Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Groene Engel
Oss
Festivalterrein Meijelsedijk
Ospel
De Kunstgreep
Oostzaan
Livestream
Online
Livestream
Online
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Het Depot
Leuven
Leidse Schouwburg
Leiden
Zik Zak
Ittre
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cacaofabriek
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
Vera
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Vooruit
Gent
Wilminktheater
Enschede
Effenaar
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
21:00
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Trinitatiskapel
Dordrecht
20:00
Paard
Den Haag
Theater aan het Spui
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Koninklijk Circus
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Concertgebouw
Brugge
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
De Roma
Antwerpen
Bitterzoet
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Anna Amstelveen
Amstelveen
Podium Victorie
Alkmaar
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Ludens
Voorburg
Spirit of 66
Verviers
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Baroeg
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Doelen
Rotterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater De Verwachting
Ritthem
Festivalterrein Meijelsedijk
Ospel
Kursaal Oostende
Oostende
Livestream
Online
Livestream
Online
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
Theater Kerkrade
Kerkrade
Zik Zak
Ittre
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Metropool
Hengelo
Cacaofabriek
Helmond
De Posthoorn
Hamont
Vera
Groningen
Vera
Groningen
Simplon
Groningen
Theater 't Pand
Gorinchem
De Reggehof
Goor
Vooruit
Gent
Burgemeester Damenpark
Geleen
Wilminktheater
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
Dynamo
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Paterskerk
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
21:00
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Theater De Veste
Delft
vrijdag 07 mei 2021
Basily Gipsy Band - Het verborgen land van de zigeuners
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sven Hammond
Groene Engel, Oss
Moulin Blues
Festivalterrein Meijelsedijk, Ospel
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
De Kunstgreep, Oostzaan
Moulin Blues at Home
Livestream, Online
Rewire Festival
Livestream, Online
Blackwave.
Merleyn, Nijmegen
Sonic Whip
Doornroosje, Nijmegen
Spinvis
Het Depot, Leuven
Frank Boeijen - Theatertour 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
Ed Hunters / Planet Lizzy
Zik Zak, Ittre
Matt Schofield
Vorstin, Hilversum
Patat Met
Vorstin, Hilversum
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Toontje Lager
Cacaofabriek, Helmond
HAEVN
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bintangs
Patronaat, Haarlem
Della Mae
De Oosterpoort, Groningen
Muyayo Rif
Vera, Groningen
René van Meurs - Hunkert
Goudse Schouwburg, Gouda
Blanks
Vooruit, Gent
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Joy Division Undercover
Effenaar, Eindhoven
Eva de Roovere / Stephanie Struijk - Overal kom ik thuis
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Fresku
Effenaar, Eindhoven
21:00
The Damned Few
Bibelot, Dordrecht
Fleddy Melculy Clubtour 2020
Bibelot, Dordrecht
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Paul de Munnik
Trinitatiskapel, Dordrecht
20:00
The Great Communicators
Paard, Den Haag
Plein Open
Theater aan het Spui, Den Haag
Yentl en de Boer
Theater De Veste, Delft
Typh Barrow
Koninklijk Circus, Brussel
Noordkaap
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Hollow Coves
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Wim Mertens Ensemble
Concertgebouw, Brugge
Vreemde Kostgangers - doen het weer
Chassé Theater, Breda
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Kennemer Theater, Beverwijk
OG3NE - Sweet Harmony Tour
Kennemer Theater, Beverwijk
Steel Pulse
De Roma, Antwerpen
Janus Rasmussen
Bitterzoet, Amsterdam
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Meervaart, Amsterdam
Zugezogen Maskulin
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Dollkraut & Alberta Balsam
Melkweg, Amsterdam
Anneke van Giersbergen
Anna Amstelveen, Amstelveen
Wende
Podium Victorie, Alkmaar
Boogie Monster
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Racoon
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
zaterdag 08 mei 2021
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Zaantheater, Zaandam
Jandino - Opgefokt
Theater De Leest, Waalwijk
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater Ludens, Voorburg
Sttellla
Spirit of 66, Verviers
Mary Black
TivoliVredenburg, Utrecht
Oranssi Pazuzu
De Helling, Utrecht
Paul de Munnik
TivoliVredenburg, Utrecht
John Butler
TivoliVredenburg, Utrecht
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
BAROEG GAAT LIVE – 40 JAAR BAROEG
Baroeg, Rotterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Spinvis
De Doelen, Rotterdam
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater De Verwachting, Ritthem
Moulin Blues
Festivalterrein Meijelsedijk, Ospel
Mama's Jasje
Kursaal Oostende, Oostende
Moulin Blues at Home
Livestream, Online
Rewire Festival
Livestream, Online
Clouseau
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Cosmic Force / Henntt / Stranger
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Cosmic Force / Stranger
Doornroosje, Nijmegen
Sonic Whip 2021
Doornroosje, Nijmegen
Sonic Whip
Doornroosje, Nijmegen
The Hillbilly Moonshiners
Neushoorn, Leeuwarden
Sven Hammond
Neushoorn, Leeuwarden
René van Meurs - Hunkert
Theater Kerkrade, Kerkrade
RNTN – Ed Hunters plays Iron Maiden + Planet Lizzy plays Thin Lizzy
Zik Zak, Ittre
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Hannah Mae
Metropool, Hengelo
Flairck
Cacaofabriek, Helmond
Milow
De Posthoorn, Hamont
Glitch
Vera, Groningen
Sacri Monti / Temple Fang
Vera, Groningen
Blackwave.
Simplon, Groningen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater 't Pand, Gorinchem
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
De Reggehof, Goor
Frank Boeijen - Theatertour 2020
Vooruit, Gent
Mama's Pride
Burgemeester Damenpark, Geleen
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Dutch Craft Beer Festival
Metropool Enschede, Enschede
Dynamo Unplugged: Mayleaf + Fleur (march)
Dynamo, Eindhoven
Rats on Rafts
Effenaar, Eindhoven
Anneke van Giersbergen
Paterskerk, Eindhoven
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Agora Theater Druten, Druten
21:00
Charl Delemarre
Bibelot, Dordrecht
L.A.vation plays U2
Bibelot, Dordrecht
Tim Knol
Bibelot, Dordrecht
Eva de Roovere / Stephanie Struijk - Overal kom ik thuis
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater De Veste, Delft