Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zaantheater
Zaandam
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Musicon
Den Haag
Het Depot
Leuven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Cammeleur
Dongen
De Muze
Noordwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Gooiland
Hilversum
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Paradiso
Amsterdam
Paardcafe
Den Haag
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Harmonie
Edam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradox
Tilburg
Podium Victorie
Alkmaar
Paard
Den Haag
Vera
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Sneek
Sneek
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Cardo
Groesbeek
De Meenthe
Steenwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Podium Boxtel
Boxtel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Flint
Amersfoort
Lindenberg Theater
Nijmegen
Zaal Nova,
Nazareth
Luctor et Emergo
Rilland
Podium Hoge Woerd
De Meern
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
DRU Industriepark
Ulft
Theater Ludens
Voorburg
Junushoff Theater
Wageningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Eusebiuskerk
Arnhem
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Muziekgieterij
Maastricht
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Patronaat
Haarlem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
LantarenVenster
Rotterdam
Hall Of Fame
Tilburg
Spirit of 66
Verviers
DeLaMar
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Maagd
Bergen op Zoom
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Jan van Besouw
Goirle
DNK
Assen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schaffelaartheater
Barneveld
De Hanebalken
Abcoude
013
Tilburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Vooruit
Gent
TivoliVredenburg
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
Simplon
Groningen
LOLA050
Groningen
dB's
Utrecht
woensdag 08 april 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
Lords of the Underground / M.O.P.
Q-Factory, Amsterdam
Great Lake Swimmers (solo) / Picastro (solo)
Q-Factory, Amsterdam
Eva van Pelt
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Ann My Guard
Musicon, Den Haag
Mintzkov
Het Depot, Leuven
Lay Down and Listen: Annelie
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Richard Marx
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Cammeleur, Dongen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Muze, Noordwijk
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Theater De Willem, Papendrecht
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Purmaryn, Purmerend
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater de Hofnar, Valkenswaard
The Soul Preacher
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tineke Schouten - Highlights
Theater Gooiland, Hilversum
Waylon - My Heroes Have Always Been Cowboys
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Hadewych Doet De Dames - Begeleid Door Het Matangi Quartet
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Maartje & Kine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sven Ratzke - Where are we now
Parktheater, Eindhoven
Back to the Country - Part 9
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Eva Crutzen - Try Out
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Barry Hay / JB Meijers
Paradiso, Amsterdam
JOHN ABERCROMBIE TRIBUTE ft. Ed Verhoeff – Hein van de Geyn – Adam Nus
Paardcafe, Den Haag
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Lindenberg Theater, Nijmegen
Freddy & Francine
De Harmonie, Edam
James Smith
Tolhuistuin, Amsterdam
Wilson & Wakeman
Paradox, Tilburg
SLOPER
Podium Victorie, Alkmaar
The John Abercrombie Tribute
Paard, Den Haag
Bob Wayne
Vera, Groningen
donderdag 09 april 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Verte
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Sanne Wallis de Vries - Kom
Diligentia, Den Haag
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Nathalie Baartman - Breek
Schouwburg Lochem, Lochem
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - De Ervaring
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Best of... Ton Kas
Leidse Schouwburg, Leiden
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Theater Cardo, Groesbeek
Alex Roeka - RAUWE GENADE
De Meenthe, Steenwijk
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Podium Boxtel, Boxtel
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Wilminktheater, Enschede
The Bootleg Sixties - Tribute
Flint, Amersfoort
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Zaal Nova,, Nazareth
Javier Guzman - Guzmán
Luctor et Emergo, Rilland
Kommil Foo - Oogst
Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Derks - Voor wat het waard is
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DRU Industriepark, Ulft
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater Ludens, Voorburg
Claudia de Breij - NU
Junushoff Theater, Wageningen
philharmonie zuidnederland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Eusebiuskerk, Arnhem
Ribattuta Musica - Bachs Matthäus-Passion
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Orpheus, Apeldoorn
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
De Meenthe, Steenwijk
10CC
Theater de Spiegel, Zwolle
Luka Bloom
Muziekgieterij, Maastricht
Bløf
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jett Rebel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tarja
Patronaat, Haarlem
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sven Ratzke - Where are we now
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
LantarenVenster, Rotterdam
Denial of God
Hall Of Fame, Tilburg
The TIP
Spirit of 66, Verviers
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Oldenhermanns - Unsexed
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Plien & Bianca - En nu dan?
Theaterhotel Almelo, Almelo
Hadewych Doet De Dames
De Maagd, Bergen op Zoom
Vreemde Kostgangers
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Jan van Besouw, Goirle
The Bluebirds
DNK, Assen
The Soul Preacher
Schouwburg Odeon, Zwolle
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Schaffelaartheater, Barneveld
JW Roy
De Hanebalken, Abcoude
Maarten Heijmans Zingt Ramses Shaffy
013, Tilburg
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Blackwave.
Vooruit, Gent
Kane Down On Me
TivoliVredenburg, Utrecht
Joe Buck
Effenaar, Eindhoven
Mike And The Moonpies
Paradiso, Amsterdam
M.O.P.
Simplon, Groningen
Live at Lola: Night Laser (DE) + Ginger Likes + Midnight Motel
LOLA050, Groningen
Great Lake Swimmers
dB's, Utrecht