Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Luctor et Emergo
Rilland
Duycker
Hoofddorp
D' Engelenburgh
Fijnaart
De Poorterij
Zaltbommel
The Box
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater de Kampanje
Den Helder
Chassé Theater
Breda
Effenaar
Eindhoven
Metropool
Hengelo
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stevenskerk
Nijmegen
Markant Uden
Uden
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Bosuil
Weert
Het Hijgend Hert
Breda
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Het Trefpunt
Warmond
Paradiso
Amsterdam
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
C.C. De Werf
Aalst
Theater de Kappen
Haaksbergen
De Weijer
Boxmeer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Kerkrade
Kerkrade
't Zwaantje
Deest
Flint
Amersfoort
Gelredome
Arnhem
Botanique
Brussel
Vera
Groningen
C.C. De Grote Post
Oostende
Trix
Antwerpen
Q-Factory
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Spant!
Bussum
Kennemer Theater
Beverwijk
Now&Wow
Rotterdam
Fluor
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
CHV Noordkade
Veghel
De Meenthe
Steenwijk
De Groene Zwaan
De Rijp
Laurenskerk
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Tuin
Leusden
Immanuëlkerk
Maassluis
AFAS Live
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Lievekamp
Oss
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Deventer Schouwburg
Deventer
Martiniplaza
Groningen
Boerderij
Zoetermeer
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Theater Gooiland
Hilversum
Theater de Mythe
Goes
Theater Zinin
Nijverdal
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Reflektor
Liège
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Philharmonie Haarlem
Haarlem
De Harmonie
Leeuwarden
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Fidei et Arti
Oudenbosch
Het Bolwerk
Sneek
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Hofpoort
Coevorden
Sexyland
Amsterdam
The Loft
Amsterdam
Lovelee
Amsterdam
Vorst Nationaal
Brussel
Beauforthuis
Austerlitz
Muziekcafé Helmond
Helmond
Extrapool
Nijmegen
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
StudioGonz
Gouda
Diligentia
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
Neushoorn
Leeuwarden
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Speeldoos
Baarn
vrijdag 27 maart 2020
Aafke Romeijn
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
3J'S
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Luctor et Emergo, Rilland
zaterdag 28 maart 2020
X Raiders
Duycker, Hoofddorp
Wouter Harbers
D' Engelenburgh, Fijnaart
Wouter Hamel - Wouter Hamel’s Nightclub
De Poorterij, Zaltbommel
WHITE MOON – 10TH ANNIVERSARY
The Box, Amsterdam
Vreemde Kostgangers
Agnietenhof, Tiel
VOF De Kunst
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Kampanje, Den Helder
Van Dik Hout
Chassé Theater, Breda
Uit De Riolen
Effenaar, Eindhoven
Trijntje Oosterhuis
Metropool, Hengelo
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Theaterkoor Multiple Noise - Top2000 Tribute
Schouwburg Hengelo, Hengelo
The Soul Preacher
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
The Slow Show
Stevenskerk, Nijmegen
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Markant Uden, Uden
The Orphan Brigade
Tolhuistuin, Amsterdam
The Kik
Tolhuistuin, Amsterdam
The Johnny Cash Roadshow
Melkweg, Amsterdam
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
De Bosuil, Weert
The Grey Pants
Het Hijgend Hert, Breda
The Five Great Guitars - Legends
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
The Bootleg Sixties - Tribute
Theater de Voorveghter, Hardenberg
The Bluebirds
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
The Bentleys - To Liverpool And Back
Het Trefpunt, Warmond
The Academic
Paradiso, Amsterdam
Swingen bij Willem
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Sven Ratzke - Where are we now
C.C. De Werf, Aalst
Supertrap - Breakfast in America
Theater de Kappen, Haaksbergen
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Weijer, Boxmeer
Stef Bos - Tijd
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Stahlzeit
Theater Kerkrade, Kerkrade
Stacie Collins
't Zwaantje, Deest
Spinvis - In Werkelijkheid
Flint, Amersfoort
Snollebollekes
Gelredome, Arnhem
Smino
Botanique, Brussel
Slow Crush
Vera, Groningen
Sioen
C.C. De Grote Post, Oostende
Safi
Trix, Antwerpen
Russ Ballard
Q-Factory, Amsterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Veste, Delft
Rowwen Heze
Spant!, Bussum
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Kennemer Theater, Beverwijk
Rotterdam Rave By Day
Now&Wow, Rotterdam
Rootsriders
Fluor, Amersfoort
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
René van Meurs - Hunkert
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ray Stepien Trio
CHV Noordkade, Veghel
Queen The Music
De Meenthe, Steenwijk
Pieternel Osinga & Band
De Groene Zwaan, De Rijp
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Laurenskerk, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater De Tuin, Leusden
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Immanuëlkerk, Maassluis
Pentatonix
AFAS Live, Amsterdam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Theater De Lievekamp, Oss
Oleta Adams
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Oldenhermanns - Unsexed
Agnietenhof, Tiel
Oldenhermanns
Agnietenhof, Tiel
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Deventer Schouwburg, Deventer
O'G3NE
Martiniplaza, Groningen
Nona
Boerderij, Zoetermeer
Noah Vanden Abeele
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Gooiland, Hilversum
Nederpop All Stars
Theater de Mythe, Goes
Nathalie Baartman - Breek
Theater Zinin, Nijverdal
Musici van het Koninklijk Concertgebouworkest
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Music Show Scotland
Ahoy, Rotterdam
MNM Back to the 90s & Nillies
Sportpaleis, Antwerpen
Millionaire
Reflektor, Liège
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Memphis Maniacs & Kamerata Zuid - CLASHUP!
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Mart Hillen In Concert
De Harmonie, Leeuwarden
Marshall Butterfly / Morrissey
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Fidei et Arti, Oudenbosch
Mark Foggo's Skasters
Het Bolwerk, Sneek
Marcel Hensema - Alles in de hens
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Hofpoort, Coevorden
Major Lazer
Sexyland, Amsterdam
Major Lazer
The Loft, Amsterdam
Major Lazer
Lovelee, Amsterdam
M. Pokora
Vorst Nationaal, Brussel
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Beauforthuis, Austerlitz
LIVE: Soul Night met tribute to Aretha Franklin
Muziekcafé Helmond, Helmond
Lewsberg
Extrapool, Nijmegen
Leif de Leeuw Band
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Stoep, Spijkenisse
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Left Alive
StudioGonz, Gouda
Lebbis - De Ervaring
Diligentia, Den Haag
Kromestar
Doornroosje, Nijmegen
Kraantje Pappie
Neushoorn, Leeuwarden
Kommil Foo - Oogst
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Kees van Amstel / Marlon Kicken
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Goudse Schouwburg, Gouda
JW Roy
Jan van Besouw, Goirle
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater de Speeldoos, Baarn