Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
DNK
Assen
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Sportpaleis
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
Doka - Volkshotel
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theaterhotel Almelo
Almelo
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. De Werf
Aalst
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
JJ Music House
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
Theater De Storm
Winterswijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Munttheater
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Spirit of 66
Verviers
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Grenswerk
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
TivoliVredenburg
Utrecht
De Kargadoor
Utrecht
ACU
Utrecht
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Markant Uden
Uden
De Pul
Uden
Markant Uden
Uden
Little Devil
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
S.C.C. De Ruchte
Someren
Poppodium Volt
Sittard
De Domijnen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Ahoy
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Luctor et Emergo
Rilland
De Boodschap
Rijen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Groene Engel
Oss
Nosta
Opwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
De Muze
Noordwijk
Merleyn
Nijmegen
Stevenskerk
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Xinix
Nieuwendijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Diekhuus
Middelharnis
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
AINSI
Maastricht
Koningshof
Maassluis
C.C. Achterolmen
Maaseik
donderdag 26 maart 2020
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
DNK, Assen
Darlyn
Luxor Live, Arnhem
Edwin Evers Band
Luxor Live, Arnhem
Sven Ratzke - Where are we now
Orpheus, Apeldoorn
Maluma
Sportpaleis, Antwerpen
Mamihlapinatapai
Paradiso, Amsterdam
Doka Live | Real Derek + Bull
Doka - Volkshotel, Amsterdam
Gallowstreet
Paradiso, Amsterdam
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Meervaart, Amsterdam
Magda Mendes - Oliveiras
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wies
Paradiso, Amsterdam
Greg Dulli
Tolhuistuin, Amsterdam
Davina Michelle
AFAS Live, Amsterdam
Duncan Laurence
Ziggo Dome, Amsterdam
Scarlxrd
Melkweg, Amsterdam
Pantha Du Prince
Melkweg, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Griffioen, Amstelveen
Enge Buren - BASTA! - De allerlaatste show
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
The Soul Preacher
Flint, Amersfoort
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Grof geschud - Lijmen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Rundfunk - Todesangstschrei
Theaterhotel Almelo, Almelo
DeWolff
Podium Victorie, Alkmaar
Nina De La Parra - Gods wegen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Stijn van de Voorde
C.C. De Werf, Aalst
vrijdag 27 maart 2020
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg Odeon, Zwolle
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Odeon, Zwolle
Dilana
JJ Music House, Zoetermeer
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dutch Eagles
Figi Theater, Zeist
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Zaantheater, Zaandam
Percossa - Unplugged
Het Klooster, Woerden
Sara Kroos - Verte
Theater De Storm, Winterswijk
3J'S
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Munttheater, Weert
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Theater De Leest, Waalwijk
Aafke Romeijn
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
The Bootleg Sixties - Tribute
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Be Floyd
Spirit of 66, Verviers
Enge Buren - BASTA!
Schouwburg Venray, Venray
Crazy Piano's
Schouwburg Venray, Venray
Stuurbaard Bakkebaard
De Maaspoort, Venlo
Guido's Orchestra - Music Maestro
De Maaspoort, Venlo
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Grenswerk, Venlo
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Spinvis - In Werkelijkheid
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Tante Joke Karaoke Band
TivoliVredenburg, Utrecht
Van Piekeren
De Kargadoor, Utrecht
Lewsberg (uitgesteld)
ACU, Utrecht
Jason Waterfalls (uitgesteld)
EKKO, Utrecht
Iris Hond
TivoliVredenburg, Utrecht
PAX the humanoid
De Helling, Utrecht
Lyenn
TivoliVredenburg, Utrecht
Nova Twins
dB's, Utrecht
Therapy?
TivoliVredenburg, Utrecht
The Magic Of Santana
Markant Uden, Uden
rewind
De Pul, Uden
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Markant Uden, Uden
Mama's Liqour
Little Devil, Tilburg
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Agnietenhof, Tiel
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Scheldetheater, Terneuzen
Van Dik Hout
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Vera Mann - Goesting
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rowwen Heze
Theater de Stoep, Spijkenisse
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
S.C.C. De Ruchte, Someren
Disco Tropicana
Poppodium Volt, Sittard
Debby Petter - De liefde voorbij
De Domijnen, Sittard
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Davina Michelle
Ahoy, Rotterdam
BRUUT! & Anton Goudsmit
BIRD, Rotterdam
De Jeugd Van Tegenwoordig
Annabel, Rotterdam
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rob de Nijs
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Luctor et Emergo, Rilland
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Boodschap, Rijen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Purmaryn, Purmerend
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater De Willem, Papendrecht
Mercy John
Groene Engel, Oss
Zwangere Guy
Nosta, Opwijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Bussel, Oosterhout
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Muze, Noordwijk
Jim White
Merleyn, Nijmegen
Anneke van Giersbergen
Stevenskerk, Nijmegen
Tank and the Bangas
Doornroosje, Nijmegen
Rick de Leeuw
Xinix, Nieuwendijk
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Het Diekhuus, Middelharnis
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Ogterop, Meppel
Fernando Lameirinhas - The Best Of
AINSI, Maastricht
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
I Muvrini
C.C. Achterolmen, Maaseik