Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Vooruit
Gent
Vera
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Singer Theater
Laren
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Depot
Leuven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
BIRD
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Bogaard
Sint-Truiden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
Junushoff Theater
Wageningen
Junushoff Theater
Wageningen
Munttheater
Weert
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
Westzijderkerk
Zaandam
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. De Werf
Aalst
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
Doka - Volkshotel
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
DNK
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Evertshuis
Bodegraven
C.C. Ter Dilft
Bornem
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Chassé Theater
Breda
Cultuurhuis De Zeepziederij
Bree
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paleis 12
Brussel
La Madeleine
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
C.C. Westrand
Dilbeek
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Iduna
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cultura
Ede
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Koornbeurs
Franeker
Der Aa-theater
Groningen
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
woensdag 25 maart 2020
Roosbeef
Vooruit, Gent
Jim Sclavunos / Joe Gideon
Vera, Groningen
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Spinvis - In Werkelijkheid
Posthuis Theater, Heerenveen
Thijs Borsten & Fay Lovsky en Oleg Fateev - Waar je niet bent
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
The Soul Preacher
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Marcel Hensema - Alles in de hens
Singer Theater, Laren
Bløf
De Harmonie, Leeuwarden
Debby Petter - De liefde voorbij
De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Leidse Schouwburg, Leiden
Fleddy Melculy Clubtour 2020
Het Depot, Leuven
Daan Boom - De Eerste
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Ogterop, Meppel
Grof geschud - Lijmen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dopelord
Merleyn, Nijmegen
The Analogues
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rowwen Heze
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Shafiq Husayn
BIRD, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kommil Foo - Oogst
De Bogaard, Sint-Truiden
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Theater de Stoep, Spijkenisse
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Jett Rebel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jim White
TivoliVredenburg, Utrecht
The Death South
TivoliVredenburg, Utrecht
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
De Maaspoort, Venlo
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Junushoff Theater, Wageningen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Junushoff Theater, Wageningen
Rayen Panday - Trigger
Munttheater, Weert
Sven Ratzke - Where are we now
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
O'G3NE
Theater De Storm, Winterswijk
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Zaantheater, Zaandam
Marianne Selleger / Wouter Harbers
Westzijderkerk, Zaandam
Jared James Nichols
Boerderij, Zoetermeer
Tim Knol - Lost & Found II
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 26 maart 2020
Stijn van de Voorde
C.C. De Werf, Aalst
DeWolff
Podium Victorie, Alkmaar
Nina De La Parra - Gods wegen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rundfunk - Todesangstschrei
Theaterhotel Almelo, Almelo
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Grof geschud - Lijmen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
The Soul Preacher
Flint, Amersfoort
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Griffioen, Amstelveen
Enge Buren - BASTA! - De allerlaatste show
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Mamihlapinatapai
Paradiso, Amsterdam
Doka Live | Real Derek + Bull
Doka - Volkshotel, Amsterdam
Gallowstreet
Paradiso, Amsterdam
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Meervaart, Amsterdam
Magda Mendes - Oliveiras
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wies
Paradiso, Amsterdam
Greg Dulli
Tolhuistuin, Amsterdam
Davina Michelle
AFAS Live, Amsterdam
Duncan Laurence
Ziggo Dome, Amsterdam
Scarlxrd
Melkweg, Amsterdam
Pantha Du Prince
Melkweg, Amsterdam
Maluma
Sportpaleis, Antwerpen
Sven Ratzke - Where are we now
Orpheus, Apeldoorn
Darlyn
Luxor Live, Arnhem
Edwin Evers Band
Luxor Live, Arnhem
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
DNK, Assen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Therapy?
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Daan Boom - De Eerste
Kennemer Theater, Beverwijk
Tim Knol - Lost & Found II
Het Evertshuis, Bodegraven
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Ter Dilft, Bornem
The Amazing Stroopwafels - Hiero
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Chassé Theater, Breda
Jim White
Cultuurhuis De Zeepziederij, Bree
CocoRosie
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Dadju
Paleis 12, Brussel
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden
La Madeleine, Brussel
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Percossa - Unplugged
Podium Hoge Woerd, De Meern
Yora Rienstra - UP
Theater De Veste, Delft
Dakota / Mo Bedick
Paard, Den Haag
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Kommil Foo - Oogst
C.C. Westrand, Dilbeek
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dopelord
Iduna, Drachten
Best of... Ton Kas
Schouwburg de Lawei, Drachten
Veldhuis & Kemper
Cultura, Ede
The Johnny Cash Roadshow
Effenaar, Eindhoven
René van Meurs - Hunkert
Parktheater, Eindhoven
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater de Koornbeurs, Franeker
Mike And The Moonpies
Der Aa-theater, Groningen
The Kik
Vera, Groningen
Miss Montreal
De Oosterpoort, Groningen
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Martiniplaza, Groningen
Janneke de Bijl
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater 't Speelhuis, Helmond
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Hengelo, Hengelo