Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
P60
Amstelveen
WOW Amsterdam
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Brebl
Nijmegen
20:30
Vestzaktheater
Enschede
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
WOW Amsterdam
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Luxor Live
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
EKKO
Utrecht
C.C. De Zandloper
Wemmel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Willemeen
Arnhem
Zaantheater
Zaandam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Club Antre
Amsterdam
20:00
Victorie
Alkmaar
Alto
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Het Bolwerk
Sneek
Stairway To Heaven
Utrecht
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
Parktheater
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Effenaar
Eindhoven
Rotown
Rotterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Feesttent Lekkerkerk
Lekkerkerk
21:30
De Zwerver
Oostende
22:00
Vera
Groningen
21:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Music Centre The Box
Katwijk
20:30
Paard
Den Haag
Burgerweeshuis
Deventer
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
23:45
Annabel
Rotterdam
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
23:45
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Pitboel Theater
Sittard
19:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Metropool
Hengelo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
V11
Rotterdam
21:00
RASA
Utrecht
19:00
De verlichte geest
Roeselare
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Ziggo Dome
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
23:00
EKKO
Utrecht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
23:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Sound Dog
Breda
20:00
Paard
Den Haag
23:00
Hedon
Zwolle
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Groene Engel
Oss
donderdag 02 juni 2016
20:30
Joggo / Lutan Fyah
P60, Amstelveen
Jeangu Macrooy
WOW Amsterdam, Amsterdam
Issues
Melkweg, Amsterdam
20:15
Intouchables
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Flying Horseman / Black Oak / Ansatz Der Machine
De Brakke Grond, Amsterdam
22:00
Feiertag
Paradiso, Amsterdam
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Eli 'Paperboy' Reed
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Duo Herman / Goudsmit / Holzig
Brebl, Nijmegen
20:30
Duncan MacDonald / Isabel Nolte / Marc van Gestel / Meeuw Roovers / Na
Vestzaktheater, Enschede
21:00
Dolf Jansen
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Chassé Theater, Breda
20:00
Démira
WOW Amsterdam, Amsterdam
20:30
Daniel Lohues - Theaterconcert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
21:00
Bewilder
Luxor Live, Arnhem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Bart Melief / Tom Sligting
Comedy Cafe, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
20:00
Ana Popovic
Neushoorn, Leeuwarden
Amber Arcades (album release)
EKKO, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Zandloper, Wemmel
20:00
Aina
Patronaat, Haarlem
20:15
Admiral Freebee
De Helling, Utrecht
20:30
2Cellos
Rockhal, Esch zur Alzette
vrijdag 03 juni 2016
Yung Internet
Willemeen, Arnhem
Youp van 't Hek - Licht
Zaantheater, Zaandam
20:30
White Lung
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Tombaz / Vasile Nedea
Club Antre, Amsterdam
20:00
The Toy Dolls
Victorie, Alkmaar
The Jig
Alto, Amsterdam
The Dutch Eagles
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
The Doors in Concert
De Bosuil, Weert
20:00
The Analogues
Schouwburg Amphion, Doetinchem
St. Tropez + Hockey Dad
Het Bolwerk, Sneek
SBMG
Stairway To Heaven, Utrecht
22:00
Roy Davis Jr.
Neushoorn, Leeuwarden
Roué Verveer - Op het laatste moment
Parktheater, Eindhoven
21:00
Revere + Postcards From Mars
Altstadt, Eindhoven
21:00
Polynation / Weval
Effenaar, Eindhoven
Pierce Brothers
Rotown, Rotterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Ocean Alley / Starfish
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
O'nine
Gebr. De Nobel, Leiden
Nick & Simon
Feesttent Lekkerkerk, Lekkerkerk
21:30
Nicholas Allbrook (Pond, Tame Impala)
De Zwerver, Oostende
22:00
Ni
Vera, Groningen
21:00
Nervosa
Little Devil, Tilburg
19:00
Monkey Wrench (Foo Fighters Tribute) + Counterfeit (Limp Bizkit Tribu
Baroeg, Rotterdam
20:00
Milow
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Marc Cohn
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Lula Pena
LantarenVenster, Rotterdam
Luke Christopher
Melkweg, Amsterdam
21:00
Lionel Richie Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Lauriefish / Novatia / Phoenix Lights
Music Centre The Box, Katwijk
20:30
La Waay
Paard, Den Haag
Jungle By Night
Burgerweeshuis, Deventer
19:45
Jonathan Wilson (solo acoustic)
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Intouchables
Flint, Amersfoort
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Leest, Waalwijk
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Lampegiet, Veenendaal
23:45
Groove Armada
Annabel, Rotterdam
20:30
Gingerpig
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Fuad Hassen / Jeffrey Spalburg
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Birgit Schuurman, Aïrto e.a.
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Flip en de Noormannen
Patronaat, Haarlem
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:00
Dead Man's Silhouette / Out of my Eyes / Shoot the Girl First
Het Podium, Hoogeveen
20:00
De Dijk
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Dave Vermeulen
Fluor, Amersfoort
20:00
Dara Ó Briain
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniel Romano
De Oosterpoort, Groningen
Daniel Lohues
Schouwburg Hengelo, Hengelo
23:45
Dam-Funk
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Crazy Cult Roadshow / Seymour Sachs
Pitboel Theater, Sittard
19:30
Countdown café met o.a. Barry Hay Flying V Formation
Vorstin, Hilversum
20:00
Concours Reine Elisabeth 2016 (Piano)
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:00
Celine Cairo
Paradiso, Amsterdam
22:00
Carl Craig
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Bongripper
Patronaat, Haarlem
21:00
Ben Prestage
Metropool, Hengelo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Apneu
V11, Rotterdam
21:00
Analog Africa presents: Bitori
RASA, Utrecht
19:00
Amken
De verlichte geest, Roeselare
20:30
Alarion
Boerderij, Zoetermeer
Adele
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 04 juni 2016
17:00
Whiskeymo's
Café de Pilaren, Alkmaar
23:00
Weval
EKKO, Utrecht
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Theater 't Pand, Gorinchem
23:00
Tydal Kamau
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Rock Hard Brothers present RED VULTURES & Cape!
Sound Dog, Breda
20:00
Smib / Veldentaal
Paard, Den Haag
23:00
SFB
Hedon, Zwolle
20:00
Serge Gainsbourg Forever
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Sabor a Mao
Groene Engel, Oss