Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Anna Amstelveen
Amstelveen
P60
Amstelveen
De Nieuwe Anita
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Marktkantine
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Cotton Club Amsterdam
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Trix
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
Paleis 12
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Groene Zwaan
De Rijp
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Iduna
Drachten
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Theater Berkelland
Eibergen
The Jack
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Metropool Enschede
Enschede
Theater de Mythe
Goes
Jan van Besouw
Goirle
StudioGonz
Gouda
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Podium onder de toren
Grootschermer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Bootstraat
Hasselt
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podium heino
Heino
Muziekcafé Helmond
Helmond
Cacaofabriek
Helmond
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Duycker
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
JVC De Schuit
Katwijk
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
De Harmonie
Leeuwarden
Gebr. De Nobel
Leiden
De Kubus
Lelystad
30CC/Schouwburg
Leuven
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Spot
Middelburg
Grand Café M'ooije Waard
Millingen aan de Rijn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Doornroosje
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
Theater de Bussel
Oosterhout
Groene Engel
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
ECI Cultuurfabriek
Roermond
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Grounds
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
Poppodium Volt
Sittard
zaterdag 11 april 2020
Eva van Manen
Anna Amstelveen, Amstelveen
Eva van Manen
P60, Amstelveen
W8ers
De Nieuwe Anita, Amsterdam
Izaline Calister / Alexander Kraft van Ermel / Jean-Jacques Rojer
Concertgebouw, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Carlos Valdes / Krystal Klear / Maribou State / Mirella Kroes / Sanja
De Marktkantine, Amsterdam
Joe Buck
Bitterzoet, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Faces on TV
Melkweg, Amsterdam
Luka Bloom
Paradiso, Amsterdam
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Concertgebouw, Amsterdam
Kakkmaddafakka
Melkweg, Amsterdam
Trijntje Oosterhuis
Melkweg, Amsterdam
Saskia Laroo's Jazzkia / Warren Byrd
Cotton Club Amsterdam, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Fleddy Melculy Clubtour 2020
Trix, Antwerpen
Simple Minds
Sportpaleis, Antwerpen
Ali B - Koorts
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Percossa - Unplugged
De Kattendans, Bergeijk
Vive La Fête
Gebouw-T, Bergen op Zoom
The Silent Comedy
Kennemer Theater, Beverwijk
KOMPASS PRESENTS RAVE REBELS
Paleis 12, Brussel
Noordkaap
Ancienne Belgique (AB), Brussel
De Fransse Eijkel - Subtropique
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ben Reel & Band
De Groene Zwaan, De Rijp
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
Jan van Maanen - Grand Cru
Theater PePijn, Den Haag
Harvest Road
Paard, Den Haag
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Diligentia, Den Haag
Ruth Jacott
Deventer Schouwburg, Deventer
Grim Ordeal
Burgerweeshuis, Deventer
Grof geschud - Lijmen
Deventer Schouwburg, Deventer
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Dulfer
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Def P
Bibelot, Dordrecht
Sven Ratzke - Where are we now
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Frans Bauer - Live in Concert
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Loudness
Iduna, Drachten
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Muzenval, Eersel
The Wieners
Theater Berkelland, Eibergen
Sack Blabbath: Black Sabbath 50th anniversary
The Jack, Eindhoven
Roxeanne Hazes
Effenaar, Eindhoven
Ed Verhoeff / The John Abercombie Tribute feat. Adam Nussbaum
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Grim van Doom + No Gods No Masters + Troops of Doom + Probation
Metropool Enschede, Enschede
Best of... Ton Kas
Theater de Mythe, Goes
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Jan van Besouw, Goirle
22AD / Chasing Mavericks / Phrase
StudioGonz, Gouda
Cry / Wally A$M
Simplon, Groningen
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
Nathalie Baartman - Breek
Podium onder de toren, Grootschermer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Millionaire
Bootstraat, Hasselt
The Bluebirds
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Maartje & Kine - Hoge Noot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Bluesbones
Podium heino, Heino
LIVE: Tribute to the 80s, by The Wave!
Muziekcafé Helmond, Helmond
Dr Lektroluv / Mason
Cacaofabriek, Helmond
Rootsriders
Metropool, Hengelo
The Bootleg Sixties - Tribute
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ann My Guard & Kingfisher Sky
Duycker, Hoofddorp
Oldenhermanns - Unsexed
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
In2TheSound
Manifesto, Hoorn
Ruud Hermans - Back in Town
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Het Park, Hoorn
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Fulcotheater, IJsselstein
3J'S
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
De Likt
JVC De Schuit, Katwijk
Javier Guzman - Guzmán
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
The Soul Preacher
De Harmonie, Leeuwarden
Rob Dekay
Gebr. De Nobel, Leiden
Glennis Grace
De Kubus, Lelystad
Rob de Nijs
30CC/Schouwburg, Leuven
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schouwburg Lochem, Lochem
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Hadewych Doet De Dames
Schouwburg Ogterop, Meppel
Roosbeef
De Spot, Middelburg
Mattanja Joy Bradley
Grand Café M'ooije Waard, Millingen aan de Rijn
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Theater de Kom, Nieuwegein
DJ Misanthrop / Joe Ford / Phace
Doornroosje, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
K3
Kursaal Oostende, Oostende
K3
Kursaal Oostende, Oostende
K3
Kursaal Oostende, Oostende
Beatles & Beyond - The LSB Experience
Theater de Bussel, Oosterhout
Ryan McGarvey & Little Louis
Groene Engel, Oss
Symphonic Rock Night Band
Theater De Lievekamp, Oss
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Theater de Purmaryn, Purmerend
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
The Best of Britain - The Passion of Jesus Christ
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Joost Botman en Niels van der Gulik
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Anvil
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Jeangu Macrooy
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Gyedu-Blay Ambolly & the Sekondi Band
Grounds, Rotterdam
Francine / Freddy
Theater Walhalla, Rotterdam
Jennie Lena
BIRD, Rotterdam
Tabitha
Annabel, Rotterdam
Habitants
Poppodium Volt, Sittard