Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Melkweg
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Amfitheater het Lommerrijk
Luttenberg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Flux
Zaandam
De Roma
Antwerpen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Leidse Schouwburg
Leiden
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Club Nova
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Simplon
Groningen
Bitterzoet
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Mezz
Breda
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Mainstage
's-Hertogenbosch
De Oosterpoort
Groningen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Neushoorn
Leeuwarden
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Hofnar
Valkenswaard
P60
Amstelveen
20:30
Groene Engel
Oss
Metropool
Hengelo
De Meester
Almere
Zik Zak
Ittre
Boerderij
Zoetermeer
Grenswerk
Venlo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Westergastheater
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Theater Walhalla
Rotterdam
Luxor Live
Arnhem
Koningshof
Maassluis
Kursaal Oostende
Oostende
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
De Helling
Utrecht
20:30
Groene Engel
Oss
21:45
Groene Engel
Oss
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
EKKO
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Openluchttheater Cabrio
Soest
Ziggo Dome
Amsterdam
La Madeleine
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
Grote Rietplas
Emmen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Dynamo
Eindhoven
Capitole
Gent
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Zik Zak
Ittre
Munttheater
Weert
Cacaofabriek
Helmond
Mezz
Breda
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
De Pul
Uden
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Club Nova
Amsterdam
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Op Hodenpijl
Schipluiden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Manifesto
Hoorn
De Peppel
Zeist
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Theater Zuidplein
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
Meervaart
Amsterdam
Iduna
Drachten
Markant Uden
Uden
16:00
Doornroosje
Nijmegen
De Roma
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Café Sport
Beverwijk
De Meester
Almere
vrijdag 05 juni 2020
Hang Massive
Melkweg, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
De Oosterpoort, Groningen
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Oude Luxor Theater, Rotterdam
j.hemmink-kamp
Amfitheater het Lommerrijk, Luttenberg
Jan Rot - O Ja!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jennie Lena
De Flux, Zaandam
John Butler
De Roma, Antwerpen
Judeska in een nieuwe klucht - Het HUIS van ASPORAAT
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kommil Foo - Oogst
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
Lesoir
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Lil Kleine
Club Nova, Amsterdam
Louise Lemón
TivoliVredenburg, Utrecht
Magda Mendes - Oliveiras
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kleine Komedie, Amsterdam
McScallywag
Simplon, Groningen
MICH
Bitterzoet, Amsterdam
Mnozil Brass
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pepijn Gunneweg
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Punkrock Riot #17
Mezz, Breda
16:00
Pynarello
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Pynarello
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Pynarello
TivoliVredenburg, Utrecht
Queen The Music
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Randy Newman
De Oosterpoort, Groningen
Redi Kapje - Redi Kapje
Theater Zuidplein, Rotterdam
Remind
Neushoorn, Leeuwarden
Rob Scheepers - Gulzig
Schouwburg Venray, Venray
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Sass Jordan
P60, Amstelveen
20:30
Sonic Whip
Groene Engel, Oss
Starsailor
Metropool, Hengelo
Tastoo
De Meester, Almere
The Bollock Brothers / The Tringlers
Zik Zak, Ittre
The Doors in Concert
Boerderij, Zoetermeer
The Episodes
Grenswerk, Venlo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Voltage
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Xander Vrienten X Cato van Dijck
Westergastheater, Amsterdam
Yentl en de Boer - Lacrimosa
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Zwangere Guy
Paradiso, Amsterdam
zaterdag 06 juni 2020
30 Fans only: Alain Clark / Danny Vera / Duncan Laurence / Ilse DeLang
Ziggo Dome, Amsterdam
Ali B - Koorts
Chassé Theater, Breda
Awkward I - KYD
Theater Walhalla, Rotterdam
backyard
Luxor Live, Arnhem
Brigitte Heitzer Zingt!
Koningshof, Maassluis
Clouseau
Kursaal Oostende, Oostende
De Kift
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
De Likt
De Helling, Utrecht
20:30
Def Americans
Groene Engel, Oss
21:45
Def Americans
Groene Engel, Oss
Di-rect - Live Stream
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Dylan LeBlanc
EKKO, Utrecht
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Golden Earring
Openluchttheater Cabrio, Soest
GOUD - jubileumeditie 2020
Ziggo Dome, Amsterdam
Hang Massive
La Madeleine, Brussel
Hania Rani
TivoliVredenburg, Utrecht
Hello Festival
Grote Rietplas, Emmen
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Oude Luxor Theater, Rotterdam
International Slayer Day, The Official Dutch Ensemble
Dynamo, Eindhoven
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Capitole, Gent
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jane Døe / Lemon Straw
Zik Zak, Ittre
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Munttheater, Weert
John Mitchell
Cacaofabriek, Helmond
Kissterious / The Covernant / Up The Irons
Mezz, Breda
Kommil Foo - Oogst
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Parktheater, Eindhoven
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
Lesoir
De Pul, Uden
Levi Parham
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Lil Kleine
Club Nova, Amsterdam
LIVE: Dikke Dennis & the Røckers + Order of the Emperor
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:00
Lucky Fonz III
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Lucky Fonz III
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Lucky Fonz III
TivoliVredenburg, Utrecht
Magda Mendes - Oliveiras
Op Hodenpijl, Schipluiden
20:00
Marcel Hensema
DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Naomi van der Linden en Jeannine la Rose
DeLaMar, Amsterdam
Nick Cave Tribute Band
Manifesto, Hoorn
Outside revelation / Voltage
De Peppel, Zeist
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pene Corrida
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Redi Kapje - Redi Kapje
Theater Zuidplein, Rotterdam
Rob de Nijs
TivoliVredenburg, Utrecht
Rob Scheepers - Gulzig
Schouwburg Venray, Venray
Sanne Wallis de Vries - Kom
Meervaart, Amsterdam
Sass Jordan
Iduna, Drachten
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Markant Uden, Uden
16:00
SOCIAL D(IST)ANCING
Doornroosje, Nijmegen
Stef Bos
De Roma, Antwerpen
Still Collins
Orpheus, Apeldoorn
Sweet Mary Jane
Café Sport, Beverwijk
The Cairo Project
De Meester, Almere