Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Festivalpark Werchter
Werchter
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Doornroosje
Nijmegen
22:30
Doornroosje
Nijmegen
Festivalpark Werchter
Werchter
Festivalpark Werchter
Werchter
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
De Brielsche Aap
Brielle
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Festivalpark Werchter
Werchter
20:00
Het Podium
Hoogeveen
18:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
23:00
LantarenVenster
Rotterdam
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Vorstin
Hilversum
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Theater De Boemel
Tilburg
Capitole
Gent
20:30
CHV Noordkade
Veghel
Concertgebouw
Amsterdam
De Brielsche Aap
Brielle
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Doornroosje
Nijmegen
21:30
Doornroosje
Nijmegen
15:30
Festivalpark Werchter
Werchter
20:30
Festivalpark Werchter
Werchter
20:00
Hedon
Zwolle
18:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
23:00
LantarenVenster
Rotterdam
17:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Melkweg
Amsterdam
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
15:30
Openluchttheater Hertme
Hertme
18:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:15
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:30
P60
Amstelveen
19:30
Paard
Den Haag
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
21:00
Vera
Groningen
Ziggo Dome
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
17:30
Attractie- & Vakantiepark Slagharen
Slagharen
Capitole
Gent
17:00
Concertgebouw
Amsterdam
19:00
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
20:00
De Oosterpoort
Groningen
22:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Duycker
Hoofddorp
Festivalpark Werchter
Werchter
Festivalpark Werchter
Werchter
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
17:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Melkweg
Amsterdam
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Olympisch Stadion
Amsterdam
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
P60
Amstelveen
13:00
Paal 17
De Koog
17:00
Paal 17
De Koog
21:00
Paal 17
De Koog
Paard
Den Haag
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
19:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
So What!
Gouda
18:00
Tolhuistuin
Amsterdam
17:30
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
21:00
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
Ahoy
Rotterdam
21:15
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Café Camille
Beverwijk
Capitole
Gent
19:00
CHV Noordkade
Veghel
Concertgebouw
Amsterdam
20:45
dB's
Utrecht
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
maandag 20 juli 2020
20:30
Stan Van Samang - Zomerbar Live
Festivalpark Werchter, Werchter
Tourist LeMC
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Big Big Train
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
dinsdag 21 juli 2020
20:00
Valkhof Festival X Doornroosje: Jungle By Night
Doornroosje, Nijmegen
22:30
Valkhof Festival X Doornroosje: Jungle By Night
Doornroosje, Nijmegen
Arno - Zomerbar Live
Festivalpark Werchter, Werchter
Arno - Zomerbar Live
Festivalpark Werchter, Werchter
19:00
Maan
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:30
Maan
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Tourist LeMC
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
woensdag 22 juli 2020
The Iron Maidens
Boerderij, Zoetermeer
20:00
BlackRockStar
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Trijntje Oosterhuis
De Brielsche Aap, Brielle
20:30
Linda Schöne
Doornroosje, Nijmegen
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
Jade Mintjens / Xander de Rycke
Festivalpark Werchter, Werchter
20:00
3FM provincietour
Het Podium, Hoogeveen
18:00
Akwasi - Sankofa Tour
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Akwasi - Sankofa Tour
LantarenVenster, Rotterdam
23:00
Akwasi - Sankofa Tour
LantarenVenster, Rotterdam
19:00
Maan
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:30
Maan
