Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan de Schie
Schiedam
C-Mine
Genk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Trix
Antwerpen
Stadshoftheater Vianen
Vianen
De Amsteltuin
Amstelveen
Simplon
Groningen
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Hoftheater
Raalte
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Marktkantine
Amsterdam
De Flux
Zaandam
Patronaat
Haarlem
De Muze
Noordwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Tolhuistuin
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Poorterij
Zaltbommel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Chassé Theater
Breda
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rodahal
Kerkrade
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Oosterpoort
Groningen
Muziekgieterij
Maastricht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Molenberg
Delfzijl
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. Achterolmen
Maaseik
Het Kielzog
Hoogezand
JVC De Schuit
Katwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Colosseum Dokkum
Dokkum
Sense
Dokkum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Q-Factory
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
DNK
Assen
Metropool
Hengelo
S.C.C. De Ruchte
Someren
013
Tilburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Molen
Beuningen
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Gelredome
Arnhem
Trix
Antwerpen
La Madeleine
Brussel
Botanique
Brussel
Podium Victorie
Alkmaar
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Storm
Winterswijk
Corneel
Lelystad
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Duycker
Hoofddorp
Paard
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg Ogterop
Meppel
Concertgebouw
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Veste
Delft
Theater Ludens
Voorburg
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
C.C. Hillegom
Hillegom
V11
Rotterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Melkweg
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Kennemer Theater
Beverwijk
Nieuwe Nor
Heerlen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater RhederArt
Dieren
013
Tilburg
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Nijend 24
Anderen
DeMess
Naarden
Theater de Schalm
Veldhoven
De Pul
Uden
De Maaspoort
Venlo
Muziekcafé Helmond
Helmond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
vrijdag 03 april 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C-Mine, Genk
Awkward I - KYD
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Astrid S
Trix, Antwerpen
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Annie Kinsella / Kieran Goss
De Amsteltuin, Amstelveen
ANBU
Simplon, Groningen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Hoftheater, Raalte
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Albert Hammond Songbook Tour 2020
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Adana Twins / Kollektiv Turmstrasse
De Marktkantine, Amsterdam
Aafke Romeijn
De Flux, Zaandam
80's Verantwoord 20 Jaar!
Patronaat, Haarlem
3J'S
De Muze, Noordwijk
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Klooster, Woerden
zaterdag 04 april 2020
Yael Naim
Tolhuistuin, Amsterdam
Wouter Hamel
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Wibi Soerjadi - Wibi @ The Movies
De Poorterij, Zaltbommel
Vreemde Kostgangers
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Chassé Theater, Breda
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Purmaryn, Purmerend
Viera Blech
Rodahal, Kerkrade
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Van Dik Hout
De Oosterpoort, Groningen
Trijntje Oosterhuis
Muziekgieterij, Maastricht
Transition Festival 2020 (tweedaags Jazzfestival)
TivoliVredenburg, Utrecht
Transition Festival (NL)
TivoliVredenburg, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights
De Molenberg, Delfzijl
Thuishaven Winter: Michel De Hey
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
The Soul Preacher
Theater de Purmaryn, Purmerend
The Silent Comedy
Theater de Bussel, Oosterhout
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
C.C. Achterolmen, Maaseik
The Preacher Men - Blue
Het Kielzog, Hoogezand
The Grey Pants
JVC De Schuit, Katwijk
The Bootleg Sixties - Tribute
Theater de Kampanje, Den Helder
The Bluebirds
Colosseum Dokkum, Dokkum
The Bluebirds
Sense, Dokkum
The Best of Britain - The Passion of Jesus Christ
Schouwburg Het Park, Hoorn
Takida
Q-Factory, Amsterdam
Tabitha
Effenaar, Eindhoven
Tabanka
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Symphonic Rock Night Band
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Sven Ratzke - Where are we now
De Nieuwe Kolk, Assen
Sven Ratzke - Where are we now
DNK, Assen
Suzan & Freek
Metropool, Hengelo
Supertrap - Breakfast in America
S.C.C. De Ruchte, Someren
Subquake: Noisia
013, Tilburg
Stefano Keizers - Sorry Baby
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Stef Bos - Tijd
De Meenthe, Steenwijk
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater De Molen, Beuningen
Spinvis - In Werkelijkheid
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Snollebollekes
Gelredome, Arnhem
Set It Off
Trix, Antwerpen
Salmo
La Madeleine, Brussel
Saint Motel
Botanique, Brussel
Ryan McGarvey
Podium Victorie, Alkmaar
Ruth Jacott
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rowwen Heze
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Round Midnight Orchestra - Crooners Night Club
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater De Storm, Winterswijk
Rootsriders
Corneel, Lelystad
Roosbeef
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Roosbeef
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Rick de Leeuw
Duycker, Hoofddorp
Rewire Festival
Paard, Den Haag
René van Meurs - Hunkert
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rayen Panday - Trigger
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Concertgebouw, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks
Theater De Veste, Delft
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Ludens, Voorburg
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
Orpheus, Apeldoorn
Percossa - Unplugged
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Figi Theater, Zeist
Oldenhermanns - Unsexed
C.C. Hillegom, Hillegom
Odd Couple + Paksoi
V11, Rotterdam
Ocobar
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Nina De La Parra - Gods wegen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Nightmares on Wax
Melkweg, Amsterdam
MNM Back to the 90s & Nillies
Sportpaleis, Antwerpen
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Kennemer Theater, Beverwijk
Michelle David & The Gospel Sessions
Nieuwe Nor, Heerlen
Memphis Maniacs & Kamerata Zuid - CLASHUP!
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater RhederArt, Dieren
Maxi Jazz
013, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Margriet Sjoerdsma / Martin Fondse - This is not the end
Nijend 24, Anderen
Marco Lopes - Wees blij
DeMess, Naarden
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater de Schalm, Veldhoven
Mama Genesis
De Pul, Uden
Maartje & Kine
De Maaspoort, Venlo
LIVE: Pene Corrida,
Muziekcafé Helmond, Helmond
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam