Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg de Lawei
Drachten
Diligentia
Den Haag
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Vorst Nationaal
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
Chassé Theater
Breda
De Weijer
Boxmeer
C.C. Ter Dilft
Bornem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Roma
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
Mainstage
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Munttheater
Weert
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
EKKO
Utrecht
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Rotown
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Zwerver
Oostende
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Muziekgieterij
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Zik Zak
Ittre
Kristalkerk
Hengelo
Muziekcafé Helmond
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Vera
Groningen
EM2
Groningen
Capitole
Gent
Rockhal
Esch zur Alzette
Rockhal
Esch zur Alzette
Theater Concordia
Enschede
Effenaar
Eindhoven
Astrant
Ede
Deventer Schouwburg
Deventer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
La Bodega
Brussel
Chassé Theater
Breda
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Taverne
Bergen
Tractorpulling terrein Brinkerinkweg
Barchem
Hoogte80
Arnhem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Mainstage
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
De Peppel
Zeist
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Grenswerk
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
ACU
Utrecht
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Markant Uden
Uden
De Pul
Uden
woensdag 20 mei 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Martha Reeves and the Vandellas
Paard, Den Haag
Johan Goossens - Try Out
Theater PePijn, Den Haag
Crazy Piano's
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Stray Kids
Vorst Nationaal, Brussel
Gianna Nannini
Koninklijk Circus, Brussel
Bløf
Chassé Theater, Breda
Eva Crutzen - Try Out
De Weijer, Boxmeer
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
C.C. Ter Dilft, Bornem
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ronnie Flex & Deuxperience Band
De Roma, Antwerpen
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
The Sweet Release of Death
Paradiso, Amsterdam
Steve Smyth
Cinetol, Amsterdam
Novastar Solo
Concertgebouw, Amsterdam
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Kleine Komedie, Amsterdam
Het Metropole Orkest & SOHN
Melkweg, Amsterdam
Amsterdelics
Melkweg, Amsterdam
Armin van Buuren
Ziggo Dome, Amsterdam
Swans
Paradiso, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Splean
Melkweg, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Wolfmother
Podium Victorie, Alkmaar
Blue Man Group
Mainstage, 's-Hertogenbosch
donderdag 21 mei 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo - Oogst
Munttheater, Weert
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Fata Boom
EKKO, Utrecht
Winterfylleth (UK) + Mork (No)
dB's, Utrecht
Rumours Fleetwood Mac Tribute
TivoliVredenburg, Utrecht
Opera Zuid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Polaris
013, Tilburg
Plien & Bianca - En nu dan?
Agnietenhof, Tiel
Hockey Dad
Rotown, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
BAMBARA
De Zwerver, Oostende
Cash Savage and The Last Drinks
Merleyn, Nijmegen
Refused
Doornroosje, Nijmegen
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
The Elvis Concert
Muziekgieterij, Maastricht
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Liar Thief Bandit / Nashville Pussy
Zik Zak, Ittre
Consensus Vocalis - Hemelvaartsconcert
Kristalkerk, Hengelo
LIVE: Nirvana, Alice in Chains, Stone Temple Pilots (3 tributes)
Muziekcafé Helmond, Helmond
Novastar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Koninklijk Heerlens Mannenkoor St. Pancratius - 7e Florence Nightingal
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Feng Suave
Vera, Groningen
A Liquid Landscape / Lesoir
EM2, Groningen
LIEVEN SCHEIRE - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Gianna Nannini
Rockhal, Esch zur Alzette
A Day To Remember
Rockhal, Esch zur Alzette
Cameretten - Finalistentournee
Theater Concordia, Enschede
Earth Tongue / Greenleaf
Effenaar, Eindhoven
Oliver/Dawson Saxon
Astrant, Ede
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Deventer Schouwburg, Deventer
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Try Out
Theater PePijn, Den Haag
Elito Reve y su Charangon
La Bodega, Brussel
Sara Kroos - Verte
Chassé Theater, Breda
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Bergen Lacht
Taverne, Bergen
Normaal - 45 Joar Olderwets Høken
Tractorpulling terrein Brinkerinkweg, Barchem
Kempkes & van Staalduine
Hoogte80, Arnhem
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Nasty Cherry
Paradiso, Amsterdam
DJ Black Coffee
AFAS Live, Amsterdam
Cory Wong / Metropole Orkest
Melkweg, Amsterdam
Sun Kil Moon
Tolhuistuin, Amsterdam
Martijn Kardol - Welkom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Armin van Buuren
Ziggo Dome, Amsterdam
Paul Weller
Paradiso, Amsterdam
Saweetie
Melkweg, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Live At Amsterdamse Bostheater: The Legends We've Lost
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Blue Man Group
Mainstage, 's-Hertogenbosch
vrijdag 22 mei 2020
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Spiegel, Zwolle
Voltage
Hedon, Zwolle
H.E.A.T.
Boerderij, Zoetermeer
Nick Cave Tribute
De Peppel, Zeist
Raymond van het Groenewoud
C.C. Guldenberg, Wevelgem
De Janse Bagge Bend
Grenswerk, Venlo
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Best of... Ton Kas
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Hofnar, Valkenswaard
LIFE (verplaatst)
ACU, Utrecht
Feng Suave (verplaatst)
EKKO, Utrecht
Meindert Talma
TivoliVredenburg, Utrecht
Dool
De Helling, Utrecht
Broederliefde
TivoliVredenburg, Utrecht
The Phantom Four
dB's, Utrecht
Pat Metheny
TivoliVredenburg, Utrecht
Queen The Music
Markant Uden, Uden
IQ
De Pul, Uden