Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
P60
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Muziekgieterij
Maastricht
Muziekcentrum Enschede
Enschede
MFC De Pluk
Geldermalsen
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
Koningshof
Maassluis
Kennemer Theater
Beverwijk
Kavka
Antwerpen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Hoftheater
Raalte
Hofman
Utrecht
Het Musiater
Zevenaar
Hedon
Zwolle
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Dominicanenklooster
Zwolle
DNK
Assen
DeLaMar
Amsterdam
De Weverij
Zierikzee
DE Studio
Antwerpen
De Roma
Antwerpen
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Nieuwe Kolk
Assen
De Meerpaal
Dronten
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Helling
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
dB's
Utrecht
Cultuurcentrum Schoten
Schoten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Concertgebouw
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
C.C. Nesterlé
Nistelrode
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Burgerweeshuis
Deventer
Botanique
Brussel
Bimhuis
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Wolbodo
Delft
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Vorstin
Hilversum
Veluvine
Nunspeet
van Beresteyn
Veendam
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Sneek
Sneek
Theater Kulturhus
Borne
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kaasfabriek
Wormer
donderdag 19 maart 2020
Local The Night
P60, Amstelveen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ilse DeLange
Muziekgieterij, Maastricht
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Marco Lopes - Wees blij
MFC De Pluk, Geldermalsen
Blackwave.
Merleyn, Nijmegen
Bombay Bicycle Club
Melkweg, Amsterdam
Anna Tivel / Jeffrey Martin
Melkweg, Amsterdam
The Rumjacks
Melkweg, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Patrick Laureij
Markant Uden, Uden
Philip Kroonenberg
Luxor Live, Arnhem
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Luxor Live, Arnhem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
Opera Melancholica
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Carmina Burana - Szeged Contemporary Dance Company
Koninklijk Circus, Brussel
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Koningshof, Maassluis
Best of... Ton Kas
Kennemer Theater, Beverwijk
Tori Kelly
Kavka, Antwerpen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Javier Guzman - Guzmán
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Danny Vera - The Lone Stranger
Hoftheater, Raalte
IndieXL presents: Alison's Fall, Tessel & The Vices
Hofman, Utrecht
Dutch Eagles
Het Musiater, Zevenaar
Pabst / The Desmonds / VALENTINO.
Hedon, Zwolle
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Goudse Schouwburg, Gouda
René van Meurs - Hunkert
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
Hiphop Saved My Life (uitgesteld)
EKKO, Utrecht
Ruben Annink
Effenaar, Eindhoven
The Three Degrees
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Dominicanenklooster, Zwolle
Plien & Bianca - En nu dan?
DNK, Assen
Onze man in Teheran
DeLaMar, Amsterdam
Anuar - EERLIJK
De Weverij, Zierikzee
Roosbeef
DE Studio, Antwerpen
The Slow Show
De Roma, Antwerpen
Anneke van Giersbergen
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
Michelle David & The Gospel Sessions
De Oosterpoort, Groningen
De Jeugd Van Tegenwoordig
De Oosterpoort, Groningen
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
De Nieuwe Kolk, Assen
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
De Meerpaal, Dronten
Sven Ratzke - Where are we now
De Meenthe, Steenwijk
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Maaspoort, Venlo
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Kattendans, Bergeijk
Grand Magus
De Helling, Utrecht
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
De Harmonie, Leeuwarden
Bad Cop Bad Cop
dB's, Utrecht
Dayna Kurtz / Robert Maché
Cultuurcentrum Schoten, Schoten
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Leoni Jansen - Uitgekleed
Cpunt Theater, Hoofddorp
Edsilia Rombley - Soulful Memories
Concertgebouw, Amsterdam
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Chassé Theater, Breda
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Nesterlé, Nistelrode
I Muvrini
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
BRUUT! & Anton Goudsmit
Burgerweeshuis, Deventer
Pinegrove
Botanique, Brussel
Bill Laurance
Bimhuis, Amsterdam
Dominic Seldis
ATLAS Theater, Emmen
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Eefje De Visser
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Louis Tomlinson
AFAS Live, Amsterdam
vrijdag 20 maart 2020
The Script
Ziggo Dome, Amsterdam
Black Tarantula / The Flying Tygers
Wolbodo, Delft
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Wilminktheater, Enschede
Danny Vera - The Lone Stranger
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
The Three Degrees
Vorstin, Hilversum
Vera Mann - Goesting
Veluvine, Nunspeet
Handsome Poets
van Beresteyn, Veendam
Pinegrove
Tolhuistuin, Amsterdam
40UP
TivoliVredenburg, Utrecht
Raj Mohan
TivoliVredenburg, Utrecht
Michelle David & The Gospel Sessions
TivoliVredenburg, Utrecht
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theaterhotel Almelo, Almelo
Marco Lopes - Wees blij
Theater Zuidplein, Rotterdam
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Zinin, Nijverdal
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Walhalla, Rotterdam
Tim Knol - Lost & Found II
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Ali B - Koorts
Theater Sneek, Sneek
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Kulturhus, Borne
Maiden United
Theater Kerkrade, Kerkrade
Jodymoon - A Love Brand New
Theater in de Steeg, Den Haag
René van Meurs - Hunkert
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater De Willem, Papendrecht
Ruth Jacott
Theater de Stoep, Spijkenisse
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Stoep, Spijkenisse
Giovanca Honours Diana Ross
Theater de Spiegel, Zwolle
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater de Schalm, Veldhoven
Leoni Jansen - Uitgekleed
Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rowwen Heze
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Leest, Waalwijk
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Theater de Kom, Nieuwegein
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater de Kampanje, Den Helder
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Kaasfabriek , Wormer