Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
C.C. De Herbakker
Eeklo
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
013
Tilburg
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
013
Tilburg
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
So What!
Gouda
Melkweg
Amsterdam
Altstadt
Eindhoven
20:00
De Pul
Uden
20:30
Fluor
Amersfoort
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Misterpoort
Bredevoort
21:00
De Flux
Zaandam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Rotown
Rotterdam
18:30
Trix
Antwerpen
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Paradiso
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Vorstin
Hilversum
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:45
EKKO
Utrecht
20:00
C.C. De Meent
Alsemberg
P60
Amstelveen
20:00
De Pul
Uden
Theater De Storm
Winterswijk
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
14:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
19:30
Doornroosje
Nijmegen
15:00
Iduna
Drachten
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
19:30
Grounds
Rotterdam
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Mezz
Breda
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Paard
Den Haag
20:30
Markant Uden
Uden
15:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:30
Paradiso
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Sneek
Sneek
Paard
Den Haag
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
Paradiso
Amsterdam
Burgerweeshuis
Deventer
Paradiso
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Luxor Live
Arnhem
19:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Podium 't Beest
Goes
19:30
Paard
Den Haag
14:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Mezz
Breda
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
De Maaspoort
Venlo
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
C.C. De Steenoven
Herzele
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Groene Zwaan
De Rijp
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Bibelot
Dordrecht
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Café de Cactus
Hengelo
Neushoorn
Leeuwarden
donderdag 19 december 2019
20:00
Raymond van het Groenewoud
C.C. De Herbakker, Eeklo
00:00
Tangarine - Uiteen
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
The Analogues
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
The Doors Alive
013, Tilburg
19:45
Van Dik Hout
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Waylon
Goudse Schouwburg, Gouda
vrijdag 20 december 2019
20:30
45ACIDBABIES / EUT
Burgerweeshuis, Deventer
At The Gates
013, Tilburg
20:00
Crazy Piano's
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:45
Danny Vera
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Dutch Eagles
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Green Lizard / Rude Boy
So What!, Gouda
Indian Askin
Melkweg, Amsterdam
Komatsu
Altstadt, Eindhoven
20:00
Nona
De Pul, Uden
20:30
The Dirty Daddies
Fluor, Amersfoort
20:00
The Doors Alive
Boerderij, Zoetermeer
20:30
The Wild Romance
Misterpoort, Bredevoort
21:00
Voltage - Tom Petty Tribute
De Flux, Zaandam
20:00
Waylon
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
zaterdag 21 december 2019
45ACIDBABIES / EUT
Rotown, Rotterdam
18:30
At The Gates / Deserted Fear / Nifelheim
Trix, Antwerpen
20:30
Classic Rock Night
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
De Heideroosjes
Paradiso, Amsterdam
20:15
Dutch Eagles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Green Lizard / Rude Boy
Vorstin, Hilversum
22:00
LIVE: EXP - '60s/'70s inspired rock
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:45
Perfect Indie Disco XL: Donna Blue / Rats on Rafts / Roy Santiago
EKKO, Utrecht
20:00
Raymond van het Groenewoud
C.C. De Meent, Alsemberg
The Dirty Daddies
P60, Amstelveen
20:00
The Doors Alive
De Pul, Uden
The Pink Floyd Sound - The Wall
Theater De Storm, Winterswijk
21:00
Van Dik Hout
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Waylon
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
zondag 22 december 2019
14:00
BZB
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
19:30
Heidevolk
Doornroosje, Nijmegen
15:00
King of the World
Iduna, Drachten
00:00
Tangarine - Uiteen
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
The Doors Alive
Burgerweeshuis, Deventer
The Shavers
Paradiso, Amsterdam
maandag 23 december 2019
Danny Vera
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 24 december 2019
20:00
Frisian Metal Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Mozes and the Firstborn
Rotown, Rotterdam
donderdag 26 december 2019
20:00
Waylon
ATLAS Theater, Emmen
vrijdag 27 december 2019
19:30
A Third Christmas Day Party (third edition)
Grounds, Rotterdam
21:00
Bökkers
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Mozes and the Firstborn
Effenaar, Eindhoven
20:00
Nona
Melkweg, Amsterdam
20:30
The Dirty Daddies
Effenaar, Eindhoven
20:00
Waylon
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
zaterdag 28 december 2019
20:30
A tribute to Lemmy
Mezz, Breda
20:15
Black Bottle Riot
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Crazy Piano's
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Di-rect
Paard, Den Haag
20:30
Edwin Evers Band
Markant Uden, Uden
15:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:30
Itgwo Presenteert: The Industry & Meer
Paradiso, Amsterdam
Mozes and the Firstborn
Effenaar, Eindhoven
20:45
The Dirty Daddies
Neushoorn, Leeuwarden
Waylon
De Harmonie, Leeuwarden
zondag 29 december 2019
20:15
Crazy Piano's
Theater Sneek, Sneek
Di-rect
Paard, Den Haag
20:00
Mark Foggo's Skasters
Café Wilhelmina, Eindhoven
maandag 30 december 2019
20:30
Bökkers
Paradiso, Amsterdam
donderdag 02 januari 2020
Bob Wayne
Burgerweeshuis, Deventer
Indiestad Nieuwjaarsborrel Met Yip Roc, Nemsis, Love Couple, A.m. Sam,
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 03 januari 2020
20:00
Fenris + Dodenkrocht + Adversarius
Little Devil, Tilburg
20:00
The Dirty Daddies
Luxor Live, Arnhem
19:30
Van Dik Hout
Paradiso, Amsterdam
zaterdag 04 januari 2020
21:00
Bob Wayne
Podium 't Beest, Goes
19:30
The Dirty Daddies
Paard, Den Haag
zondag 05 januari 2020
14:00
The Kids Workshop
PopEi, Eindhoven
dinsdag 07 januari 2020
20:00
The Analogues
Zuiderstrandtheater, Den Haag
woensdag 08 januari 2020
20:00
The Analogues
Zuiderstrandtheater, Den Haag
donderdag 09 januari 2020
Dutch Eagles
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
The Analogues
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Waylon
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
vrijdag 10 januari 2020
20:00
T-99 & Bob wayne
Iduna, Drachten
20:00
The Dutch Eagles -
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
The Silent Comedy
Zaantheater, Zaandam
Waylon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
zaterdag 11 januari 2020
Batushka
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Bob Wayne
Mezz, Breda
20:30
Colibri
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Crazy Piano's
De Maaspoort, Venlo
DeWolff
Paradiso, Amsterdam
Dream Theater
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Dutch Eagles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Handsome Poets
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Mark Foggo's Skasters
Duycker, Hoofddorp
20:30
Mr Punch
Spirit of 66, Verviers
20:00
Raymond van het Groenewoud
C.C. De Steenoven, Herzele
20:00
Rockabilly Blitz 2020
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Tangarine
De Groene Zwaan, De Rijp
20:45
The Dirty Daddies
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
The Dirty Daddies
Bibelot, Dordrecht
Waylon
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Winteroffensief
Metropool Enschede, Enschede
zondag 12 januari 2020
20:00
Joe Buck
Café de Cactus, Hengelo
dinsdag 14 januari 2020
Van Dik Hout
Neushoorn, Leeuwarden