Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Domijnen
Sittard
Meervaart
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Mezz
Breda
Schouwburg de Lawei
Drachten
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Meerpaal
Dronten
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Leest
Waalwijk
De Reggehof
Goor
Luxor Live
Arnhem
Q-Factory
Amsterdam
Rockhal
Esch zur Alzette
Duycker
Hoofddorp
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Effenaar
Eindhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Munttheater
Weert
Patronaat
Haarlem
Theater Ludens
Voorburg
Paradiso
Amsterdam
De Nieuwe Regentes
Den Haag
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
C.C. De Schakel
Waregem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Doornroosje
Nijmegen
Luxor Live
Arnhem
Theater De Willem
Papendrecht
Grounds
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Gebr. De Nobel
Leiden
TivoliVredenburg
Utrecht
De Doelen
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Harmonie
Leeuwarden
17:00
Paradiso
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
P60
Amstelveen
Baroeg
Rotterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
De Helling
Utrecht
Flint
Amersfoort
Vera
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Paard
Den Haag
Dok6
Panningen
Theater de Schalm
Veldhoven
De Oosterpoort
Groningen
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Chassé Theater
Breda
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Grenswerk
Venlo
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
ATLAS Theater
Emmen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
dB's
Utrecht
Koningshof
Maassluis
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Vooruit
Gent
TivoliVredenburg
Utrecht
Merleyn
Nijmegen
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Neushoorn
Leeuwarden
013
Tilburg
V11
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Weijer
Boxmeer
Capitole
Gent
Paradiso
Amsterdam
LOLA050
Groningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Chassé Theater
Breda
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Casino
Sint-Niklaas
Figi Theater
Zeist
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Paradiso
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
donderdag 14 mei 2020
Rob de Nijs
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
De Domijnen, Sittard
Rundfunk - Todesangstschrei
Meervaart, Amsterdam
Sandra van Nieuwland
Luxor Live, Arnhem
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sara Kroos - Verte
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Smoove & Turrell Sound System
Mezz, Breda
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg de Lawei, Drachten
Still Collins
TivoliVredenburg, Utrecht
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Theater de Koornbeurs, Franeker
The Doors Alive
De Helling, Utrecht
The Elvis Concert
TivoliVredenburg, Utrecht
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
De Meerpaal, Dronten
The Silent Comedy
De Harmonie, Leeuwarden
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Meenthe, Steenwijk
Urbanus
Theater De Leest, Waalwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Reggehof, Goor
Vera Bon + Bovenste Knoopje Open
Luxor Live, Arnhem
Vetusta Morla
Q-Factory, Amsterdam
Videoclub
Rockhal, Esch zur Alzette
Vinnie Appice Band
Duycker, Hoofddorp
Yung Nnelg
Paradiso, Amsterdam
Zola Blood
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 15 mei 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agnietenhof, Tiel
10 Years Of RMFTM
Effenaar, Eindhoven
3J'S
Theater de Speeldoos, Baarn
Ali B - Koorts
Munttheater, Weert
All Shall Be Well
Patronaat, Haarlem
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Ludens, Voorburg
Anna Burch
Paradiso, Amsterdam
Awkward I - KYD
De Nieuwe Regentes, Den Haag
Back to the Country
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Schakel, Waregem
Best of... Ton Kas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Blind Boys of Alabama with Amadou & Mariam
Doornroosje, Nijmegen
Bökkers
Luxor Live, Arnhem
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Willem, Papendrecht
Chouk Bwa & The Angstromers
Grounds, Rotterdam
Claudia de Breij - NU
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Closer to Curtis
Gebr. De Nobel, Leiden
Cloudnights - Tineke Postma & Ralph Alessi
TivoliVredenburg, Utrecht
Collabro
De Doelen, Rotterdam
Crazy Piano's
Zaantheater, Zaandam
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
De Fransse Eijkel - Subtropique
De Harmonie, Leeuwarden
17:00
De Kift
Paradiso, Amsterdam
De Tent van Bell
De Maaspoort, Venlo
Drukwerk
P60, Amstelveen
Enforcer + Skull Fist + Ambush
Baroeg, Rotterdam
Eva Crutzen - Try Out
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Fata Boom
Rotown, Rotterdam
Fleddy Melculy Clubtour 2020
De Helling, Utrecht
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Flint, Amersfoort
Frankie & The Witch Fingers
Vera, Groningen
Frans Bauer - Live in Concert
Schouwburg Venray, Venray
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Fresku
Paard, Den Haag
Grof geschud - Lijmen
Dok6, Panningen
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater de Schalm, Veldhoven
HAEVN
De Oosterpoort, Groningen
Handsome Poets
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Hans Dulfer
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
Leidse Schouwburg, Leiden
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Chassé Theater, Breda
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Het Hiphop Journaal
Grenswerk, Venlo
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Jan Rot - O Ja!
ATLAS Theater, Emmen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jarboe
dB's, Utrecht
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Koningshof, Maassluis
JC Stewart
Tolhuistuin, Amsterdam
Johan Fretz - Toriman
Theater Bellevue, Amsterdam
Johan Goossens - Try Out
Theater Walhalla, Rotterdam
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Vooruit, Gent
JP Cooper
TivoliVredenburg, Utrecht
Juneville
Merleyn, Nijmegen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kommil Foo - Oogst
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Kosheen
Neushoorn, Leeuwarden
Krezip
013, Tilburg
Lauren Ruth Ward + The Blank Tapes (duo)
V11, Rotterdam
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Cpunt Theater, Hoofddorp
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
De Weijer, Boxmeer
Lieven Schreire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Los Lobos
Paradiso, Amsterdam
Lucifer Star Machine / the Peterlees
LOLA050, Groningen
Magda Mendes - Oliveiras
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Marco Lopes - Wees blij
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Stoep, Spijkenisse
Masters Of Reality
De Casino, Sint-Niklaas
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Figi Theater, Zeist
Michael Pilarczyk
Orpheus, Apeldoorn
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Nana Adjoa
Paradiso, Amsterdam
Nederpop All Stars
Schaffelaartheater, Barneveld