Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Maaspoort
Venlo
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Munttheater
Weert
Zaantheater
Zaandam
De Weverij
Zierikzee
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Orangerie
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Fluor
Amersfoort
P60
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Melkweg
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Pompstation
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Musis
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Chassé Theater
Breda
Botanique
Brussel
La Madeleine
Brussel
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Molenberg
Delfzijl
Theater in de Steeg
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
Paard
Den Haag
C.C. Deurne
Deurne
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Sense
Dokkum
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Iduna
Drachten
De Meerpaal
Dronten
De Meerpaal
Dronten
Agora Theater Druten
Druten
De Ogtent
Duiven
Cultura
Ede
N9
Eeklo
Café Wilhelmina
Eindhoven
Altstadt
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Metropool Enschede
Enschede
Wilminktheater
Enschede
De Dialoog
Ermelo
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Koornbeurs
Franeker
So What!
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
LOLA050
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Bootstraat
Hasselt
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
donderdag 16 april 2020
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Enge Buren - BASTA!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Rowwen Heze
De Maaspoort, Venlo
Frans Bauer - Live in Concert
Theater De Leest, Waalwijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Junushoff Theater, Wageningen
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Munttheater, Weert
Vreemde Kostgangers
Zaantheater, Zaandam
Handsome Poets
De Weverij, Zierikzee
Iamthemorning
Boerderij, Zoetermeer
Jett Rebel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 17 april 2020
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Orangerie, 's-Hertogenbosch
Lavinia Meijer
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Montis, Goudsmit en Directie
Podium Victorie, Alkmaar
Stick To Your Guns + Born From Pain + Street Soldier
Podium Victorie, Alkmaar
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
Giovanca Honours Diana Ross
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
The Rushians
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
The Rushians
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Stef Bos - Tijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roos Blufpand - De Roos
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Stefano Keizers - Sorry Baby
Flint, Amersfoort
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
Fluor, Amersfoort
Culture ft Kenyatta Hill
P60, Amstelveen
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Theater de Griffioen, Amstelveen
Fuse Live
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Maduk
Melkweg, Amsterdam
Punkt Vrt Plastik & Perforator
Bimhuis, Amsterdam
Ghetto Kumbé
Tolhuistuin, Amsterdam
Hyukoh
Paradiso, Amsterdam
Steef De Jong - SISI BOY
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
ISABEL
Paradiso, Amsterdam
O'G3NE
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Saskia Laroo's Jazzkia / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam
The History of Drum & Bass with Live Orchestra
Melkweg, Amsterdam
Marco Lopes - Wees blij
Theater Bellevue, Amsterdam
K3
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
K3
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
K3
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Orpheus, Apeldoorn
Fresku - Voordat het te laat is
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Venice
Musis, Arnhem
Re-play
Luxor Live, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Dorona Alberti - The Music from James Bond
De Maagd, Bergen op Zoom
Javier Guzman - Guzmán
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Claudia de Breij - NU
Kennemer Theater, Beverwijk
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Het Postkantoor, Bovenkarspel
René van Meurs - Hunkert
Chassé Theater, Breda
47ter
Botanique, Brussel
Cali
La Madeleine, Brussel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Sanne Wallis de Vries - Kom
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Molenberg, Delfzijl
Birds of Chicago
Theater in de Steeg, Den Haag
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Diligentia, Den Haag
Anuar - EERLIJK
Theater Dakota, Den Haag
Roosbeef
Paard, Den Haag
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Deurne, Deurne
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Theater De Omval, Diemen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Sense, Dokkum
Blues Jamsessie
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Leif de Leeuw Band
Bibelot, Dordrecht
Symphonic Rock Night Band
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Merol
Bibelot, Dordrecht
Feuerengel
Iduna, Drachten
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
De Meerpaal, Dronten
Groninger Studenten Cabaret Festival
De Meerpaal, Dronten
The Billy Joel Experience
Agora Theater Druten, Druten
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Ogtent, Duiven
BRUUT! & Anton Goudsmit
Cultura, Ede
Zwangere Guy
N9, Eeklo
Boogie Beasts
Café Wilhelmina, Eindhoven
PAX the humanoid
Altstadt, Eindhoven
Suzan & Freek
Effenaar, Eindhoven
Sweet Caroline - Neil Diamond Tribute
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Ruth Jacott
Parktheater, Eindhoven
Lenteoffensief
Metropool Enschede, Enschede
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
De Dialoog, Ermelo
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
3J'S
Theater de Koornbeurs, Franeker
Judy Blank
So What!, Gouda
Round Midnight Orchestra - Crooners Night Club
Goudse Schouwburg, Gouda
Lebbis - De Ervaring
Goudse Schouwburg, Gouda
Firefriend + Black Doldrums
LOLA050, Groningen
Clannad
De Oosterpoort, Groningen
Fleddy Melculy Clubtour 2020
Bootstraat, Hasselt
Sven Ratzke - Where are we now
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ivo Rosbeek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Percossa - Unplugged
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Awkward I - KYD
Cacaofabriek, Helmond
Dulfer
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Big Band Hengelo
Metropool, Hengelo
Def Americans
Metropool, Hengelo