Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Koninklijk Circus
Brussel
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:30
't Rozenknopje
Eindhoven
C.C. Stroud
Putten
Boerderij
Zoetermeer
19:00
Ziggo Dome
Amsterdam
16:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
De Doelen
Rotterdam
Simplon
Groningen
Parktheater
Eindhoven
21:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
19:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:15
Diligentia
Den Haag
De Kattendans
Bergeijk
19:45
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Neushoorn
Leeuwarden
Botanique
Brussel
21:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
19:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
21:30
C.C. Nesterlé
Nistelrode
19:30
C.C. Nesterlé
Nistelrode
19:30
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Merleyn
Nijmegen
Mainstage
's-Hertogenbosch
19:30
Agnietenhof
Tiel
21:30
Agnietenhof
Tiel
21:00
Theater Zinin
Nijverdal
19:00
Theater Zinin
Nijverdal
Hoftheater
Raalte
Bitterzoet
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
C.C. Deurne
Deurne
Ahoy
Rotterdam
dB's
Utrecht
C.C. De Bunder
Moorslede
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
19:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
Melkweg
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Jan van Besouw
Goirle
Zik Zak
Ittre
21:30
Philharmonie Haarlem
Haarlem
19:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Bimhuis
Amsterdam
19:00
Leidse Schouwburg
Leiden
16:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Spant!
Bussum
013
Tilburg
De hoogte
Winsum
16:30
Podium Victorie
Alkmaar
14:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Burgerhaven
Deventer
Effenaar
Eindhoven
Studio 21
Hilversum
21:00
V11
Rotterdam
15:00
Poppodium Volt
Sittard
12:30
Poppodium Volt
Sittard
Spant!
Bussum
15:00
PleinTheater
Amsterdam
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
De Oosterpoort
Groningen
16:00
De Oosterpoort
Groningen
16:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:45
dB's
Utrecht
dB's
Utrecht
16:45
dB's
Utrecht
14:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Hedon
Zwolle
22:00
Patronaat
Haarlem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
zaterdag 12 december 2020
Johan Goossens - In het beste geval
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Goossens - In het beste geval
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Derksen - The Sound of The Blues & Americana
Theater de Stoep, Spijkenisse
Johan Derksen - The Sound of The Blues & Americana
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jeremy Ferrari
Koninklijk Circus, Brussel
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:30
Iris Penning (livestream)
't Rozenknopje, Eindhoven
Iris Hond
C.C. Stroud, Putten
IQ - The Legendary X-mas Bash
Boerderij, Zoetermeer
19:00
Ik Geloof In Mij In Concert
Ziggo Dome, Amsterdam
16:00
Ik Geloof In Mij In Concert
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Harry Potter and the Halfblood Prince in Concert
De Doelen, Rotterdam
Haas
Simplon, Groningen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
21:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Stadshoftheater Vianen, Vianen
19:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
Gras - Cover sessie
Gigant, Apeldoorn
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Diligentia, Den Haag
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
De Kattendans, Bergeijk
19:45
Frank Boeijen
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Frank Boeijen
Doornroosje, Nijmegen
Fleddy Melculy
Neushoorn, Leeuwarden
Finale Concours Circuit
Botanique, Brussel
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fransche School Culemborg, Culemborg
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als
Theater Harderwijk, Harderwijk
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
Enter Shikari
Melkweg, Amsterdam
22:00
Enge Buren - Basta!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:00
Enge Buren - Basta!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Ellen ten Damme
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Elke Vierveijzer - Lucht
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
21:30
Ed Struijlaart - Alles op Rood
C.C. Nesterlé, Nistelrode
19:30
Ed Struijlaart - Alles op Rood
C.C. Nesterlé, Nistelrode
19:30
Ed Struijlaart
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Dossier Boombap
Merleyn, Nijmegen
Dolly Dots - Sisters on Tour
Mainstage, 's-Hertogenbosch
19:30
Dennis van Aarssen - That's life
Agnietenhof, Tiel
21:30
Dennis van Aarssen - That's life
Agnietenhof, Tiel
21:00
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater Zinin, Nijverdal
19:00
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater Zinin, Nijverdal
De eeuw van Harry Belafonte
Hoftheater, Raalte
Daði Freyr
Bitterzoet, Amsterdam
David Numwami
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Parktheater, Eindhoven
19:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
20:00
Copperhead County
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Deurne, Deurne
Chef'Special
Ahoy, Rotterdam
Boyle
dB's, Utrecht
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Bunder, Moorslede
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
De Smeltkroes, Maarheeze
19:00
Bastiaan Ragas
Theater 't Speelhuis, Helmond
19:45
Áslaug
TivoliVredenburg, Utrecht
21:15
Áslaug
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Anvil
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Smeltkroes, Maarheeze
Amsterdelics
Melkweg, Amsterdam
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Alex Roeka - Rauwe Genade
Jan van Besouw, Goirle
Alain Pire / Jean-Pierre Froidebise
Zik Zak, Ittre
21:30
3J'S - Acoustic Christmas
Philharmonie Haarlem, Haarlem
19:00
3J'S - Acoustic Christmas
Philharmonie Haarlem, Haarlem
zondag 13 december 2020
Yuri Honing Quartet - Bluebeard
Bimhuis, Amsterdam
19:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Leidse Schouwburg, Leiden
16:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Leidse Schouwburg, Leiden
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Spant!, Bussum
The Elvis Concert
013, Tilburg
SYA - A Bright Starry Night
De hoogte, Winsum
16:30
Sunday Sessions met Berget Lewis - show 2
Podium Victorie, Alkmaar
14:30
Sunday Sessions met Berget Lewis - show 1
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Spinvis
Burgerweeshuis, Deventer
Spinvis
Burgerhaven, Deventer
S10
Effenaar, Eindhoven
Rolf Sanchez
Studio 21, Hilversum
21:00
Real Derek & Kitchenette
V11, Rotterdam
15:00
PitPop 3
Poppodium Volt, Sittard
12:30
PitPop 3
Poppodium Volt, Sittard
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Spant!, Bussum
15:00
Nieuwe Noten Amsterdam: Little Big Horn
PleinTheater, Amsterdam
15:00
Milky Way Gas Station
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Michelle David & The Gospel Sessions
De Oosterpoort, Groningen
16:00
Michelle David & The Gospel Sessions
De Oosterpoort, Groningen
16:00
Metropole Orkest / De mooiste liedjes van Toon Hermans
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Man, man, man, de Podcast
Goudse Schouwburg, Gouda
20:45
Live Goes On Met Temple Fang
dB's, Utrecht
Live Goes On Met Temple Fang
dB's, Utrecht
16:45
Live Goes On Met Temple Fang
dB's, Utrecht
14:30
Lavinia Meijer - Untitled 2
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kraak & Smaak
Hedon, Zwolle
22:00
John The Revelator / Johnny LaPorte
Patronaat, Haarlem
Johan Derksen - The Sound of The Blues & Americana
Theater de Stoep, Spijkenisse
Johan Derksen - The Sound of The Blues & Americana
Theater de Stoep, Spijkenisse