Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
dB's
Utrecht
Julianapark
Venlo
Festivalpark Werchter
Werchter
Festivalpark Werchter
Werchter
20:00
De Flux
Zaandam
20:45
De Flux
Zaandam
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Almere Strand
Almere
Badstrand Nes
Ameland
Bimhuis
Amsterdam
TapasTheater
Amsterdam
Beurs van Berlage
Amsterdam
Tuinen Van West
Amsterdam
13:00
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
18:00
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
19:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Cinetol
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
21:15
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Johan Cruijff ArenA
Amsterdam-Zuidoost
Festivalterrein Kleingouw
Andijk
Kavka
Antwerpen
Paleis Soestdijk
Baarn
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Galderse Meren
Breda
23:30
Mezz
Breda
Zeeheldentheater
Den Haag
18:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Tolhuispark
Dokkum
Westelijke Kanaalweg
Elsloo
De roost
Erp
Vakantiepark De Groene Heuvels
Ewijk
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:45
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
18:30
Openluchttheater Hertme
Hertme
22:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
17:00
Camping Kallumaan
Kraggenburg
Megaland
Landgraaf
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Openluchttheater Lichtenvoorde
Lichtenvoorde
Vrijthof
Maastricht
Kruidtuin
Mechelen
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Livestream
Online
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
Jan Cunen Park
Oss
19:30
Groene Engel
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Everloo
Rossum
19:00
Baroeg
Rotterdam
Recreatiepark de Ulesprong
Sint Nicolaasga
19:30
Het Bolwerk
Sneek
Recreatieplas Strijkviertel
Utrecht
19:45
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
dB's
Utrecht
Julianapark
Venlo
Recreatiegebied Zeumeren
Voorthuizen
Festivalpark Werchter
Werchter
Festivalpark Werchter
Werchter
Festivalpark Werchter
Werchter
Balkenhaven
Zaandam
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
19:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
16:00
Podium Victorie
Alkmaar
Almere Strand
Almere
Badstrand Nes
Ameland
15:00
De Observant
Amersfoort
Bimhuis
Amsterdam
TapasTheater
Amsterdam
11:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:30
Buiksloterkerk
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
Paleis Soestdijk
Baarn
17:00
Woodstock69
Bloemendaal
vrijdag 02 juli 2021
20:00
MEAU
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Hang Youth
dB's, Utrecht
Stereo Sunday
Julianapark, Venlo
Rock Werchter
Festivalpark Werchter, Werchter
Goose
Festivalpark Werchter, Werchter
20:00
Lois Lane - Acoustic
De Flux, Zaandam
20:45
Lois Lane - Acoustic - Show 2
De Flux, Zaandam
zaterdag 03 juli 2021
18:00
Het Zomer Theater: Chef'Special
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Free Festival
Almere Strand, Almere
MadNes
Badstrand Nes, Ameland
Amsterdam Roots Festival
Bimhuis, Amsterdam
Amsterdam Roots Festival
TapasTheater, Amsterdam
Zomer in de Beurs
Beurs van Berlage, Amsterdam
Chin Chin Festival
Tuinen Van West, Amsterdam
13:00
Thuishaven - De Zomeropening
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
15:00
Bontehond
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:00
De Amsterdamse Zomer: Jeroen van der Boom - matinee
Olympisch Stadion, Amsterdam
18:00
Milow
Paradiso, Amsterdam
Tribute To Motown Met Ruben Hein, Michelle David & Strange Brew
Concertgebouw, Amsterdam
19:00
Dolf Jansen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Hannah Mae
Melkweg, Amsterdam
19:30
Mannenkwartet 'Capella Sacelli' o.l.v. Jeroen Spitteler
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
De Amsterdamse Zomer: Jeroen van der Boom
Olympisch Stadion, Amsterdam
21:00
Milow
Paradiso, Amsterdam
21:00
Juan Juan / M. Lucky
Cinetol, Amsterdam
