapai
Paard, Den Haag
Mamihlapinatapai
Paard, Den Haag
20:45
Machine Gun Plays Ac/dc
Zik Zak, Ittre
Lisa Loeb - Extase
’t Reghthuys, Nieuwkoop
Ligconcert: the best of Einaudi
Radio Kootwijk, Radio Kootwijk
Leonie Meijer - Perfect Solitude
Het Musiater, Zevenaar
Leonie Meijer - Perfect Solitude
Het Musiater, Zevenaar
Leif Vollebekk - Extra Concert
Tolhuistuin, Amsterdam
Left of the Dial
Maassilo, Rotterdam
Lebbis - De Ervaring
Wilminktheater, Enschede
La Nique
P60, Amstelveen
La Nique
P60, Amstelveen
Kraantje Pappie
Doornroosje, Nijmegen
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
Kiki Schippers - Meer
Het Klooster, Woerden
Kevin
DeLaMar, Amsterdam
Kevin
DeLaMar, Amsterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
K3 - Dromentour
Martiniplaza, Groningen
K3 - Dromentour
Martiniplaza, Groningen
Juniore
EKKO, Utrecht
JP Saxe
Tolhuistuin, Amsterdam
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Machinefabriek, Coevorden
John Denver - Country Roads
De Basiliek, Veenendaal
Johan Derksen - The Sound of The Blues & Americana
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Johan Derksen - The Sound of The Blues & Americana
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Joe Buck
Metropool Enschede, Enschede
Jim van der Zee - Starting the Engine
De Eendracht, Gemert
Jim van der Zee - Starting the Engine
De Eendracht, Gemert
21:00
JB Meijers
Poppodium Volt, Sittard
Jazzalike Bigband
Metropool, Hengelo
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Hasselt, Hasselt
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater De Lievekamp, Oss
Jack and the Weatherman
Simplon, Groningen
Jack and the Weatherman
Simplon, Groningen
Iris Hond
De Nieuwe Kerk, Den Haag
In Rap en Roer met: In't Veld x MC DRT
Corrosia Theater, Expo & Film, Almere
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Theater aan de Schie, Schiedam
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Theater aan de Schie, Schiedam
Henry van Loon - Onze Henry
DeLaMar, Amsterdam
Harrie Jekkers
Zuiderparktheater, Den Haag
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Ethias Arena, Hasselt
20:00
Hania Rani
Botanique, Brussel
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Griffioen, Amstelveen
Gilad Hekselman Trio
Bimhuis, Amsterdam
Fuse live
Luctor et Emergo, Rilland
Fresku
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Focus
Neushoorn, Leeuwarden
Flip Noorman - Leonard Cohen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Flip Noorman - Leonard Cohen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater De Molen, Beuningen
Eefje de Visser
De Roma, Antwerpen
Edwin Evers Band
Martiniplaza, Groningen
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Dossier Boombap
Kavka, Antwerpen
Dominic Seldis - Simply, Dominic
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Dominic Seldis - Simply, Dominic
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Het Zonnehuis, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Het Zonnehuis, Amsterdam
Dionysos
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Dikke Dennis & de Røckers
Het Podium, Hoogeveen
Dieter van der Westen / Eric van der Westen
Cultuurkerkje Oudesluis, Oudesluis
De Staat
Ahoy, Rotterdam
De Kift
4AD, Diksmuide
Darlyn
Simplon, Groningen
Danny Vera
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Daniëlle Schel - OK
Werftheater, Utrecht
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
Claudia de Breij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Charl Delemarre
Roepaen, Ottersum
Carel Kraayenhof / Leoni Jansen
The College Hotel, Amsterdam
Brainpower
Gebr. De Nobel, Leiden
Bo Saris - 22:15u
Groene Engel, Oss
Beste Zangers Live
Ahoy, Rotterdam
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
Chassé Theater, Breda
Beperkt Houdbaar - De Première
Diligentia, Den Haag
15:30
AvroTros Muziekcafe
Vorstin, Hilversum
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
Schouwburg de Lawei, Drachten
Arie Koomen - BOE!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem