Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:30
Hofman
Utrecht
21:00
V11
Rotterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Posttheater
Arnhem
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
C.C. De Herbakker
Eeklo
Hedon
Zwolle
00:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Todo
Best
20:00
Victorie
Alkmaar
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
19:00
PopEi
Eindhoven
De Dillewijn
Ankeveen
19:30
Mezz
Breda
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
N9
Eeklo
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
19:00
013
Tilburg
21:30
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Kasteel Doorwerth
Doorwerth
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:30
Theater het Hof
Arnhem
21:00
De Peppel
Zeist
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Luxor Live
Arnhem
Lidwinakerk
Best
23:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
21:15
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:00
Bibelot
Dordrecht
00:15
Nederland Drie
Wateringen
22:00
Vera
Groningen
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Metropool
Hengelo
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Billie's Bar
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
De Bosuil
Weert
23:00
Patronaat
Haarlem
RASA
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
EKKO
Utrecht
Luxor Live
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Vestzaktheater
Enschede
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
De Helling
Utrecht
Patronaat
Haarlem
20:00
RAI Theater
Amsterdam
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
BIRD
Rotterdam
21:00
De Bosuil
Weert
Theater Walhalla
Rotterdam
21:30
Vorstin
Hilversum
20:15
Jacobikerk
Utrecht
donderdag 15 september 2016
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:30
Hofman Live: Parker + The Little Unsaid
Hofman, Utrecht
21:00
Friday Wilkinson
V11, Rotterdam
20:15
Forever Amy
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ferocious Dog
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Fanfare Ciocarlia
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Edward Reekers / Maarten Peters
Burgerweeshuis, Deventer
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
22:00
Bounty Island / Storksky / Victim Victim
Merleyn, Nijmegen
20:30
Blaudzun
EKKO, Utrecht
20:00
Bas van Lier / Hans Dulfer / Jules Deelder en de Deeldeliers
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Herbakker, Eeklo
a balladeer
Hedon, Zwolle
00:30
45 Acid Babies / Rilan / Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Doornroosje, Nijmegen
vrijdag 16 september 2016
20:00
Zwelbastard
Todo, Best
20:00
Zuco 103
Victorie, Alkmaar
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Walhalla, Rotterdam
Wilfried de Jong & Bruut!
Chassé Theater, Breda
19:00
Wave Invasion
PopEi, Eindhoven
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
De Dillewijn, Ankeveen
19:30
Thrashbangers Night: Laster + Nefast
Mezz, Breda
20:00
Thomas Dybdahl
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
The Whodads @N9
N9, Eeklo
20:00
The Roots Of Elske DeWall
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
The Parrots
V11, Rotterdam
21:00
The New Power Revolution
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
The Humps & The Rushians - Tribute to Camel & Rush
Boerderij, Zoetermeer
21:00
The Hot Sprockets
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Taymir
Paard, Den Haag
19:00
Summer Alliance Tour: Born Of Osiris + Veil Of Maya
013, Tilburg
21:30
Soul Food
Vorstin, Hilversum
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater De Veste, Delft
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
Werftheater, Utrecht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Rod Picott / Sergio Webb
Theater in de Steeg, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Release party Gifter
Groene Engel, Oss
20:30
Quiet Hollers
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Projekt Rakija
Cul de Sac, Tilburg
Muzikale Helden
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
MOTHXR
Rotown, Rotterdam
Minou Bosua - Minoux
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Mini & Maxi
Parktheater, Eindhoven
20:00
Merain
Kasteel Doorwerth, Doorwerth
20:00
Mat McHugh / The Yum Yums
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lose Control: Jack Shirak + Tommy Walker + Pat Baker + Joshua J + MC F
Mezz, Breda
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
21:00
Lil Kleine
De Peppel, Zeist
Lenette van Dongen - Tegenwind
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Lakshmi + abART
Luxor Live, Arnhem
Klezmajeur
Lidwinakerk, Best
23:30
Kiss All Hipsters
Melkweg, Amsterdam
20:00
Kenny B / Surinaams Goud / Trafassi
Q-Factory, Amsterdam
21:15
Julian Sas
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Concordia, Haastrecht
21:00
Jess Klein
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Hef
Poppodium Volt, Sittard
20:30
HeavyLight / Keep Right / Luminize
Duycker, Hoofddorp
20:00
Great Queen Rats
Bibelot, Dordrecht
00:15
Gentlemen of Rock and Roll
Nederland Drie, Wateringen
22:00
Ferocious Dog
Vera, Groningen
21:00
Erwin Nyhoff
Hedon, Zwolle
20:00
East West Heavy Fest
Metropool, Hengelo
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
De Kf Is Vijf | Broederliefde + Smbg
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Dario Arciniega
Billie's Bar, Amsterdam
20:00
Clouseau
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
21:00
Class (reünie-concert)
De Bosuil, Weert
23:00
Cho / Mr. Wonder
Patronaat, Haarlem
Chalo Correia - Het nieuwe 'vintage' geluid uit Angola
RASA, Utrecht
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Blaudzun
EKKO, Utrecht
Ben Miller Band
Luxor Live, Arnhem
AVI ON FIRE
Gigant, Apeldoorn
20:00
Assassin (band)
Little Devil, Tilburg
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Het Veur Theater, Leidschendam
André Manuel - De Onzen
Vestzaktheater, Enschede
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Alba Plano / Forever Amy
Metropool, Hengelo
21:00
Aidan
Altstadt, Eindhoven
20:15
A Balladeer
De Helling, Utrecht
77 Bombay Street
Patronaat, Haarlem
20:00
3T
RAI Theater, Amsterdam
zaterdag 17 september 2016
22:00
Zer00's Heroes
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Yuna
BIRD, Rotterdam
21:00
Yasi Hofer
De Bosuil, Weert
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Walhalla, Rotterdam
21:30
Voodoo People
Vorstin, Hilversum
20:15
Vocaal Ensemble MUSA
Jacobikerk, Utrecht