Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
14:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
16:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Koninklijk Circus
Brussel
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Bel Air Breda
Breda
18:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
20:00
Baroeg
Rotterdam
21:00
Gooiland Hotel
Hilversum
16:00
Gooiland Hotel
Hilversum
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
13:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
De Brielsche Aap
Brielle
De Brielsche Aap
Brielle
De Brielsche Aap
Brielle
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
22:00
P60
Amstelveen
Openluchttheater Lochem
Lochem
20:00
Grand Cafe Restaurant 1e Klas
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Manifesto
Hoorn
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
World Forum Theater
Den Haag
World Forum Theater
Den Haag
13:00
M Leuven
Leuven
18:45
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
Maassilo
Rotterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Melkweg
Amsterdam
19:30
Cacaofabriek
Helmond
21:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
M Leuven
Leuven
Theater Ludens
Voorburg
19:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
CHV Noordkade
Veghel
Concertgebouw
Amsterdam
Openluchttheater Hertme
Hertme
16:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Patronaat
Haarlem
15:30
Paard
Den Haag
20:00
De Flux
Zaandam
18:00
Kasteel Erenstein
Kerkrade
17:00
Paard
Den Haag
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:15
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
14:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
14:30
C-Mill
Heerlen
20:00
Markant Uden
Uden
19:30
Theater Oosterwijtwerd
Oosterwijtwerd
15:00
Theater Oosterwijtwerd
Oosterwijtwerd
21:15
Theater Oosterwijtwerd
Oosterwijtwerd
Figi Theater
Zeist
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
20:00
C-Mill
Heerlen
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
20:45
dB's
Utrecht
18:45
dB's
Utrecht
20:00
Het Sieraad
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Grand Cafe Restaurant 1e Klas
Amsterdam
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
013
Tilburg
19:00
Effenaar
Eindhoven
15:00
CHV Noordkade
Veghel
De Kattendans
Bergeijk
Kursaal Oostende
Oostende
vrijdag 21 augustus 2020
20:15
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
14:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
16:15
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
zaterdag 22 augustus 2020
Agnes Obel
Koninklijk Circus, Brussel
15:00
Alain Clark
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:00
Alain Clark
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Alex Roeka - Rauwe Genade
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ann My Guard
Bel Air Breda, Breda
18:00
Arp Frique & Family
Tolhuistuin, Amsterdam
Ashton Brothers - A Medicine Show
Figi Theater, Zeist
20:00
Baroeg gaat live: DJ’s Pim & Lucky
Baroeg, Rotterdam
21:00
Boef
Gooiland Hotel, Hilversum
16:00
Boef
Gooiland Hotel, Hilversum
20:00
Dave Warmerdam Band / Robbert Duijff
Gelderlandfabriek, Culemborg
13:00
Davina Michelle
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
19:00
Davina Michelle
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
20:00
De Kreuners
Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
Di-rect
De Brielsche Aap, Brielle
Di-rect
De Brielsche Aap, Brielle
Di-rect
De Brielsche Aap, Brielle
21:30
Dolf Jansen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Dolf Jansen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Douwe Bob
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Douwe Bob
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
22:00
Dr Rude’s Sitdown Concert XXL
P60, Amstelveen
Edwin Evers Band Presenteert - 80’s Openlucht Tour!
Openluchttheater Lochem, Lochem
20:00
Gordon
Grand Cafe Restaurant 1e Klas, Amsterdam
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
20:00
Hannah Mae / Jerney Kate
Manifesto, Hoorn
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
K3
Kursaal Oostende, Oostende
K3
Kursaal Oostende, Oostende
K3
Kursaal Oostende, Oostende
K3 - Dromentour
World Forum Theater, Den Haag
K3 - Dromentour
World Forum Theater, Den Haag
13:00
Kapitein Winokio
M Leuven, Leuven
18:45
Kirsten van Teijn
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:30
Kirsten van Teijn
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Kommil Foo - OOGST
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Lee Towers dinnerconcert
Maassilo, Rotterdam
16:00
Lil Kleine
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Lil Kleine
Olympisch Stadion, Amsterdam
Lost Tango
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
M Huncho
Melkweg, Amsterdam
19:30
Marcel Mulders - Top2000 Unplugged
Cacaofabriek, Helmond
21:30
Marcel Mulders - Top2000 Unplugged - 21:30u
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Mart Hillen - In Concert
Figi Theater, Zeist
20:00
Novastar
M Leuven, Leuven
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater Ludens, Voorburg
19:30
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Platen Parade
CHV Noordkade, Veghel
Police Deranged For Orchestra: Stewart Copeland & Metropole Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
Racoon
Openluchttheater Hertme, Hertme
16:00
re:humanize| A collaboration between CUT_ (live) & dancer Guido Dutilh
Q-Factory, Amsterdam
20:30
re:humanize| A collaboration between CUT_ (live) & dancer Guido Dutilh
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Straf
Mezz, Breda
Symfonie Orkest Vlaanderen
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
T-strijd: 1e halve finale
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Tangarine
Patronaat, Haarlem
15:30
Tess et les moutons
Paard, Den Haag
20:00
The Mieters / Waar Zijn Die Handjes
De Flux, Zaandam
18:00
Tim Knol
Kasteel Erenstein, Kerkrade
17:00
Tousch
Paard, Den Haag
20:45
Walk The Line - Piano
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Walk The Line - Piano
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Walk The Line - Piano
TivoliVredenburg, Utrecht
16:15
Walk The Line - Piano
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Walk The Line - Piano
TivoliVredenburg, Utrecht
14:30
Walk The Line - Piano
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Walk The Line - Piano
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Walk The Line - Piano
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Waltzburg
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
zondag 23 augustus 2020
14:30
Adell Trio - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
20:00
Ann My Guard
Markant Uden, Uden
19:30
Arjen Lubach
Theater Oosterwijtwerd, Oosterwijtwerd
15:00
Arjen Lubach
Theater Oosterwijtwerd, Oosterwijtwerd
21:15
Arjen Lubach
Theater Oosterwijtwerd, Oosterwijtwerd
Ashton Brothers - A Medicine Show
Figi Theater, Zeist
17:00
Berget Lewis
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Berget Lewis
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Broederliefde
De Brielsche Aap, Brielle
20:00
Cooder Connection - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
20:00
De Kreuners
Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
20:45
Duimalot
dB's, Utrecht
18:45
Duimalot
dB's, Utrecht
20:00
Fraknoise
Het Sieraad, Amsterdam
20:30
Francis Van Broekhuizen: Leve De Kunst, Leve De Liefde
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Gordon
Grand Cafe Restaurant 1e Klas, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
I Prevail
013, Tilburg
19:00
Jack Poels - Blauwe Vear
Effenaar, Eindhoven
15:00
Jeroen van Helsdingen Band + Cochon Bleu
CHV Noordkade, Veghel
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Kattendans, Bergeijk
K3
Kursaal Oostende, Oostende