Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
So What!
Gouda
Mezz
Breda
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
Goudse Schouwburg
Gouda
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Feesttent America
America
Fluor
Amersfoort
Metropool
Hengelo
Boerderij
Zoetermeer
dB's
Utrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Ogterop
Meppel
Patronaat
Haarlem
Simplon
Groningen
Simplon
Groningen
Vestzaktheater
Son
Vestzaktheater
Son
Melkweg
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Mezz
Breda
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Effenaar
Eindhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Energiehuis
Dordrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Botanique
Brussel
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Odeon
Zwolle
AFAS Live
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Mainstage
's-Hertogenbosch
De Eendracht
Gemert
De Eendracht
Gemert
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Ethias Arena
Hasselt
Theater 't Speelhuis
Helmond
Rockhal
Esch zur Alzette
Estrado
Harderwijk
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Spirit of 66
Verviers
De Maaspoort
Venlo
Merleyn
Nijmegen
Dorphuis Abbenbroek
Abbenbroek
Lindenberg Theater
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Trix
Antwerpen
Botanique
Brussel
StudioGonz
Gouda
Theater De Storm
Winterswijk
Concertgebouw
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
Cinetol
Amsterdam
Spirit of 66
Verviers
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Trix
Antwerpen
Simplon
Groningen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan het Spui
Den Haag
De Oosterpoort
Groningen
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Luctor et Emergo
Rilland
Hall Of Fame
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
Het Bolwerk
Sneek
Het Bolwerk
Sneek
De Roma
Antwerpen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Neushoorn
Leeuwarden
Schouwburg Odeon
Zwolle
Posttheater
Arnhem
Theater Ludens
Voorburg
Theater Ludens
Voorburg
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
P60
Amstelveen
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Groene Engel
Oss
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Koningshof
Maassluis
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Paradiso
Amsterdam
vrijdag 06 november 2020
Pocket Knife Army + LIJO
So What!, Gouda
Popronde Poppodium Pre-Party
Mezz, Breda
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ronald Snijders - Een avond met mij
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Ronnie James Dio - The Memorial Concert
Boerderij, Zoetermeer
Rootsriders - Marley75
Goudse Schouwburg, Gouda
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rowwen Heze Slotconcert
Feesttent America, America
Roxeanne Hazes
Fluor, Amersfoort
Ryan McGarvey
Metropool, Hengelo
Sacksioni & Reekers
Boerderij, Zoetermeer
Sacri Monti / Temple Fang
dB's, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater de Kampanje, Den Helder
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater de Kampanje, Den Helder
Shirma Rouse - Acoustic Sessions
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Shirma Rouse - Acoustic Sessions
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Theater Aan de Slinger, Houten
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Theater Aan de Slinger, Houten
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
Schouwburg Ogterop, Meppel
Stage 1,5: Irrational Library - Labasheeda + Bjahan Boy
Patronaat, Haarlem
Steffen Morrison
Simplon, Groningen
Steffen Morrison
Simplon, Groningen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Vestzaktheater, Son
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Vestzaktheater, Son
Subterranean Street Society
Melkweg, Amsterdam
Sven Ratzke - Where Are We Now
Markant Uden, Uden
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Mezz, Breda
The Best of Simon & Garfunkel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
The Best of Simon & Garfunkel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
The Bruceband
Effenaar, Eindhoven
The Hillbilly Moonshiners - Play Mumford & Sons
Theater de Stoep, Spijkenisse
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris
Energiehuis, Dordrecht
The Rosenberg Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
The Terminal
Botanique, Brussel
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Theater PePijn, Den Haag
Tim Fransen - De Mens en Ik
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Typhoon
Schouwburg Odeon, Zwolle
Typhoon
AFAS Live, Amsterdam
Typhoon
Schouwburg Odeon, Zwolle
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Vera Mann - Goesting
De Eendracht, Gemert
Vera Mann - Goesting
De Eendracht, Gemert
Wild Romance
Q-Factory, Amsterdam
Wild Romance
Q-Factory, Amsterdam
Will Tura - Ronde van Vlaanderen
Ethias Arena, Hasselt
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Theater 't Speelhuis, Helmond
Zucchero
Rockhal, Esch zur Alzette
zaterdag 07 november 2020
3 Point Landing
Estrado, Harderwijk
7 Jaws
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Alain Pire / Jean-Pierre Froidebise
Spirit of 66, Verviers
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
De Maaspoort, Venlo
ANBU
Merleyn, Nijmegen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Dorphuis Abbenbroek, Abbenbroek
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Lindenberg Theater, Nijmegen
Anuar - Eerlijk
Posttheater, Arnhem
Anuar - Eerlijk
Posttheater, Arnhem
Ares
Trix, Antwerpen
Ars Musica
Botanique, Brussel
Back to Blondie
StudioGonz, Gouda
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Theater De Storm, Winterswijk
Beethoven
Concertgebouw, Amsterdam
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan?
De Molenberg, Delfzijl
Bhajan Bhoy / Orphax
Cinetol, Amsterdam
Bleach (Nirvana Tribute)
Spirit of 66, Verviers
Bökkers
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Briqueville
Trix, Antwerpen
Cashmyra
Simplon, Groningen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Crossing Border Den Haag
Theater aan het Spui, Den Haag
Damien Jurado
De Oosterpoort, Groningen
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Orpheus, Apeldoorn
De eeuw van Harry Belafonte
Luctor et Emergo, Rilland
De Kraaien
Hall Of Fame, Tilburg
Delany
TivoliVredenburg, Utrecht
DeWolff
Het Bolwerk, Sneek
DeWolff
Het Bolwerk, Sneek
Doe Maar
De Roma, Antwerpen
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Dolly Dots - Sisters on Tour
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
DORO
Neushoorn, Leeuwarden
Elke Vierveijzer - Lucht
Schouwburg Odeon, Zwolle
Elstak & Elstak - Overlieven
Posttheater, Arnhem
Enge Buren - Basta!
Theater Ludens, Voorburg
Enge Buren - Basta!
Theater Ludens, Voorburg
Eran Har Even Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Etana
P60, Amstelveen
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Schaffelaartheater, Barneveld
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Schaffelaartheater, Barneveld
Fleddy Melculy
Groene Engel, Oss
Flip Noorman - Leonard Cohen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Flip Noorman - Leonard Cohen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Freek de Jonge - Asociale afstand
Koningshof, Maassluis
Fresku
Melkweg, Amsterdam
Fresku
Melkweg, Amsterdam
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Goldband
Paradiso, Amsterdam