Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Slottuintheater
Zeist
12:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
10:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
16:00
Mezz
Breda
De Brielsche Aap
Brielle
13:00
Paal 17
De Koog
Paal 17
De Koog
20:00
Paal 17
De Koog
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
M Leuven
Leuven
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
11:00
DeMess
Naarden
Auberge du Bonheur
Tilburg
13:00
Markant Uden
Uden
20:00
Markant Uden
Uden
14:15
TivoliVredenburg
Utrecht
15:15
TivoliVredenburg
Utrecht
16:15
TivoliVredenburg
Utrecht
18:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
CHV Noordkade
Veghel
Hedon
Zwolle
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kuip
Rotterdam
16:00
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
20:00
De Kuip
Rotterdam
013
Tilburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
De Brielsche Aap
Brielle
Innocent
Hengelo
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Balie
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Kursaal Oostende
Oostende
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
V11
Rotterdam
22:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
P60
Amstelveen
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
18:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Grand Cafe Restaurant 1e Klas
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
Grid Antwerpen
Antwerpen
Grid Antwerpen
Antwerpen
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
20:30
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
M Leuven
Leuven
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
De Kuip
Rotterdam
19:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
013
Tilburg
14:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:15
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
zaterdag 15 augustus 2020
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
La Pegatina
TivoliVredenburg, Utrecht
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
SZPAKU
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Suzan & Freek
Slottuintheater, Zeist
zondag 16 augustus 2020
12:00
Tino Martin - Het Zomer Theater
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Tino Martin - Het Zomer Theater
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Suzan & Freek - Live at Amsterdamse Bos
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
10:30
Amsterdams Andalusisch Orkest
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:30
Amsterdams Andalusisch Orkest
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:00
Hans & Candy Dulfer
Olympisch Stadion, Amsterdam
17:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Melissa Lopes / Raw Roets / Winne
De Brakke Grond, Amsterdam
20:00
Hans & Candy Dulfer
Olympisch Stadion, Amsterdam
Dominic Seldis: Music, Maestro!
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Jan Willem Rozenboom: Franz Schubert Theatercollege
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
16:00
Deun van Seun
Mezz, Breda
Trijntje Oosterhuis
De Brielsche Aap, Brielle
13:00
Sunnery James & Ryan Marciano
Paal 17, De Koog
Sunnery James & Ryan Marciano
Paal 17, De Koog
20:00
Sunnery James & Ryan Marciano
Paal 17, De Koog
15:00
Denise Raetsen (singer-songwriter)
PopEi, Eindhoven
20:00
Brihang / IKRAAAN
M Leuven, Leuven
20:00
Milow
Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
11:00
James Oesi
DeMess, Naarden
O'G3NE - Sunday Sessions
Auberge du Bonheur, Tilburg
13:00
Bouke & the Elvis Matters Band
Markant Uden, Uden
20:00
De Cabaretclub
Markant Uden, Uden
14:15
Walk The Line - Sunday Jazz
TivoliVredenburg, Utrecht
15:15
Walk The Line - Sunday Jazz
TivoliVredenburg, Utrecht
16:15
Walk The Line - Sunday Jazz
TivoliVredenburg, Utrecht
18:45
Walk The Line - Sunday Jazz
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Walk The Line - Sunday Jazz
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Walk The Line - Sunday Jazz
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Chicago Capitols
CHV Noordkade, Veghel
Wolfmother
Hedon, Zwolle
maandag 17 augustus 2020
20:30
EUT
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze
De Brielsche Aap, Brielle
Toine Sporken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jeroen van der Boom - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
16:00
John Williams' R&B Oldskool Hits - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Jeroen van der Boom - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
20:00
John Williams' R&B Oldskool Hits - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Agnes Obel
013, Tilburg
dinsdag 18 augustus 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Al McKay's Earth, Wind & Fire Experience
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Rowwen Heze
De Brielsche Aap, Brielle
Gatecreeper
Innocent, Hengelo
Glennis Grace - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Dennis van Aarssen - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Glennis Grace - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Dennis van Aarssen - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
woensdag 19 augustus 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Toonzetters: Fresku
De Balie, Amsterdam
20:30
Lo-fi Comedy Proudly Presents: Summer Comedy Nights
Q-Factory, Amsterdam
19:00
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Diggy Dex
De Brielsche Aap, Brielle
Edwin Evers Band - 80’s Openlucht Tour!
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Stan Van Samang
Kursaal Oostende, Oostende
Alain Clark - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Alain Clark - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
20:00
Kasper van der Laan
Comedy Club Haug, Rotterdam
Gatecreeper @ V11
V11, Rotterdam
22:00
Kasper van der Laan
Comedy Club Haug, Rotterdam
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Sam Fender
TivoliVredenburg, Utrecht
donderdag 20 augustus 2020
Maan
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Steef de Jong - SISI BOY
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
La Nique / NinaLynn
P60, Amstelveen
12:00
Rolf Sanchez
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Rolf Sanchez
Olympisch Stadion, Amsterdam
18:00
Fleurine
Tolhuistuin, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Trevor Hall
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Rolf Sanchez
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Gordon
Grand Cafe Restaurant 1e Klas, Amsterdam
21:00
Gumbo Kings
Q-Factory, Amsterdam
Mama's Jasje
Grid Antwerpen, Antwerpen
Mama's Jasje
Grid Antwerpen, Antwerpen
19:00
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Diggy Dex
De Brielsche Aap, Brielle
20:30
Jacklust
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:30
Ralph de Jongh
Metropool, Hengelo
20:00
Camille Camille / Portland
M Leuven, Leuven
20:00
Mama's Jasje
Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
Edwin Evers Band
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Samantha Steenwijk - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
19:00
Murth Mossel
Comedy Club Haug, Rotterdam
Samantha Steenwijk - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
14:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
16:15
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht