Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Hengelo
Hengelo
BIRD
Rotterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Ter Dilft
Bornem
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Munttheater
Weert
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Poppodium Volt
Sittard
Merleyn
Nijmegen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Nosta
Opwijk
Simplon
Groningen
Astrant
Ede
Luxor Live
Arnhem
Theater Gooiland
Hilversum
Chassé Theater
Breda
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Kargadoor
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Munttheater
Weert
Markant Uden
Uden
DOOR
Dordrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Harderwijk
Harderwijk
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Bimhuis
Amsterdam
Grenswerk
Venlo
TivoliVredenburg
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
Deventer Schouwburg
Deventer
Kennemer Theater
Beverwijk
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Iduna
Drachten
Koningshof
Maassluis
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Gelredome
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
Stroomhuis
Eindhoven
De Roma
Antwerpen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Veste
Delft
Tolhuistuin
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
P60
Amstelveen
De Kreun
Kortrijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Xinix
Nieuwendijk
De Pul
Uden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater aan de Schie
Schiedam
Chassé Theater
Breda
Schaffelaartheater
Barneveld
So What!
Gouda
Jheronimus Bosch Art Center
's-Hertogenbosch
De Muze
Noordwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Klooster
Woerden
Corneel
Lelystad
De Helling
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Botanique
Brussel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Spant!
Bussum
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Bibelot
Dordrecht
dB's
Utrecht
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater PePijn
Den Haag
Effenaar
Eindhoven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Groene Engel
Oss
Het Veur Theater
Leidschendam
EM2
Groningen
C.C. Den Herd
Bladel
Gebr. De Nobel
Leiden
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Odeon
Zwolle
Little Devil
Tilburg
O'Casey's Irish Pub
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
donderdag 26 maart 2020
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Blackwave.
BIRD, Rotterdam
Best of... Ton Kas
Schouwburg de Lawei, Drachten
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Ter Dilft, Bornem
Barrie Stevens - The Show Must Go On
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Munttheater, Weert
Andy Shauf
TivoliVredenburg, Utrecht
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alazka
Poppodium Volt, Sittard
Aafke Romeijn
Merleyn, Nijmegen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Griffioen, Amstelveen
vrijdag 27 maart 2020
Zwangere Guy
Nosta, Opwijk
Yung Nnelg
Simplon, Groningen
Yevgueni
Astrant, Ede
X Raiders
Luxor Live, Arnhem
Waylon
Theater Gooiland, Hilversum
Vreemde Kostgangers
Chassé Theater, Breda
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater De Willem, Papendrecht
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Speeldoos, Baarn
Vera Mann - Goesting
Theater de Stoep, Spijkenisse
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Van Piekeren
De Kargadoor, Utrecht
Van Dik Hout
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Tim Knol - Lost & Found II
Schouwburg Het Park, Hoorn
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Therapy?
TivoliVredenburg, Utrecht
The Soul Preacher
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Munttheater, Weert
The Magic Of Santana
Markant Uden, Uden
The Grey Pants
DOOR, Dordrecht
The Bootleg Sixties - Tribute
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
The Bluebirds
Theater Harderwijk, Harderwijk
The Bentleys - To Liverpool And Back
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
The 88th Day: Bram De Looze Solo & Reinier Baas Solo
Bimhuis, Amsterdam
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Grenswerk, Venlo
Tante Joke Karaoke Band
TivoliVredenburg, Utrecht
Tank and the Bangas
Doornroosje, Nijmegen
Sven Ratzke - Where are we now
Deventer Schouwburg, Deventer
Supertrap - Breakfast in America
Kennemer Theater, Beverwijk
Stuurbaard Bakkebaard
De Maaspoort, Venlo
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Ogterop, Meppel
Stef Bos - Tijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Stacie Collins
Iduna, Drachten
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
Spinvis - In Werkelijkheid
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Snollebollekes
Gelredome, Arnhem
Sniff 'n' The Tears - Acoustic
Melkweg, Amsterdam
Seein' Red / Slavemaker / T-Gondii / The Forbidden Wizards
Stroomhuis, Eindhoven
Seasick Steve
De Roma, Antwerpen
Sara Kroos - Verte
Theater De Storm, Winterswijk
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Ruth Jacott
Leidse Schouwburg, Leiden
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Veste, Delft
Ruben Annink
Tolhuistuin, Amsterdam
Roxeanne Hazes
Patronaat, Haarlem
Rowwen Heze
Theater de Stoep, Spijkenisse
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Rootsriders
P60, Amstelveen
Roosbeef
De Kreun, Kortrijk
Rob de Nijs
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Rick de Leeuw
Xinix, Nieuwendijk
rewind
De Pul, Uden
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
Queen The Music
Schaffelaartheater, Barneveld
Pocket Knife Army + LIJO
So What!, Gouda
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Jheronimus Bosch Art Center, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Muze, Noordwijk
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Percossa - Unplugged
Het Klooster, Woerden
Pene Corrida
Corneel, Lelystad
PAX the humanoid
De Helling, Utrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop (Reprise)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pantha Du Prince
Botanique, Brussel
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Oleta Adams
Spant!, Bussum
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
O'G3NE
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ntjam Rosie
Bibelot, Dordrecht
Nova Twins
dB's, Utrecht
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
S.C.C. De Ruchte, Someren
Nederpop All Stars
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
Miss Montreal
Effenaar, Eindhoven
Mintzkov
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Mercy John
Groene Engel, Oss
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Veur Theater, Leidschendam
Massive Assault
EM2, Groningen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
C.C. Den Herd, Bladel
Marike Jager
Gebr. De Nobel, Leiden
Marcel Hensema - Alles in de hens
Schouwburg de Lawei, Drachten
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Odeon, Zwolle
Mama's Liqour
Little Devil, Tilburg
Maggie's flock
O'Casey's Irish Pub, Den Haag
Maan
Paradiso, Amsterdam