Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Papenstraattheater
Zwolle
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
Dominicanenklooster
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Burgerweeshuis
Deventer
De Helling
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Muziekgieterij
Maastricht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Luxor Live
Arnhem
Effenaar
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
DNK
Assen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Vorst Nationaal
Brussel
ATLAS Theater
Emmen
Kavka
Antwerpen
DE Studio
Antwerpen
Schouwburg Odeon
Zwolle
AFAS Live
Amsterdam
dB's
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Botanique
Brussel
De Roma
Antwerpen
Rotown
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
EKKO
Utrecht
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Cultuurcentrum Schoten
Schoten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Hedon
Zwolle
Koninklijk Circus
Brussel
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
TivoliVredenburg
Utrecht
Markant Uden
Uden
TivoliVredenburg
Utrecht
Koningshof
Maassluis
De Maaspoort
Venlo
De Weverij
Zierikzee
Theater aan de Brink
laren
De Kattendans
Bergeijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Meenthe
Steenwijk
De Meerpaal
Dronten
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Singer Theater
Laren
Het Musiater
Zevenaar
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Sneek
Sneek
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Amsterdam
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Concertgebouw
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Peeriscoop
Gorinchem
De Nieuwe Kolk
Assen
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Walhalla
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
Bimhuis
Amsterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Harmonie
Leeuwarden
Luxor Live
Arnhem
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
P60
Amstelveen
Podium Victorie
Alkmaar
Paard
Den Haag
Vera
Groningen
Hofman
Utrecht
Soundgarden
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
donderdag 19 maart 2020
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg Lochem, Lochem
Claudia de Breij - NU
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Nina De La Parra - Gods wegen
Papenstraattheater, Zwolle
Rebellion IX
Patronaat, Haarlem
The Rumjacks
Melkweg, Amsterdam
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Dominicanenklooster, Zwolle
Anna Tivel / Jeffrey Martin
Melkweg, Amsterdam
Gregory Porter
Ziggo Dome, Amsterdam
Opera Melancholica
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Rowwen Heze
Schouwburg Het Park, Hoorn
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Schouwburg Hengelo, Hengelo
3J'S
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Eefje De Visser
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Jeangu Macrooy
Podium Hoge Woerd, De Meern
BRUUT! & Anton Goudsmit
Burgerweeshuis, Deventer
Grand Magus
De Helling, Utrecht
Iris Hond
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ilse DeLange
Muziekgieterij, Maastricht
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Luxor Live, Arnhem
Ruben Annink
Effenaar, Eindhoven
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Plien & Bianca - En nu dan?
DNK, Assen
Rundfunk - Todesangstschrei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Stef Bos - Tijd
Schouwburg de Lawei, Drachten
The Script
Vorst Nationaal, Brussel
Dominic Seldis
ATLAS Theater, Emmen
Tori Kelly
Kavka, Antwerpen
Roosbeef
DE Studio, Antwerpen
Nina De La Parra - Gods wegen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Louis Tomlinson
AFAS Live, Amsterdam
Bad Cop Bad Cop
dB's, Utrecht
Rex Orange County
Paradiso, Amsterdam
Pinegrove
Botanique, Brussel
The Slow Show
De Roma, Antwerpen
Bad//Dreems
Rotown, Rotterdam
Bombay Bicycle Club
Melkweg, Amsterdam
Hiphop Saved My Life (uitgesteld)
EKKO, Utrecht
SpeakEasy
Paard, Den Haag
Teebs
Paradiso, Amsterdam
De Jeugd Van Tegenwoordig
De Oosterpoort, Groningen
Dayna Kurtz / Robert Maché
Cultuurcentrum Schoten, Schoten
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pabst / The Desmonds / VALENTINO.
Hedon, Zwolle
Carmina Burana - Szeged Contemporary Dance Company
Koninklijk Circus, Brussel
Onze man in Teheran
DeLaMar, Amsterdam
The Analogs
Theater de Stoep, Spijkenisse
I Muvrini
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Clannad Farewell Tour
TivoliVredenburg, Utrecht
Patrick Laureij
Markant Uden, Uden
Chick Corea Trilogy
TivoliVredenburg, Utrecht
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Koningshof, Maassluis
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Maaspoort, Venlo
Anuar - EERLIJK
De Weverij, Zierikzee
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater aan de Brink, laren
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Kattendans, Bergeijk
Fred van Leer - Leer van Fred Live
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Kern Koppen - STOMP
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sven Ratzke - Where are we now
De Meenthe, Steenwijk
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
De Meerpaal, Dronten
Daan Boom - De Eerste
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Kampanje, Den Helder
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Oldenhermanns - Unsexed
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Van Dik Hout
Singer Theater, Laren
Dutch Eagles
Het Musiater, Zevenaar
Vreemde Kostgangers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
The Bluebirds
Theater Sneek, Sneek
The Soul Preacher
Theater De Leest, Waalwijk
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Soy de Cuba
Theater Amsterdam, Amsterdam
Marcel Hensema - Alles in de hens
Posthuis Theater, Heerenveen
Edsilia Rombley - Soulful Memories
Concertgebouw, Amsterdam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Enge Buren - BASTA!
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
De Nieuwe Kolk, Assen
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Walhalla, Rotterdam
Michelle David & The Gospel Sessions
De Oosterpoort, Groningen
Bill Laurance
Bimhuis, Amsterdam
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
S.C.C. De Ruchte, Someren
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
De Harmonie, Leeuwarden
Philip Kroonenberg
Luxor Live, Arnhem
The Rails
TivoliVredenburg, Utrecht
Harouna Samake
Tolhuistuin, Amsterdam
The Three Degrees
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Anneke van Giersbergen
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
Local The Night
P60, Amstelveen
Open Podium
Podium Victorie, Alkmaar
Polarized
Paard, Den Haag
Broken Brass
Vera, Groningen
IndieXL presents: Alison's Fall, Tessel & The Vices
Hofman, Utrecht
Lemon
Soundgarden, Amsterdam
Blackwave.
Merleyn, Nijmegen
vrijdag 20 maart 2020
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater de Purmaryn, Purmerend