Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
20:00
LOLA050
Groningen
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Capsloc
Capelle aan den IJssel
21:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Ziggo Dome
Amsterdam
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
22:00
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
13:00
Paal 17
De Koog
Paal 17
De Koog
17:00
Fruittuin van West
Amsterdam
17:30
Attractie- & Vakantiepark Slagharen
Slagharen
18:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Concertgebouw
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Fun Valley Maastricht
Eijsden
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
20:00
Maassilo
Rotterdam
Grid Antwerpen
Antwerpen
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
20:00
So What!
Gouda
20:00
De Hallen Studio's
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Concertgebouw
Amsterdam
Paal 17
De Koog
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Kursaal Oostende
Oostende
21:00
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
Concertgebouw
Amsterdam
21:30
Markant Uden
Uden
21:45
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
De Hallen Studio's
Amsterdam
013
Tilburg
13:00
Paal 17
De Koog
14:00
Fun Valley Maastricht
Eijsden
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
17:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
17:00
Paal 17
De Koog
17:00
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
18:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
18:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
19:00
Markant Uden
Uden
19:30
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
Concertgebouw
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
De Brielsche Aap
Brielle
Mauritshuis
Den Haag
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Maassilo
Rotterdam
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
20:00
Het Sieraad
Amsterdam
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Baroeg
Rotterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
De Balie
Amsterdam
20:30
P3
Purmerend
21:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Ziggo Dome
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
13:00
Paal 17
De Koog
Openluchttheater
Overloon
14:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Mezz
Breda
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Grid Antwerpen
Antwerpen
donderdag 06 augustus 2020
20:00
Elixir / Vera Coomans / Willem Vermandere
Festivalterrein Dranouter, Dranouter
20:00
Live at LOLA: Call me Joe
LOLA050, Groningen
20:15
Madelijne Kool
Singer Theater, Laren
20:15
Iris Penning
Theater de Schalm, Veldhoven
Iris Hond
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
De Geest
CHV Noordkade, Veghel
20:30
MINKA
Metropool, Hengelo
20:30
Judy Blank
Paard, Den Haag
20:30
Ann My Dice
Capsloc, Capelle aan den IJssel
21:00
Dinand Woesthoff
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Maan - Larger Than Live
Ziggo Dome, Amsterdam
21:30
Veldhuis En Kemper: Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
22:00
Akwasi - Sankofa Tour
TivoliVredenburg, Utrecht
vrijdag 07 augustus 2020
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
13:00
Lucas & Steve
Paal 17, De Koog
Lucas & Steve
Paal 17, De Koog
17:00
Marjolein Keuning - Songs in Silence
Fruittuin van West, Amsterdam
17:30
Rolf Sanchez - Slagharen Summer Music
Attractie- & Vakantiepark Slagharen, Slagharen
18:00
Dinand Woesthoff
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
18:00
Van Dik Hout
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Jay1
Melkweg, Amsterdam
19:00
Akwasi - Sankofa Tour
Paradiso, Amsterdam
BankGiro Loterij ZomerSessie: Sjors van der Panne
Concertgebouw, Amsterdam
Altın Gün
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Abba Fever
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Benjamin Hermans Japanese Jazz Club
Concertgebouw, Amsterdam
19:30
Gaidaa
Melkweg, Amsterdam
19:30
Tangarine
Effenaar, Eindhoven
19:30
Tino Martin
Fun Valley Maastricht, Eijsden
20:00
Chef'Special
De Brielsche Aap, Brielle
20:00
