Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Agnietenhof
Tiel
21:30
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
Wilminktheater
Enschede
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
21:30
Vorstin
Hilversum
V11
Rotterdam
19:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:00
Theater De Storm
Winterswijk
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
19:00
Theater de Bussel
Oosterhout
21:15
Theater de Bussel
Oosterhout
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
17:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
19:00
Spant!
Bussum
20:00
So What!
Gouda
Simplon
Groningen
Simplon
Groningen
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rockhal
Esch zur Alzette
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Podium Victorie
Alkmaar
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Patronaat
Haarlem
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
19:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Paard
Den Haag
P60
Amstelveen
21:00
P60
Amstelveen
20:00
P3
Purmerend
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:15
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Mezz
Breda
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Metropool
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Kursaal Oostende
Oostende
19:30
Kulturhus
Denekamp
21:30
Kulturhus
Denekamp
20:00
Kruisherenkapel
Uden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Trefpunt
Warmond
Het Klooster
Woerden
Het Evertshuis
Bodegraven
Hedon
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
Grenswerk
Venlo
Gigant
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Dynamo
Eindhoven
donderdag 17 september 2020
Rob Scheepers - Gulzig
C.C. Zundert, Zundert
20:00
Blue Crime
Burgerweeshuis, Deventer
Threshold
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Agnietenhof, Tiel
21:30
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Agnietenhof, Tiel
HAUSER with the European Philharmonia Orchestra
AFAS Live, Amsterdam
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
vrijdag 18 september 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Wesopa Weesp, Weesp
21:30
Jennie Lena
Vorstin, Hilversum
Wies
V11, Rotterdam
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:00
Jop Wijlacker & Dennis Kolen - Two of us: Lennon & McCartney
Theater De Storm, Winterswijk
19:30
Stef Bos - Bloemlezing
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:30
Stef Bos - Bloemlezing
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Omval, Diemen
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Omval, Diemen
Mart Hillen - In Concert
Theater De Lampegiet, Veenendaal
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Kom, Nieuwegein
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Kom, Nieuwegein
19:00
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
Theater de Bussel, Oosterhout
21:15
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
Theater de Bussel, Oosterhout
19:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Theater aan de Schie, Schiedam
The Hillbilly Moonshiners - Play Mumford & Sons
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
DIEHELEDING - 1001
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
17:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
19:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
So What!, Gouda
Thundermother
Simplon, Groningen
M.O.P / McGyver
Simplon, Groningen
19:15
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
IAM
Rockhal, Esch zur Alzette
The Three Degrees
Q-Factory, Amsterdam
Kaiser Franz Josef
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Nighthawker
Poppodium Volt, Sittard
De Kift
Podium Victorie, Alkmaar
20:45
Cameretten - Finalistentournee
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
Cameretten Finalistentour - Show 2
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Comedy Stop Haarlem
Patronaat, Haarlem
John Hackett Band
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:30
Franck Carducci Band
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
19:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
21:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
20:00
Melanie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
David Benjamin
Paard, Den Haag
Nkulee Dube
P60, Amstelveen
21:00
Dr. Rude X Aversion Sitdown Concert XXL
P60, Amstelveen
20:00
Hannah Mae / Maurice van Hoek
P3, Purmerend
Bökkers
Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
Jeangu Macrooy
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:15
Legowelt
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
18:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Wolter Kroes
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Edwin Evers Band
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Yves Berendse
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Suzan & Freek
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
19:00
The Tightropes / Tom Veltien Band - Hendrix 50th Memorial Show
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
The Doors
Mezz, Breda
De Sluwe Vos & Sjamsoedin
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Bob Dylan - Romance in Durango
Metropool, Hengelo
19:30
De Witte Kunst
Melkweg, Amsterdam
20:30
Fuad Hassen- Remmende Voorsprong
Meervaart, Amsterdam
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Salvatore Adamo
Kursaal Oostende, Oostende
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kulturhus, Denekamp
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kulturhus, Denekamp
20:00
Uli Jon Roth
Kruisherenkapel, Uden
George & Eran - George & Eran worden racisten
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:00
Spinvis & Saartje van Camp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nationale Opera Rusland
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Spinvis & Saartje van Camp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Lisa Loeb - Extase
Kennemer Theater, Beverwijk
Martijn Kardol - Welkom
Het Trefpunt, Warmond
Jeroen Zijlstra - Ja!zzZijlstra
Het Klooster, Woerden
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Het Evertshuis, Bodegraven
Jimi Hendrix Tribute
Hedon, Zwolle
20:30
Das Sound Kollektiv
Hedon, Zwolle
20:00
Docile Bodies / Dripping Trees
Hall Of Fame, Tilburg
The Doors Alive
Grenswerk, Venlo
Toontje Lager
Gigant, Apeldoorn
Tangarine - Seated Specials
Gigant, Apeldoorn
20:00
Henk Pepping / Ruben Hoeke
Gelderlandfabriek, Culemborg
20:00
Inge van Calkar
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
EPMD
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Rootsriders
Fluor, Amersfoort
20:30
Blue Crime / Flowers
EKKO, Utrecht
Still Collins
Effenaar, Eindhoven
20:00
Bill Laurance
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Call It Off - Farewell show
Dynamo, Eindhoven