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
20:30
Lo-fi Comedy Proudly Presents: Summer Comedy Nights
Q-Factory, Amsterdam
Jett Rebel
Vorstin, Hilversum
Pearl Jam
Ziggo Dome, Amsterdam
donderdag 23 juli 2020
20:00
Broederliefde
Theater De Boemel, Tilburg
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Capitole, Gent
20:30
Desde El Alma
CHV Noordkade, Veghel
Jazz Meets Soul Bij Shirma Rouse En Jan Van Duikeren
Concertgebouw, Amsterdam
Trijntje Oosterhuis
De Brielsche Aap, Brielle
20:00
The Lasses
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Altın Gün
Doornroosje, Nijmegen
21:30
Altın Gün
Doornroosje, Nijmegen
15:30
De Mens - Zomerbar Live
Festivalpark Werchter, Werchter
20:30
De Mens - Zomerbar Live
Festivalpark Werchter, Werchter
20:00
Ten Times A Million
Hedon, Zwolle
18:00
Akwasi - Sankofa Tour
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Akwasi - Sankofa Tour
LantarenVenster, Rotterdam
23:00
Akwasi - Sankofa Tour
LantarenVenster, Rotterdam
17:00
Joost
Melkweg, Amsterdam
19:30
Joost
Melkweg, Amsterdam
22:00
Joost
Melkweg, Amsterdam
12:00
Snelle
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Snelle
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Snelle
Olympisch Stadion, Amsterdam
15:30
Jett Rebel
Openluchttheater Hertme, Hertme
18:00
Jett Rebel
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:15
Jett Rebel
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:30
Simulation Adaptation
P60, Amstelveen
19:30
Woorden worden zinnen
Paard, Den Haag
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
21:00
Douwe Doorduin
Vera, Groningen
Pearl Jam
Ziggo Dome, Amsterdam
Rolf Sanchez - Larger Than Live
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 24 juli 2020
17:30
Samantha Steenwijk - Slagharen Summer Music
Attractie- & Vakantiepark Slagharen, Slagharen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Capitole, Gent
17:00
BankGiro Loterij ZomerSessie: Elisabeth Brauss / Noa Wildschut
Concertgebouw, Amsterdam
19:00
BankGiro Loterij ZomerSessie: Elisabeth Brauss / Noa Wildschut
Concertgebouw, Amsterdam
Jazz Club Met Bert Van Den Brink: Bert’s Bytes
Concertgebouw, Amsterdam
Jazz Club Met Bert Van Den Brink: Bert’s Bytes
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Lil Kleine
De Brielsche Aap, Brielle
20:00
Altın Gün
De Oosterpoort, Groningen
22:00
Altın Gün
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Barker
Doornroosje, Nijmegen
20:00
On The Rampage
Duycker, Hoofddorp
Arno
Festivalpark Werchter, Werchter
Arno - Zomerbar Live
Festivalpark Werchter, Werchter
20:00
Absynthe Minded / Lee Anderson
Festivalterrein Dranouter, Dranouter
17:00
Joost
Melkweg, Amsterdam
19:30
Joost
Melkweg, Amsterdam
22:00
Joost
Melkweg, Amsterdam
12:00
René Froger
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
René Froger
Olympisch Stadion, Amsterdam
René Froger
Olympisch Stadion, Amsterdam
18:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Snelle
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Brentsleng
P60, Amstelveen
13:00
Mike Williams
Paal 17, De Koog
17:00
Mike Williams
Paal 17, De Koog
21:00
Mike Williams
Paal 17, De Koog
EUT / Tim Dawn
Paard, Den Haag
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
19:00
Dinner And Music With Ian Siegal
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Miroca Paris
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Iris Penning
So What!, Gouda
18:00
Janne Schra
Tolhuistuin, Amsterdam
17:30
Mark Of Chaos + Q&A + Diner
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
21:00
Mark Of Chaos
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
zaterdag 25 juli 2020
Diljit Dosanjh
Ahoy, Rotterdam
21:15
Altın Gün
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Jonny Smokes
Cacaofabriek, Helmond
Lemon (NL)
Café Camille, Beverwijk
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Capitole, Gent
19:00
DJ Mira
CHV Noordkade, Veghel
Dona Onete: Koningin Van De Carimbó
Concertgebouw, Amsterdam
20:45
Throwing Bricks
dB's, Utrecht
20:00
Lil Kleine
De Brielsche Aap, Brielle