Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Ledeltheater
Oostburg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Jacks Music Bar
Zwolle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Hoftheater
Raalte
Het Punt
Vroomshoop
Drommedaris
Enkhuizen
Den Bolder
Waspik
De Theaterboerderij
Ekehaar
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
C.C. De Mol
Lier
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Janskerk
Utrecht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Bibelot
Dordrecht
Baroeg
Rotterdam
013
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
19:30
Muziekgieterij
Maastricht
Melkweg
Amsterdam
Groene Engel
Oss
Effenaar
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
013
Tilburg
Zuiderpershuis
Antwerpen
Ziggo Dome
Amsterdam
Zappa
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Mythe
Goes
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Berkelland
Eibergen
The Box
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Simplon
Groningen
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Scheldetheater
Terneuzen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Q-Factory
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Parkgebouw
Rijssen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Nijend 24
Anderen
Muziekgieterij
Maastricht
mOtown
Brussel
Metropool
Hengelo
Martiniplaza
Groningen
Manifesto
Hoorn
Luxor Live
Arnhem
La Madeleine
Brussel
Kursaal Oostende
Oostende
Koepeltheater
Leeuwarden
Het Depot
Leuven
Goudse Schouwburg
Gouda
Gebr. De Nobel
Leiden
Forum Theater
Sittard
Doornroosje
Nijmegen
de wormerveerse vermaning
Wormerveer
De Spil
Roeselare
De Meerpaal
Dronten
De Meenthe
Steenwijk
De Helling
Utrecht
Capitole
Gent
Café Wilhelmina
Eindhoven
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Bootstraat
Hasselt
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ahoy
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Veluvine
Nunspeet
Theater Posa
Lelystad
zaterdag 14 maart 2020
The Bentleys - To Liverpool And Back
Ledeltheater, Oostburg
Opera Melancholica
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Angela Groothuizen - Lueke binge
Koningshof, Maassluis
Dominic Seldis
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ruud Hermans - Back in Town
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
X Raiders
Jacks Music Bar, Zwolle
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Hoftheater, Raalte
Nathalie Baartman - Breek
Het Punt, Vroomshoop
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Drommedaris, Enkhuizen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Den Bolder, Waspik
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
De Theaterboerderij, Ekehaar
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
De Oosterpoort, Groningen
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Mol, Lier
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Javier Guzman - Guzmán
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Agnietenhof, Tiel
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Janskerk, Utrecht
Grupo Nuevo
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Yelawolf
Melkweg, Amsterdam
Kid Francescoli
Melkweg, Amsterdam
Sunfire
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Turnstile
Bibelot, Dordrecht
Mondo Generator / TankZilla
Baroeg, Rotterdam
Papa Roach + Hollywood Undead
013, Tilburg
Jake La Botz
Paradiso, Amsterdam
Engel (NL)
Paard, Den Haag
19:30
DeWolff
Muziekgieterij, Maastricht
45ACIDBABIES / BoterBoter / Gentleman's Dub Club / Groovy Swing / Magi
Melkweg, Amsterdam
RockRonde
Groene Engel, Oss
GBH
Effenaar, Eindhoven
Best Of Jazz-Rock & Fusion-Frank Gambale All Star Band / Richard Halle
Boerderij, Zoetermeer
Samantha Fish
013, Tilburg
Ed Gamble
Zuiderpershuis, Antwerpen
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
I Prevail
Zappa, Antwerpen
The Joost Klein 5D Experience
TivoliVredenburg, Utrecht
Fay Lovsky / Oleg Fateev / Thijs Borsten
TivoliVredenburg, Utrecht
O'G3NE
Theaterhotel Almelo, Almelo
Rowwen Heze
Theater Kerkrade, Kerkrade
Marcel Hensema - Alles in de hens
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Tuin, Leusden
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater de Mythe, Goes
Bij Robèrt... van Beckhoven
Theater De Lievekamp, Oss
Lavinia Meijer
Theater De Lievekamp, Oss
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Leoni Jansen
Theater Berkelland, Eibergen
QMUSIC THE PARTY ‘FOUT’
The Box, Amsterdam
Waylon
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
McScallywag
Simplon, Groningen
Queen The Music
Schouwburg Lochem, Lochem
Iris Hond
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Stef Bos - Tijd
Scheldetheater, Terneuzen
Ruth Jacott
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Heidevolk
Q-Factory, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parktheater, Eindhoven
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Parkgebouw, Rijssen
Huub Stapel - Het Huwelijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Orpheus, Apeldoorn
Nina June - Minimal tour
Nijend 24, Anderen
Rebellion Tour: Born From Pain / Harms Way / Knocked Loose / Madball /
Muziekgieterij, Maastricht
Tempers
mOtown, Brussel
The Kik
Metropool, Hengelo
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Martiniplaza, Groningen
John Coghlan's Quo
Manifesto, Hoorn
Maan
Luxor Live, Arnhem
Francesco De Gregori
La Madeleine, Brussel
The Johnny Cash Roadshow
Kursaal Oostende, Oostende
Back to the Country - Part 9
Koepeltheater, Leeuwarden
Kompromat
Het Depot, Leuven
The Bluebirds
Goudse Schouwburg, Gouda
Het Gezelschap
Gebr. De Nobel, Leiden
Hanssi Kaiser
Forum Theater, Sittard
Ruben Annink
Doornroosje, Nijmegen
JW Roy
de wormerveerse vermaning, Wormerveer
I Muvrini
De Spil, Roeselare
Waylon - My Heroes Have Always Been Cowboys
De Meerpaal, Dronten
3J'S
De Meenthe, Steenwijk
Broken Brass
De Helling, Utrecht
An Evening With Whitney
Capitole, Gent
Darlyn
Café Wilhelmina, Eindhoven
Raymond van het Groenewoud
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Eefje de Visser
Bootstraat, Hasselt
Anuar - EERLIJK
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Danny Blue And The Old Socks
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Isha
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Hessel & Tess
Ahoy, Rotterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Agnietenhof, Tiel
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Zaantheater, Zaandam
Ciconia Consort
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Beatles & Beyond - The LSB Experience
Veluvine, Nunspeet
Maria de Fátima - Portugese Fado
Theater Posa, Lelystad