Tribute To Motown Met Ruben Hein, Michelle David & Strange Brew
Concertgebouw, Amsterdam
21:15
Dolf Jansen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Beyond Sensation
Johan Cruijff ArenA, Amsterdam-Zuidoost
Dijkpop
Festivalterrein Kleingouw, Andijk
Punk Rock Paradise XL
Kavka, Antwerpen
De Dijk met Van Dik Hout & Paul de Munnik - Royal Park Live
Paleis Soestdijk, Baarn
20:00
Steef de Jong
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Ploegendienst Festival
Galderse Meren , Breda
23:30
Lavinia Meijer
Mezz, Breda
Zeeheldenfestival
Zeeheldentheater, Den Haag
18:00
Overlast
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Dokk'em Open Air
Tolhuispark, Dokkum
Conincx Pop
Westelijke Kanaalweg, Elsloo
Harmony of Hardcore - LIVE AGAIN! Festival
De roost, Erp
Down the Rabbit Hole
Vakantiepark De Groene Heuvels, Ewijk
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:45
Eric Vaarzon Morel
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Roué Verveer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
18:30
Metropool Open Air: Maan
Openluchttheater Hertme, Hertme
22:00
Metropool Open Air: Maan
Openluchttheater Hertme, Hertme
17:00
Nonchelange
Camping Kallumaan, Kraggenburg
VanVelzen
Megaland, Landgraaf
20:00
Anne Feenstra Band
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Hilltop Howlers
Openluchttheater Lichtenvoorde , Lichtenvoorde
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
Botaniek Live: Equal Idiots
Kruidtuin, Mechelen
AmenRa
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Polyphonic
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Rex Pharao
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Rex Pharao
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Rats on Rafts
Livestream, Online
K3
Kursaal Oostende, Oostende
K3
Kursaal Oostende, Oostende
K3
Kursaal Oostende, Oostende
Muze Misse
Jan Cunen Park, Oss
19:30
Autarkh
Groene Engel, Oss
Reuring
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rosrock
Het Everloo, Rossum
19:00
Wavefest presents: Hour Darkness + DJ CO2
Baroeg, Rotterdam
Beachrockers Festival
Recreatiepark de Ulesprong, Sint Nicolaasga
19:30
Tim Knol
Het Bolwerk, Sneek
Verknipt Festival
Recreatieplas Strijkviertel, Utrecht
19:45
Hang Youth # 1 Extra
dB's, Utrecht
20:00
Robin Kester
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Hang Youth # 2 Extra
dB's, Utrecht
Stereo Sunday
Julianapark, Venlo
Gelderpop
Recreatiegebied Zeumeren, Voorthuizen
Rock Werchter
Festivalpark Werchter, Werchter
Arsenal
Festivalpark Werchter, Werchter
Arsenal
Festivalpark Werchter, Werchter
Jamrock Festival
Balkenhaven, Zaandam
Toine
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Toine
Boerderij, Zoetermeer
Heaven 17
Boerderij, Zoetermeer
19:00
Grollo Tribute To Cuby & The Blizzards
Hedon, Zwolle
21:00
Grollo - Tribute To Cuby & The Blizzards
Hedon, Zwolle
zondag 04 juli 2021
18:00
Het Zomer Festival: Suzan & Freek
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
16:00
The Fortunate Sons - Ccr, 50 Jaar Na Woodstock
Podium Victorie, Alkmaar
Summerpark Festival
Almere Strand, Almere
MadNes
Badstrand Nes, Ameland
15:00
Saskia Laroo
De Observant, Amersfoort
Amsterdam Roots Festival
Bimhuis, Amsterdam
Amsterdam Roots Festival
TapasTheater, Amsterdam
11:30
Ciconia Consort
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:30
Gallowstreet
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:30
Erwin van Ligten
Buiksloterkerk, Amsterdam
16:00
Andre Hazes Jr.
Olympisch Stadion, Amsterdam
17:00
Gallowstreet
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Waterparks
Melkweg, Amsterdam
Faith No More
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Andre Hazes Jr.
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:30
Pitou
Paradiso, Amsterdam
18:30
Spaanse Sporen met Eric Vaarzon Morel
Beauforthuis, Austerlitz
Jamie Cullum - Royal Park Live
Paleis Soestdijk, Baarn
17:00
Job Jobse
Woodstock69, Bloemendaal