Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
De Bosuil
Weert
00:15
Nederland Drie
Wateringen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
RASA
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
19:00
013
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Groene Engel
Oss
Lindenberg Theater
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Duycker
Hoofddorp
21:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
23:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
22:00
Vera
Groningen
Vestzaktheater
Enschede
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
19:00
PopEi
Eindhoven
21:00
N9
Eeklo
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Kasteel Doorwerth
Doorwerth
21:15
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Mezz
Breda
19:30
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Todo
Best
Lidwinakerk
Best
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater het Hof
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
De Dillewijn
Ankeveen
23:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Billie's Bar
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
RAI Theater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Hedon
Zwolle
Café Koos
Zwolle
Theater de Schuur
Zevenbergen
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
De Bosuil
Weert
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
21:00
RASA
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Jacobikerk
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:30
De Pul
Uden
20:00
Little Devil
Tilburg
S.C.C. De Ruchte
Someren
23:00
BIRD
Rotterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
donderdag 15 september 2016
20:00
Muzikale Helden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Slim Cessna's Auto Club
Paradiso, Amsterdam
19:30
Vic Mensa
Melkweg, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Griffioen, Amstelveen
Minou Bosua - Minoux
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 16 september 2016
21:00
Erwin Nyhoff
Hedon, Zwolle
20:30
The Humps & The Rushians - Tribute to Camel & Rush
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Lil Kleine
De Peppel, Zeist
21:00
Class (reünie-concert)
De Bosuil, Weert
00:15
Gentlemen of Rock and Roll
Nederland Drie, Wateringen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
De Kf Is Vijf | Broederliefde + Smbg
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Chalo Correia - Het nieuwe 'vintage' geluid uit Angola
RASA, Utrecht
20:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
Werftheater, Utrecht
Blaudzun
EKKO, Utrecht
20:15
A Balladeer
De Helling, Utrecht
20:00
Clouseau
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Projekt Rakija
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Assassin (band)
Little Devil, Tilburg
19:00
Summer Alliance Tour: Born Of Osiris + Veil Of Maya
013, Tilburg
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Hef
Poppodium Volt, Sittard
21:00
The Parrots
V11, Rotterdam
21:00
MOTHXR
Rotown, Rotterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Release party Gifter
Groene Engel, Oss
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
The Roots Of Elske DeWall
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
HeavyLight / Keep Right / Luminize
Duycker, Hoofddorp
21:30
Soul Food
Vorstin, Hilversum
20:00
East West Heavy Fest
Metropool, Hengelo
20:00
Alba Plano / Forever Amy
Metropool, Hengelo
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Concordia, Haastrecht
23:00
Cho / Mr. Wonder
Patronaat, Haarlem
77 Bombay Street
Patronaat, Haarlem
22:00
Ferocious Dog
Vera, Groningen
André Manuel - De Onzen
Vestzaktheater, Enschede
21:00
Aidan
Altstadt, Eindhoven
21:00
The Hot Sprockets
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Mini & Maxi
Parktheater, Eindhoven
19:00
Wave Invasion
PopEi, Eindhoven
21:00
The Whodads @N9
N9, Eeklo
20:00
Great Queen Rats
Bibelot, Dordrecht
20:00
Merain
Kasteel Doorwerth, Doorwerth
21:15
Julian Sas
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Rod Picott / Sergio Webb
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
Taymir
Paard, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater De Veste, Delft
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Lose Control: Jack Shirak + Tommy Walker + Pat Baker + Joshua J + MC F
Mezz, Breda
19:30
Thrashbangers Night: Laster + Nefast
Mezz, Breda
Wilfried de Jong & Bruut!
Chassé Theater, Breda
21:00
Jess Klein
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Zwelbastard
Todo, Best
Klezmajeur
Lidwinakerk, Best
21:00
The New Power Revolution
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Lakshmi + abART
Luxor Live, Arnhem
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
Ben Miller Band
Luxor Live, Arnhem
AVI ON FIRE
Gigant, Apeldoorn
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
De Dillewijn, Ankeveen
23:30
Kiss All Hipsters
Melkweg, Amsterdam
20:30
Quiet Hollers
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Dario Arciniega
Billie's Bar, Amsterdam
20:00
Kenny B / Surinaams Goud / Trafassi
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Mat McHugh / The Yum Yums
Paradiso, Amsterdam
20:00
3T
RAI Theater, Amsterdam
Muzikale Helden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Zuco 103
Victorie, Alkmaar
20:00
Thomas Dybdahl
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Minou Bosua - Minoux
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 17 september 2016
19:30
Popronde
Hedon, Zwolle
Martha Jane & The Talisman
Café Koos, Zwolle
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Schuur, Zevenbergen
21:00
Creators of the Sun
De Peppel, Zeist
21:00
Yasi Hofer
De Bosuil, Weert
20:30
De Kf Is Vijf | Dewolff
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Schalm, Veldhoven
21:00
Son del Nene - Onweerstaanbare salsa uit Cuba
RASA, Utrecht
20:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
Werftheater, Utrecht
20:30
Blaudzun
EKKO, Utrecht
20:15
Vocaal Ensemble MUSA
Jacobikerk, Utrecht
20:00
Lost Bear
dB's, Utrecht
20:30
The Humps 'Tribute To Camel'
De Pul, Uden
20:00
LD Black Ritual: Absolutus (B) + Laster + Grey Aura
Little Devil, Tilburg
Lenette van Dongen - Tegenwind
S.C.C. De Ruchte, Someren
23:00
Antal
BIRD, Rotterdam
22:00
BluesFellas
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Pinegrove
V11, Rotterdam
20:30
Yuna
BIRD, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Zuidplein, Rotterdam