Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Neushoorn
Leeuwarden
21:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
21:30
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
De Bosuil
Weert
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
19:30
Theater de Koornbeurs
Franeker
21:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Paradiso
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:00
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:00
Duycker
Hoofddorp
19:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Energiehuis
Dordrecht
20:00
Cinetol
Amsterdam
19:30
Theater De Boerderij
Huizen
21:30
Theater De Boerderij
Huizen
19:30
Dok6
Panningen
21:30
Dok6
Panningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
P60
Amstelveen
19:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Grenswerk
Venlo
19:30
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Burgerweeshuis
Deventer
19:30
De Muze
Noordwijk
21:30
De Muze
Noordwijk
Merleyn
Nijmegen
Theater Gooiland
Hilversum
19:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Domijnen
Sittard
22:00
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater De Veste
Delft
Bibelot
Dordrecht
20:30
013
Tilburg
20:30
Grenswerk
Venlo
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
De Spot
Middelburg
Koorenhuis
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. De Werf
Aalst
Zik Zak
Ittre
19:00
Theater De Winsinghhof
Roden
21:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Mimik
Deventer
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
19:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
21:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Oosterpoort
Groningen
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
TivoliVredenburg
Utrecht
Gigant
Apeldoorn
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Theater De Storm
Winterswijk
19:00
Theater De Storm
Winterswijk
19:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
Parktheater
Eindhoven
18:30
C.C Warenar
Wassenaar
C.C Warenar
Wassenaar
Neushoorn
Leeuwarden
21:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Spirit of 66
Verviers
013
Tilburg
Studio 21
Hilversum
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Botanique
Brussel
Paard
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Roodkapje
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Stadion
Kerkrade
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Vestzaktheater
Enschede
20:00
Trix
Antwerpen
19:45
BIRD
Rotterdam
De Kattendans
Bergeijk
Gebr. De Nobel
Leiden
Cultura
Ede
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Fluor
Amersfoort
20:00
Groene Engel
Oss
vrijdag 20 november 2020
19:30
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
21:15
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:15
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Broken Brass
Neushoorn, Leeuwarden
21:30
Bryan MG
Paradiso, Amsterdam
19:00
Bryan MG
Paradiso, Amsterdam
20:15
Cabarestafette
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Charly Luske - The story of George Michael
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
21:30
Charly Luske - The story of George Michael
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
22:00
Cloudsurfers / Hey Team
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Cloudsurfers / Hey Team
Doornroosje, Nijmegen
Darlyn
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
De Boetners
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
De Dijk
Markant Uden, Uden
20:00
Demon's Eye & Doogie White
De Bosuil, Weert
20:15
Dennis van Aarssen - That's life
Philharmonie Haarlem, Haarlem
19:30
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
Theater de Koornbeurs, Franeker
21:15
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
Theater de Koornbeurs, Franeker
Doe Maar
Paradiso, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Dolly Dots - Sisters on Tour
Schouwburg De Kring, Roosendaal
19:00
Dominic Seldis - Simply, Dominic
Flint, Amersfoort
Dominic Seldis - Simply, Dominic
Flint, Amersfoort
20:00
Dossier Boombap
Duycker, Hoofddorp
19:00
Drukwerk
Vorstin, Hilversum
20:15
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Energiehuis, Dordrecht
20:00
Eelke / RADERKRAFT / Staatseinde
Cinetol, Amsterdam
19:30
Elke Vierveijzer - Lucht
Theater De Boerderij, Huizen
21:30
Elke Vierveijzer - Lucht
Theater De Boerderij, Huizen
19:30
Enge Buren - Basta!
Dok6, Panningen
21:30
Enge Buren - Basta!
Dok6, Panningen
20:30
Estrella & Esquina 25 - Mujeres de Luna - Women in Music
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Etana
P60, Amstelveen
19:30
FADOpelos2 - Sei de um Rio
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Faun
Grenswerk, Venlo
19:30
Faun
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Flat Out
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Fleddy Melculy
Burgerweeshuis, Deventer
19:30
Flip Noorman - Leonard Cohen
De Muze, Noordwijk
21:30
Flip Noorman - Leonard Cohen
De Muze, Noordwijk
Flying Horseman
Merleyn, Nijmegen
Fred van Leer
Theater Gooiland, Hilversum
19:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
De Domijnen, Sittard
22:00
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat?
Theater De Veste, Delft
19:30
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat?
Theater De Veste, Delft
Golden Caves
Bibelot, Dordrecht
20:30
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
20:30
Hannah Mae
Grenswerk, Venlo
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Het Zesde Metaal
De Spot, Middelburg
Ikarai / Sanne Rambags - Murakami
Koorenhuis, Den Haag
Iris Hond
TivoliVredenburg, Utrecht
Iris Hond
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. De Werf, Aalst
Jane Døe / Lemon Straw
Zik Zak, Ittre
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Winsinghhof, Roden
21:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Mimik, Deventer
20:00
Jellephant & the Phantoms / Paracetamøl
Hall Of Fame, Tilburg
19:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
21:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Joe Buck
De Oosterpoort, Groningen
19:15
Johan Goossens - In het beste geval
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater de Griffioen, Amstelveen
JP Cooper
TivoliVredenburg, Utrecht
Judy Blank / Yorick van Norden - Bob Dylan de songs, de mythe
Gigant, Apeldoorn
Kaboom Karavan / Razen
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater De Storm, Winterswijk
19:00
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater De Storm, Winterswijk
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Parktheater, Eindhoven
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Parktheater, Eindhoven
18:30
Kasper van Kooten - Speeltijd
C.C Warenar, Wassenaar
Kasper van Kooten - Speeltijd
C.C Warenar, Wassenaar
Kim Wilde
Neushoorn, Leeuwarden
21:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kozmic Blue
Spirit of 66, Verviers
Kraantje Pappie
013, Tilburg
Kris Kross Amsterdam
Studio 21, Hilversum
20:00
Krystl
Poppodium Volt, Sittard
20:00
L Devine
Botanique, Brussel
La Pegatina
Paard, Den Haag
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Le Motat
Roodkapje, Rotterdam
20:00
Lebbis - De Ervaring
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Lisa Loeb - Extase
Vestzaktheater, Enschede
20:00
Luka
Trix, Antwerpen
19:45
Luka
BIRD, Rotterdam
Maartje & Kine - Speelbeesten
De Kattendans, Bergeijk
Marc Almond
Gebr. De Nobel, Leiden
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt
Cultura, Ede
Martijn Kardol - Welkom
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
Matteo Myderwyk
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Michelle David & The Gospel Sessions
Fluor, Amersfoort
20:00
Montis, Goudsmit en Directie
Groene Engel, Oss