PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast zijn
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast zijn
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 22 nov
15:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Vorst Nationaal
Brussel
Vera
Groningen
Vera
Groningen
V11
Rotterdam
19:15
Trix
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
15:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater De Lievekamp
Oss
15:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Studio 21
Hilversum
Schouwburg Ogterop
Meppel
19:30
Scala Theater
Utrecht
15:00
Roepaen
Ottersum
Q-Factory
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Muziekcoöperatie
Meppel
14:00
Munttheater
Weert
11:00
Munttheater
Weert
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Mainstage
's-Hertogenbosch
Luxor Live
Arnhem
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Iduna
Drachten
16:00
Het Bolwerk
Sneek
16:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
15:00
Gigant
Apeldoorn
Ghelamco Arena
Gent
Ghelamco Arena
Gent
20:30
Effenaar
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Oostkerk
Middelburg
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Flux
Zaandam
20:00
De Bosuil
Weert
20:45
dB's
Utrecht
15:00
Cultura
Ede
16:30
Botanique
Brussel
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Bibelot
Dordrecht
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
AFAS Live
Amsterdam
ma 23 nov
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Spirit of 66
Verviers
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Maaspodium
Rotterdam
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Effenaar
Eindhoven
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Domijnen
Sittard
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
AFAS Live
Amsterdam
di 24 nov
Ziggo Dome
Amsterdam
Vorst Nationaal
Brussel
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg

zondag 22 november 2020

15:00
Brian de Graeve's Realisea Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Foto Parkway Drive
Parkway Drive Vorst Nationaal, Brussel
Traumahelikopter Vera, Groningen
traumahelikopter plays the Stones Vera, Groningen
Deeper V11, Rotterdam
19:15
Safi Trix, Antwerpen
Etmaal TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
VanWyck TivoliVredenburg, Utrecht
Gallowstreet TivoliVredenburg, Utrecht
15:45
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
21:15
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
Fuse live Theater Kerkrade, Kerkrade
Amersfoort Jazz Festival Winter Editie Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Man, man, man, de Podcast Theater De Lievekamp, Oss
15:00
Dutch String Collective - Schubert Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Paul de Munnik / Van Dik Hout Studio 21, Hilversum
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt Schouwburg Ogterop, Meppel
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Scala Theater, Utrecht
15:00
Roel Spanjers - NEW ORLEANS VINTAGE VOODOO PIANO COLLEGE Roepaen, Ottersum
Marc Almond Q-Factory, Amsterdam
Nytt Land Patronaat, Haarlem
Ane Brun Paard, Den Haag
BRUUT! & Anton Goudsmit Paard, Den Haag
20:00
Man, man, man, de Podcast Orpheus, Apeldoorn
21:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop! Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop! Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party Muziekcoöperatie, Meppel
14:00
GUIDO - Portraits of Tomorrow Munttheater, Weert
11:00
GUIDO - Portraits of Tomorrow Munttheater, Weert
Luka Bloom Mezz, Breda
Will And The People Melkweg, Amsterdam
Hannah Mae Melkweg, Amsterdam
Typhoon Melkweg, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst Meervaart, Amsterdam
The Animals Markant Uden, Uden
Tino Martin Mainstage, 's-Hertogenbosch
Tamikrest Luxor Live, Arnhem
Aldebert Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Magnapop Iduna, Drachten
16:00
The Church of Cash Het Bolwerk, Sneek
16:00
Voor Al Wat Ik Bemin Hedon, Zwolle
Voor Al Wat Ik Bemin Hedon, Zwolle
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen Goudse Schouwburg, Gouda
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen Goudse Schouwburg, Gouda
15:00
Hermine Deurloo / Juul Beerda / Rembrandt Frerichs / Tony Overwater Gigant, Apeldoorn
Foto Niels Destadsbader
Niels Destadsbader Ghelamco Arena, Gent
Foto Niels Destadsbader
Niels Destadsbader Ghelamco Arena, Gent
20:30
45ACIDBABIES Effenaar, Eindhoven
Belphegor / Incantation Doornroosje, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer DeLaMar, Amsterdam
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions De Oostkerk, Middelburg
20:30
Rondé De Oosterpoort, Groningen
Festival Sacred Songs De Nieuwe Kerk, Den Haag
Infloyd De Flux, Zaandam
20:00
Henrik Freischlader Band De Bosuil, Weert
20:45
Squirrel dB's, Utrecht
15:00
Vera Mann - Goesting Cultura, Ede
16:30
Stephane Ginsburgh Botanique, Brussel
Crazy Little Things Boerderij, Zoetermeer
H.E.A.T. Boerderij, Zoetermeer
Crazy Little Things Boerderij, Zoetermeer
21:00
Livestream: Logosamphia Bibelot, Dordrecht
Nathalie Baartman - Niet Normaal Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Tina- the musical Beatrix Theater, Utrecht
Lucas Santtana Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Fource
Fource Ahoy, Rotterdam
Foto Fource
Fource Ahoy, Rotterdam
Typhoon AFAS Live, Amsterdam

maandag 23 november 2020

Foto Nightwish
Nightwish Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
Oh Wonder TivoliVredenburg, Utrecht
21:15
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
The Brew Spirit of 66, Verviers
(A)Broad Horizon Poppodium Volt, Sittard
20:00
Simon & Garfunkel Revival Band Muziekgieterij, Maastricht
20:00
The Guru Guru Muziekgieterij, Maastricht
20:45
Björn van der Doelen Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
155 (éénvijfvijf) - Stuk Maaspodium, Rotterdam
Jamie Cullum Koninklijk Circus, Brussel
20:30
The Sessions: Druiprek Effenaar, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer DeLaMar, Amsterdam
Ane Brun De Oosterpoort, Groningen
Festival Sacred Songs De Nieuwe Kerk, Den Haag
(A)Broad Horizon De Domijnen, Sittard
Foto Karsu
Karsu Concertgebouw, Amsterdam
Foto Karsu
Karsu Concertgebouw, Amsterdam
The Korgis Boerderij, Zoetermeer
Status Quo Ancienne Belgique (AB), Brussel
Hans Teeuwen AFAS Live, Amsterdam

dinsdag 24 november 2020

Foto Nightwish
Nightwish Ziggo Dome, Amsterdam
Alain Souchon Vorst Nationaal, Brussel
19:30
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
21:15
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
19:15
Diederick Ensink - Diederick’s debuut Theater de Griffioen, Amstelveen
21:30
Diederick Ensink - Diederick’s debuut Theater de Griffioen, Amstelveen
Vlamousse - Saampies Theater Bellevue, Amsterdam
De eeuw van Harry Belafonte TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Kardol - Welkom Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Korrel Zout Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Pagina 1