Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:00
Het Bolwerk
Sneek
16:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
15:00
Gigant
Apeldoorn
Ghelamco Arena
Gent
Ghelamco Arena
Gent
20:30
Effenaar
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Oostkerk
Middelburg
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Flux
Zaandam
20:00
De Bosuil
Weert
20:45
dB's
Utrecht
15:00
Cultura
Ede
16:30
Botanique
Brussel
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Bibelot
Dordrecht
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Spirit of 66
Verviers
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Maaspodium
Rotterdam
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Effenaar
Eindhoven
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Domijnen
Sittard
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Vorst Nationaal
Brussel
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Spirit of 66
Verviers
Schouwburg Het Park
Hoorn
Rockhal
Esch zur Alzette
Poppodium Volt
Sittard
Perron-3
Rosmalen
Perron-3
Rosmalen
Paradiso
Amsterdam
Metropool Enschede
Enschede
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
LantarenVenster
Rotterdam
Koninklijk Circus
Brussel
Handelsbeurs
Gent
Gigant
Apeldoorn
Frascati Theater
Amsterdam
EKKO
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Domijnen
Sittard
Café Loburg
Wageningen
Botanique
Brussel
Botanique
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
AFAS Live
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
21:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:30
Theater De Leest
Waalwijk
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
zondag 22 november 2020
16:00
The Church of Cash
Het Bolwerk, Sneek
16:00
Voor Al Wat Ik Bemin
Hedon, Zwolle
Voor Al Wat Ik Bemin
Hedon, Zwolle
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Goudse Schouwburg, Gouda
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Goudse Schouwburg, Gouda
15:00
Hermine Deurloo / Juul Beerda / Rembrandt Frerichs / Tony Overwater
Gigant, Apeldoorn
Niels Destadsbader
Ghelamco Arena, Gent
Niels Destadsbader
Ghelamco Arena, Gent
20:30
45ACIDBABIES
Effenaar, Eindhoven
Belphegor / Incantation
Doornroosje, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
De Oostkerk, Middelburg
20:30
Rondé
De Oosterpoort, Groningen
Festival Sacred Songs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Infloyd
De Flux, Zaandam
20:00
Henrik Freischlader Band
De Bosuil, Weert
20:45
Squirrel
dB's, Utrecht
15:00
Vera Mann - Goesting
Cultura, Ede
16:30
Stephane Ginsburgh
Botanique, Brussel
H.E.A.T.
Boerderij, Zoetermeer
Crazy Little Things
Boerderij, Zoetermeer
Crazy Little Things
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Livestream: Logosamphia
Bibelot, Dordrecht
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Tina- the musical
Beatrix Theater, Utrecht
Lucas Santtana
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Fource
Ahoy, Rotterdam
Fource
Ahoy, Rotterdam
Typhoon
AFAS Live, Amsterdam
maandag 23 november 2020
Nightwish
Ziggo Dome, Amsterdam
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
Oh Wonder
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
The Brew
Spirit of 66, Verviers
(A)Broad Horizon
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Simon & Garfunkel Revival Band
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
The Guru Guru
Muziekgieterij, Maastricht
20:45
Björn van der Doelen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
Jamie Cullum
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
The Sessions: Druiprek
Effenaar, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
DeLaMar, Amsterdam
Ane Brun
De Oosterpoort, Groningen
Festival Sacred Songs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
(A)Broad Horizon
De Domijnen, Sittard
Karsu
Concertgebouw, Amsterdam
Karsu
Concertgebouw, Amsterdam
The Korgis
Boerderij, Zoetermeer
Status Quo
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Hans Teeuwen
AFAS Live, Amsterdam
dinsdag 24 november 2020
Nightwish
Ziggo Dome, Amsterdam
Alain Souchon
Vorst Nationaal, Brussel
20:30
The Driver Era
Tolhuistuin, Amsterdam
21:15
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:15
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
Theater de Griffioen, Amstelveen
Vlamousse - Saampies
Theater Bellevue, Amsterdam
De eeuw van Harry Belafonte
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Kardol - Welkom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ben Poole
Spirit of 66, Verviers
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Therapy?
Rockhal, Esch zur Alzette
(A)Broad Horizon
Poppodium Volt, Sittard
Remy Evers - Gewoon Remy
Perron-3, Rosmalen
Remy Evers - Gewoon Remy
Perron-3, Rosmalen
Nasty Cherry
Paradiso, Amsterdam
Mina Caputo
Metropool Enschede, Enschede
Early B / Van Pletzen / Wowi
Melkweg, Amsterdam
Massive Wagons
Melkweg, Amsterdam
19:30
Matteo Myderwyk
LantarenVenster, Rotterdam
Roman Frayssinet
Koninklijk Circus, Brussel
Dirk
Handelsbeurs, Gent
Belphegor / Incantation
Gigant, Apeldoorn
DIEHELEDING - 1001
Frascati Theater, Amsterdam
Magnapop
EKKO, Utrecht
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Oosterpoort, Groningen
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Oosterpoort, Groningen
Festival Sacred Songs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:30
Alex Ploeg - EGO
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
(A)Broad Horizon
De Domijnen, Sittard
Ten Times A Million
Café Loburg, Wageningen
Katie Gately
Botanique, Brussel
Easy Life
Botanique, Brussel
Kid Francescoli
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Hans Teeuwen
AFAS Live, Amsterdam
woensdag 25 november 2020
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
Marble Sounds
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
Opera Alaska
TivoliVredenburg, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theaterhotel Almelo, Almelo
21:30
Anuar - Eerlijk
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Anuar - Eerlijk
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Verelst - Amai
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jeroen van der Boom - Live in het Theater
Theater de Stoep, Spijkenisse
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:30
Jim van der Zee - Starting the Engine
Theater De Leest, Waalwijk
19:30
Jim van der Zee - Starting the Engine
Theater De Leest, Waalwijk