Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Bosuil
Weert
Theater de Huiskamer
Weert
dB's
Utrecht
Scala Theater
Utrecht
dB's
Utrecht
dB's
Utrecht
21:00
Markant Uden
Uden
013
Tilburg
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Sneek
Sneek
Arto Theater
Schoonhoven
V11
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Hoftheater
Raalte
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Livestream
Online
20:00
Livestream
Online
20:00
Livestream
Online
20:00
Livestream
Online
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
C.C. Myllesweerd
Mill
Leidse Schouwburg
Leiden
Kubox
Kuurne
De Kreun
Kortrijk
Zik Zak
Ittre
Duycker
Hoofddorp
Kulturhus Holten
Holten
Studio 21
Hilversum
Vorstin
Hilversum
Studio 21
Hilversum
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cacaofabriek
Helmond
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Vera
Groningen
Vera
Groningen
Simplon
Groningen
Oude Suikerfabriek
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Willem
Enschede
Effenaar
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Gashouder
Dedemsvaart
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
La Madeleine
Brussel
Botanique
Brussel
Pretpark Walibi Holland
Biddinghuizen
Musis
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Paradiso
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
dB's
Utrecht
Het Bolwerk
Sneek
BIRD
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Livestream
Online
Merleyn
Nijmegen
Le Forum
Liège
Studio 21
Hilversum
Patronaat
Haarlem
Effenaar
Eindhoven
Paard
Den Haag
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paleis 12
Brussel
Botanique
Brussel
Mezz
Breda
Pretpark Walibi Holland
Biddinghuizen
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 13 maart 2021
Fabian Franciscus - Kleine wereld
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Basily Gipsy Band - Het verborgen land van de zigeuners
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
La Villa Strangiato
De Bosuil, Weert
Pieter Verelst - Amai
Theater de Huiskamer, Weert
Fleur
dB's, Utrecht
HAEVN
Scala Theater, Utrecht
Dossier Boombap
dB's, Utrecht
Fleur
dB's, Utrecht
21:00
Dangerous Times for the Dead
Markant Uden, Uden
Dub FX
013, Tilburg
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater Sneek, Sneek
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Arto Theater, Schoonhoven
The Guru Guru
V11, Rotterdam
Suzan & Freek
Ahoy, Rotterdam
19:00
Baroeg Gaat Live: DJ’s Robert Soeterboek + Frans Janssen
Baroeg, Rotterdam
Suzan & Freek
Ahoy, Rotterdam
Ancora - Wind in de Zeilen
Hoftheater, Raalte
Patricia Kaas
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Dichterbij: Rotterdams Philharmonisch Orkest
Livestream, Online
20:00
Danko Jones
Livestream, Online
20:00
Sjaak Bral
Livestream, Online
20:00
Ever Mainard - What is your problem, sir? - Utrecht International
Livestream, Online
Soulcrusher|: Leechfeast
Doornroosje, Nijmegen
ANBU
Doornroosje, Nijmegen
Ex Eye
Doornroosje, Nijmegen
Soulcrusher: Leechfeast
Doornroosje, Nijmegen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
C.C. Myllesweerd, Mill
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Leidse Schouwburg, Leiden
Metalworksfest XL
Kubox, Kuurne
Compact Disk Dummies
De Kreun, Kortrijk
Dreadful Hippies / Z-band
Zik Zak, Ittre
Bob Wayne
Duycker, Hoofddorp
Arie Koomen - BOE!
Kulturhus Holten, Holten
Rolf Sanchez
Studio 21, Hilversum
The Doors in Concert
Vorstin, Hilversum
Rolf Sanchez
Studio 21, Hilversum
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
the obsCURE
Cacaofabriek, Helmond
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
24e Southern Bluesnight
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
24e Southern Bluesnight
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Vices
Vera, Groningen
The Vices
Vera, Groningen
Cashmyra
Simplon, Groningen
Rawfare
Oude Suikerfabriek, Groningen
Nynke Laverman
De Oosterpoort, Groningen
Avalanche Quartet - Photo by Machine
De Kleine Willem, Enschede
Once
Effenaar, Eindhoven
Dynamo Unplugged: Mayleaf + Fleur (march)
Dynamo, Eindhoven
Smoove & Turrell
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Melise Yazgili - De Schandalige Hoer
Schouwburg de Lawei, Drachten
Beperkt Houdbaar - De Première
Gashouder, Dedemsvaart
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tessa Dixson
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Larkin Poe
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Danakil
La Madeleine, Brussel
Dana Gavanski
Botanique, Brussel
Fieldlab Festival - dance
Pretpark Walibi Holland, Biddinghuizen
Frank Boeijen - Theatertour 2020
Musis, Arnhem
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Orpheus, Apeldoorn
Spinvis - 21.00 Uur
Paradiso, Amsterdam
GZA – Liquid Swords Live
Q-Factory, Amsterdam
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
Boy Pablo
Melkweg, Amsterdam
Rumours of Fleetwood Mac
Melkweg, Amsterdam
Spinvis - 16.00 Uur
Paradiso, Amsterdam
Vera Mann - Goesting
Theater Hof 88, Almelo
Michelle David & The Gospel Sessions show 2
Podium Victorie, Alkmaar
Eden: Seated in Space
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Eden: Streamed Into Space Edition!
Podium Victorie, Alkmaar
Michelle David & The Gospel Sessions show 1
Podium Victorie, Alkmaar
Minka -19.30
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zondag 14 maart 2021
Sacksioni & Reekers
Boerderij, Zoetermeer
Sacksioni & Reekers
Boerderij, Zoetermeer
20:30
DeWolff - EP DeWolff
TivoliVredenburg, Utrecht
Teitur
TivoliVredenburg, Utrecht
Ben van den Dungen Quartet - Tribute to John Coltrane
TivoliVredenburg, Utrecht
Le Garage
dB's, Utrecht
John Coghlan’s Quo
Het Bolwerk, Sneek
BRUUT! & Anton Goudsmit
BIRD, Rotterdam
19:00
Baroeg Gaat Live: Dj’s Amok + Dkarn
Baroeg, Rotterdam
BRUUT! & Anton Goudsmit
BIRD, Rotterdam
Feng Suave
Rotown, Rotterdam
20:00
Andries Tunru & Stefan Hendrikx - Utrecht International
Livestream, Online
Dana Gavanski
Merleyn, Nijmegen
Patricia Kaas
Le Forum, Liège
Paul de Leeuw
Studio 21, Hilversum
Stage 1,5: Hibakusha / Inferum
Patronaat, Haarlem
Rumours - A Fleetwood Mac Tribute
Effenaar, Eindhoven
The Johnny Cash Roadshow
Paard, Den Haag
Boy Pablo
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Cem Yilmaz
Paleis 12, Brussel
Tricky
Botanique, Brussel
Stray Train
Mezz, Breda
Fieldlab Festival - pop
Pretpark Walibi Holland, Biddinghuizen
Spinvis - 21:00 Uur
Paradiso, Amsterdam