Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Capitole
Gent
Effenaar
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
C.C. Myllesweerd
Mill
KOFA
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
Mezz
Breda
013
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Boerderij
Huizen
Merleyn
Nijmegen
AFAS Live
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
De Klif
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Jan van Besouw
Goirle
Cacaofabriek
Helmond
De Flux
Zaandam
013
Tilburg
C.C. De Mol
Lier
Theater Zinin
Nijverdal
Neushoorn
Leeuwarden
Stroomhuis
Eindhoven
De Zwerver
Oostende
De Spot
Middelburg
So What!
Gouda
Het Diekhuus
Middelharnis
Spirit of 66
Verviers
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Cultura
Ede
BREStheater
Brielle
TivoliVredenburg
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Willem
Enschede
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
Vooruit
Gent
Theater De Leest
Waalwijk
dB's
Utrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
De Muze
Noordwijk
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
De Maaspoort
Venlo
Theater De Omval
Diemen
Simplon
Groningen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Vorstin
Hilversum
De Marktkantine
Amsterdam
Neushoorn
Leeuwarden
Gebr. De Nobel
Leiden
Der Aa-theater
Groningen
Theater de Bussel
Oosterhout
Paradiso
Amsterdam
De Kreun
Kortrijk
De Kreun
Kortrijk
S.C.C. De Ruchte
Someren
Q-Factory
Amsterdam
Little Devil
Tilburg
De Singer
Rijkevorsel
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsklooster Utrecht
Utrecht
Hoftheater
Raalte
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Helling
Utrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Ziggo Dome
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
DNK
Assen
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Spant!
Bussum
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Luctor et Emergo
Rilland
EKKO
Utrecht
Q-Factory
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
Doornroosje
Nijmegen
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Orpheus
Apeldoorn
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Voorveghter
Hardenberg
LOLA050
Groningen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Cinetol
Amsterdam
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Paradiso
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
donderdag 12 maart 2020
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden
Capitole, Gent
Young Gun Silver Fox
Effenaar, Eindhoven
Yung Nnelg
TivoliVredenburg, Utrecht
vrijdag 13 maart 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Myllesweerd, Mill
22AD / Chasing Mavericks / Rockford
KOFA, Vlaardingen
3J'S
Theater De Leest, Waalwijk
Aafke Romeijn
Mezz, Breda
Agnes Obel
013, Tilburg
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Koorts
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Amsterdam Klezmer Band
Schouwburg Ogterop, Meppel
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater De Boerderij, Huizen
An Evening With Knives / Stake
Merleyn, Nijmegen
An Evening With Whitney
AFAS Live, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posttheater, Arnhem
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Klif, Nijmegen
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Jan van Besouw, Goirle
Atrophy
Cacaofabriek, Helmond
Autumn / Vertrar Draugurinn
De Flux, Zaandam
Band with Benefits
013, Tilburg
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Mol, Lier
Beatles & Beyond - The LSB Experience
Theater Zinin, Nijverdal
Benefietconcert Huzumer Skûtsje (Vangrail + Jilt)€20,00
Neushoorn, Leeuwarden
Bokoedro / Futurejazz Band
Stroomhuis, Eindhoven
Borokov Borokov / Shht / Willy Organ
De Zwerver, Oostende
Brederode, Scholten & Glerum
De Spot, Middelburg
BRUUT! & Anton Goudsmit
So What!, Gouda
Cameretten - Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
Chandelier
Spirit of 66, Verviers
Charlie Cunningham
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Crazy Piano's
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Cultura, Ede
Daan Boom - De Eerste
BREStheater, Brielle
Dana Winner
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Harmonie, Leeuwarden
Danny Vera - The Lone Stranger
De Kleine Willem, Enschede
Dayna Kurtz / Robert Maché
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
De Mens
Vooruit, Gent
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater De Leest, Waalwijk
Demented Are Go!
dB's, Utrecht
Dominic Seldis
Theater de Kampanje, Den Helder
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Muze, Noordwijk
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Agnietenhof, Tiel
Dutch Eagles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Eden (IE)
Melkweg, Amsterdam
Edwin Evers Band
Metropool, Hengelo
Ellen ten Damme
De Maaspoort, Venlo
Enge Buren - BASTA!
Theater De Omval, Diemen
Engel (NL)
Simplon, Groningen
Eric Vloeimans
Podium Hoge Woerd, De Meern
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Vorstin, Hilversum
Festimi Soundsystem / Kléo / Motor City Drum Ensemble / SHMLSS / Some
De Marktkantine, Amsterdam
Focus 50 Jaar
Neushoorn, Leeuwarden
Forever Amy
Gebr. De Nobel, Leiden
Frank Blueka
Der Aa-theater, Groningen
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Theater de Bussel, Oosterhout
Fritz Kalkbrenner
Paradiso, Amsterdam
Front 242
De Kreun, Kortrijk
Front 242
De Kreun, Kortrijk
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
S.C.C. De Ruchte, Someren
Ghostemane
Q-Factory, Amsterdam
Grindpad + Brutal Sphincter (B) + Fabulous Desaster (D) + Prickrott
Little Devil, Tilburg
Guy Swinnen
De Singer, Rijkevorsel
Hadewych Minis / Matangi Kwartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Hällas
Melkweg, Amsterdam
Handsome Poets
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Hatis Noit
Stadsklooster Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Hoftheater, Raalte
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Het Gezelschap
De Helling, Utrecht
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Het Zesde Metaal
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
Huub Stapel - Het Huwelijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Iris Hond
DNK, Assen
Jan Rot O ja!
Kennemer Theater, Beverwijk
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Theater de Schalm, Veldhoven
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Spant!, Bussum
Jong Metropole speelt Snarky Puppy Feat. Jamison Ross
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Luctor et Emergo, Rilland
Josbros en SiNNiWAVi (verplaatst)
EKKO, Utrecht
JPson
Q-Factory, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
De Maagd, Bergen op Zoom
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum Beringen, Beringen
Kraantje Pappie
Doornroosje, Nijmegen
La Voie De Johnny
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Orpheus, Apeldoorn
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Live at LOLA: Captain Piff and the First Mates [DE] + Newland
LOLA050, Groningen
22:00
LIVE: Deep Purple, tribute by Purple Strangers
Muziekcafé Helmond, Helmond
Lo-fi Le-vi
Cinetol, Amsterdam
LOVE COUPLE, ALISON'S FALL & INSIDE ELECTRON | BLIKOPENER
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Lövestad / Tunnelvisions
Paradiso, Amsterdam
Maan
De Oosterpoort, Groningen
Malford Milligan & The Southern Aces
Doornroosje, Nijmegen