Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Merleyn
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Zonnehuis
Amsterdam
De Boodschap
Rijen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
The Box
Amsterdam
Kompass
Gent
C.C. Westrand
Dilbeek
Paard
Den Haag
C.C. Hasselt
Hasselt
Diligentia
Den Haag
Theaterhotel Almelo
Almelo
Meervaart
Amsterdam
ACU
Utrecht
Manifesto
Hoorn
LOLA050
Groningen
Muziekcafé Helmond
Helmond
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rockhal
Esch zur Alzette
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TivoliVredenburg
Utrecht
Vorst Nationaal
Brussel
Paradiso
Amsterdam
O'Casey's Irish Pub
Den Haag
Little Devil
Tilburg
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg de Lawei
Drachten
Gebr. De Nobel
Leiden
C.C. Den Herd
Bladel
EM2
Groningen
Het Veur Theater
Leidschendam
Groene Engel
Oss
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Effenaar
Eindhoven
Theater PePijn
Den Haag
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
S.C.C. De Ruchte
Someren
dB's
Utrecht
Bibelot
Dordrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Spant!
Bussum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Botanique
Brussel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Helling
Utrecht
Corneel
Lelystad
Het Klooster
Woerden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Muze
Noordwijk
Jheronimus Bosch Art Center
's-Hertogenbosch
So What!
Gouda
Schaffelaartheater
Barneveld
Chassé Theater
Breda
Theater aan de Schie
Schiedam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Pul
Uden
Xinix
Nieuwendijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Kreun
Kortrijk
P60
Amstelveen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Patronaat
Haarlem
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater De Storm
Winterswijk
De Roma
Antwerpen
Stroomhuis
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
Gelredome
Arnhem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Koningshof
Maassluis
Iduna
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Maaspoort
Venlo
Kennemer Theater
Beverwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Doornroosje
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
Grenswerk
Venlo
Bimhuis
Amsterdam
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
DOOR
Dordrecht
Markant Uden
Uden
Munttheater
Weert
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TivoliVredenburg
Utrecht
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Kargadoor
Utrecht
vrijdag 27 maart 2020
Jeangu Macrooy
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jett Rebel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jim White
Merleyn, Nijmegen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jonathan Wilson
Het Zonnehuis, Amsterdam
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Boodschap, Rijen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Bussel, Oosterhout
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Purmaryn, Purmerend
Keith Sweat
The Box, Amsterdam
Klangkuenstler / Rebekah
Kompass, Gent
Kommil Foo - Oogst
C.C. Westrand, Dilbeek
Kraantje Pappie
Paard, Den Haag
Lavinia Meijer
C.C. Hasselt, Hasselt
Lebbis - De Ervaring
Diligentia, Den Haag
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Theaterhotel Almelo, Almelo
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Meervaart, Amsterdam
Lewsberg (uitgesteld)
ACU, Utrecht
Little Geneva
Manifesto, Hoorn
Live at LOLA: The Spunyboys [FR] + The Dolltones
LOLA050, Groningen
LIVE: Nick Cave Tribute
Muziekcafé Helmond, Helmond
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lous and the Yakuza
Rockhal, Esch zur Alzette
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lyenn
TivoliVredenburg, Utrecht
M. Pokora
Vorst Nationaal, Brussel
Maan
Paradiso, Amsterdam
Maggie's flock
O'Casey's Irish Pub, Den Haag
Mama's Liqour
Little Devil, Tilburg
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Odeon, Zwolle
Marcel Hensema - Alles in de hens
Schouwburg de Lawei, Drachten
Marike Jager
Gebr. De Nobel, Leiden
Martijn Koning - Koning van de toekomst
C.C. Den Herd, Bladel
Massive Assault
EM2, Groningen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Veur Theater, Leidschendam
Mercy John
Groene Engel, Oss
Mintzkov
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Miss Montreal
Effenaar, Eindhoven
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
Nederpop All Stars
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
S.C.C. De Ruchte, Someren
Nova Twins
dB's, Utrecht
Ntjam Rosie
Bibelot, Dordrecht
O'G3NE
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Oleta Adams
Spant!, Bussum
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pantha Du Prince
Botanique, Brussel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop (Reprise)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
PAX the humanoid
De Helling, Utrecht
Pene Corrida
Corneel, Lelystad
Percossa - Unplugged
Het Klooster, Woerden
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Muze, Noordwijk
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Jheronimus Bosch Art Center, 's-Hertogenbosch
Pocket Knife Army + LIJO
So What!, Gouda
Queen The Music
Schaffelaartheater, Barneveld
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
rewind
De Pul, Uden
Rick de Leeuw
Xinix, Nieuwendijk
Rob de Nijs
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Roosbeef
De Kreun, Kortrijk
Rootsriders
P60, Amstelveen
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Rowwen Heze
Theater de Stoep, Spijkenisse
Roxeanne Hazes
Patronaat, Haarlem
Ruben Annink
Tolhuistuin, Amsterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Veste, Delft
Ruth Jacott
Leidse Schouwburg, Leiden
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Sara Kroos - Verte
Theater De Storm, Winterswijk
Seasick Steve
De Roma, Antwerpen
Seein' Red / Slavemaker / T-Gondii / The Forbidden Wizards
Stroomhuis, Eindhoven
Sniff 'n' The Tears - Acoustic
Melkweg, Amsterdam
Snollebollekes
Gelredome, Arnhem
Spinvis - In Werkelijkheid
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
Stacie Collins
Iduna, Drachten
Stef Bos - Tijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Ogterop, Meppel
Stuurbaard Bakkebaard
De Maaspoort, Venlo
Supertrap - Breakfast in America
Kennemer Theater, Beverwijk
Sven Ratzke - Where are we now
Deventer Schouwburg, Deventer
Tank and the Bangas
Doornroosje, Nijmegen
Tante Joke Karaoke Band
TivoliVredenburg, Utrecht
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Grenswerk, Venlo
The 88th Day: Bram De Looze Solo & Reinier Baas Solo
Bimhuis, Amsterdam
The Bentleys - To Liverpool And Back
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
The Bluebirds
Theater Harderwijk, Harderwijk
The Bootleg Sixties - Tribute
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
The Grey Pants
DOOR, Dordrecht
The Magic Of Santana
Markant Uden, Uden
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Munttheater, Weert
The Soul Preacher
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Therapy?
TivoliVredenburg, Utrecht
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Tim Knol - Lost & Found II
Schouwburg Het Park, Hoorn
Van Dik Hout
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Van Piekeren
De Kargadoor, Utrecht