Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Koningshof
Maassluis
20:30
Mezz
Breda
Paard
Den Haag
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Luxor Live
Arnhem
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
Capitole
Gent
Q-Factory
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Ziggo Dome
Amsterdam
16:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Club Atelier
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
17:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Villa Ockenburgh
Den Haag
18:00
Villa Ockenburgh
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Parktheater
Eindhoven
Het Bolwerk
Sneek
C.C. Zundert
Zundert
21:30
Agnietenhof
Tiel
19:30
Agnietenhof
Tiel
20:00
Patronaat
Haarlem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:30
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Roma
Antwerpen
De Helling
Utrecht
De Helling
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Helling
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
Hall Of Fame
Tilburg
21:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
19:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
Catharinakapel
Harderwijk
Vooruit
Gent
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:15
Theater de Bussel
Oosterhout
19:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Metropool
Hengelo
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
21:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Dynamo
Eindhoven
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
013
Tilburg
De Kattendans
Bergeijk
De Roma
Antwerpen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Hedon
Zwolle
21:00
Paard
Den Haag
Podium Victorie
Alkmaar
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Café de Cactus
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Peppel
Zeist
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Kulturhus
Denekamp
21:30
Kulturhus
Denekamp
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Ahoy
Rotterdam
17:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
17:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
20:00
P3
Purmerend
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
donderdag 17 september 2020
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
HAUSER with the European Philharmonia Orchestra
AFAS Live, Amsterdam
Ilse DeLange
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Jandino - Opgefokt
Koningshof, Maassluis
20:30
Jennie Lena
Mezz, Breda
Jimi Hendrix Tribute
Paard, Den Haag
Joe Kay
Tolhuistuin, Amsterdam
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kaiser Franz Josef
Luxor Live, Arnhem
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Lewsberg
Vera, Groningen
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Lords of the Underground / M.O.P.
Q-Factory, Amsterdam
Maan
De Oosterpoort, Groningen
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Maluma
Ziggo Dome, Amsterdam
16:00
Mariska van Kolck / Tony Neef
Chassé Theater, Breda
20:00
Mariska van Kolck / Tony Neef
Chassé Theater, Breda
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Moonstruck Jazz Nights: Eric Vloeimans & Ramón Valle in concert
Club Atelier, Amsterdam
20:00
NBE back on stage
Paradiso, Amsterdam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Molenberg, Delfzijl
17:00
O'G3NE
Dordrechts Museum, Dordrecht
Pestilence
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Philippe Elan - Ma France en chansons
Villa Ockenburgh, Den Haag
18:00
Philippe Elan - Ma France en chansons
Villa Ockenburgh, Den Haag
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
P60, Amstelveen
20:00
Procol Harum
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
Refused
Het Bolwerk, Sneek
Rob Scheepers - Gulzig
C.C. Zundert, Zundert
21:30
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Agnietenhof, Tiel
19:30
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Agnietenhof, Tiel
20:00
Roosbeef
Patronaat, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Seasick Steve
De Roma, Antwerpen
The Jimi Hendrix Music Festival Utrecht
De Helling, Utrecht
The Jimi Hendrix Music Festival Utrecht
De Helling, Utrecht
The Kik
Doornroosje, Nijmegen
20:15
The Tightropes / Tom Veltien Band - Hendrix 50th Memorial Show
De Helling, Utrecht
Threshold
Boerderij, Zoetermeer
Thundermother
Hall Of Fame, Tilburg
21:30
Van Dik Hout
Theater De Lampegiet, Veenendaal
19:30
Van Dik Hout
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Waylon - My Heroes Have Always Been Cowboys
De Maaspoort, Venlo
Yuri Honing Acoustic Quartet - Bluebeard
Catharinakapel, Harderwijk
Zwangere Guy
Vooruit, Gent
vrijdag 18 september 2020
Alex Roeka - Rauwe Genade
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:15
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
Theater de Bussel, Oosterhout
19:00
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Beethoven 2020: StarkLinnemann Trio & Quartet
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Bill Laurance
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Blue Crime / Flowers
EKKO, Utrecht
20:00
Bob Dylan - Romance in Durango
Metropool, Hengelo
Bökkers
Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
21:00
Born Stuyven & Eric Nouwens
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Call It Off - Farewell show
Dynamo, Eindhoven
20:45
Cameretten - Finalistentournee
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
Cameretten Finalistentour - Show 2
Podium Victorie, Alkmaar
Chef'Special
013, Tilburg
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
Clouseau
De Roma, Antwerpen
20:00
Comedy Stop Haarlem
Patronaat, Haarlem
20:30
Das Sound Kollektiv
Hedon, Zwolle
21:00
David Benjamin
Paard, Den Haag
De Kift
Podium Victorie, Alkmaar
De Sluwe Vos & Sjamsoedin
Metropool Enschede, Enschede
20:30
De Sunset Travelers
Café de Cactus, Hengelo
19:30
De Witte Kunst
Melkweg, Amsterdam
Def Americans
De Peppel, Zeist
DIEHELEDING - 1001
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Diskodip: Kamma & Masalo And Friends (uitverkocht)
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Docile Bodies / Dripping Trees
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Wesopa Weesp, Weesp
21:00
Dr. Rude X Aversion Sitdown Concert XXL
P60, Amstelveen
21:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Edwin Evers Band
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
19:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
EPMD
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kulturhus, Denekamp
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kulturhus, Denekamp
20:30
Franck Carducci Band
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Fred van Leer - FRED & FRIENDS
Ahoy, Rotterdam
17:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Fuad Hassen- Remmende Voorsprong
Meervaart, Amsterdam
20:30
Fuse
Chassé Theater, Breda
20:00
Gazpacho CD-presentatie "Fireworker"
Boerderij, Zoetermeer
George & Eran - George & Eran worden racisten
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Cpunt Theater, Hoofddorp
17:00
Guido Weijers
Dordrechts Museum, Dordrecht
20:00
Hannah Mae / Maurice van Hoek
P3, Purmerend
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Henk Pepping / Ruben Hoeke
Gelderlandfabriek, Culemborg