Tino Martin
Maassilo, Rotterdam
Het Zesde Metaal
Grid Antwerpen, Antwerpen
20:00
Mooneye / Portland / Salut La Copine
Festivalterrein Dranouter, Dranouter
20:00
Stephanie Struijk
So What!, Gouda
20:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Hallen Studio's, Amsterdam
HAEVN
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Dinand Woesthoff
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
BankGiro Loterij ZomerSessie: Sjors van der Panne
Concertgebouw, Amsterdam
Lucas & Steve
Paal 17, De Koog
21:00
Van Dik Hout
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Mother Mercury
Kursaal Oostende, Oostende
21:00
Meindert Talma
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
21:00
Sisters Of Suffocation
Neushoorn, Leeuwarden
Benjamin Hermans Japanese Jazz Club
Concertgebouw, Amsterdam
21:30
After All & Dangerous times for the Dead
Markant Uden, Uden
21:45
Altın Gün
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Akwasi - Sankofa Tour
Paradiso, Amsterdam
22:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Hallen Studio's, Amsterdam
zaterdag 08 augustus 2020
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
13:00
Quintino
Paal 17, De Koog
14:00
Lil Kleine
Fun Valley Maastricht, Eijsden
15:00
Henry van Loon / Jan Jaap van der Wal / Kasper van der Laan
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:00
Yves Berendse
Olympisch Stadion, Amsterdam
17:00
Willeke Alberti
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
17:00
Quintino
Paal 17, De Koog
17:00
Lucas Hamming
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
17:00
Henry van Loon / Jan Jaap van der Wal / Kasper van der Laan
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
18:00
Dinand Woesthoff
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
18:00
Benjamin Herman / John Engels / Joris Teepe
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Akwasi - Sankofa Tour
Paradiso, Amsterdam
Danny Vera
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
19:00
Rewind
Markant Uden, Uden
19:30
Lucas Hamming
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
Sjors Van Der Panne Zingt Robert Long
Concertgebouw, Amsterdam
Louis Tomlinson
AFAS Live, Amsterdam
‘Still Believe’: Brood, Cuby en Sweet d’Buster (Support-act: Rosy Pere
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Yves Berendse
Olympisch Stadion, Amsterdam
Jurk!
De Brielsche Aap, Brielle
Di-rect - Live Stream
Mauritshuis, Den Haag
20:00
Indian Askin
Grenswerk, Venlo
20:00
Tino Martin
Maassilo, Rotterdam
20:00
EMY / Flip Kowlier / Spilar
Festivalterrein Dranouter, Dranouter
20:00
Ferro / Reiss
Het Sieraad, Amsterdam
20:00
Kasper van der Laan
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Tangarine
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Marianne Ligthart
Manifesto, Hoorn
20:00
Live stream DJ-duo Zot & Rot
Baroeg, Rotterdam
HAEVN
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
High Tea Sip Down
Melkweg, Amsterdam
20:30
Zydeco La Louisiane
Mezz, Breda
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Balie, Amsterdam
20:30
Marcel Kapteijn / Raindogs
P3, Purmerend
21:00
Dinand Woesthoff
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
De Staat - Larger Than Live
Ziggo Dome, Amsterdam
21:30
Kasper van der Laan
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
22:00
Akwasi - Sankofa Tour
Paradiso, Amsterdam
Jamrock
Paradiso, Amsterdam
zondag 09 augustus 2020
12:00
Tino Martin
Olympisch Stadion, Amsterdam
13:00
Fedde Le Grand
Paal 17, De Koog
de vergeten zangeressen
Openluchttheater, Overloon
14:00
Job Roggeveen - Sunday Sounds
Tolhuistuin, Amsterdam
Vet Kindercabaret: Kapot Vet
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
15:00
Killed by Martians
CHV Noordkade, Veghel
15:00
Huub van der Lubbe
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Place Like Home (singer-songwriter duo)
PopEi, Eindhoven
15:00
Bon Scotch
O.J.C. Nirwana, Lierop
16:00
Akwasi - Sankofa Tour
Paradiso, Amsterdam
16:00
Andre van den Boogaart
Mezz, Breda
16:00
Tino Martin
Olympisch Stadion, Amsterdam
Willy Sommers
Grid Antwerpen, Antwerpen