Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:00
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
013
Tilburg
Q-Factory
Amsterdam
Mezz
Breda
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Kursaal Oostende
Oostende
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
M Leuven
Leuven
Grid Antwerpen
Antwerpen
20:00
Gerrits Tuin
Zwolle
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
Concertgebouw
Amsterdam
Hall Of Fame
Tilburg
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Grid Antwerpen
Antwerpen
18:15
Paard
Den Haag
22:15
Paard
Den Haag
013
Tilburg
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
De Kattendans
Bergeijk
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
Vera
Groningen
19:30
Vera
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
DNK
Assen
20:30
Metropool
Hengelo
De Brielsche Aap
Brielle
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:30
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:00
Trix
Antwerpen
19:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Café de Cactus
Hengelo
Vera
Groningen
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
14:30
TivoliVredenburg
Utrecht
16:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Theaterbakkerheij
Gouda
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
C-Mill
Heerlen
20:00
Het Sieraad
Amsterdam
20:00
M Leuven
Leuven
Openluchttheater Ede
Ede
20:00
Manifesto
Hoorn
Concertgebouw
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
013
Tilburg
21:30
Markant Uden
Uden
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
De Kattendans
Bergeijk
15:00
Ally's Drive In
Almere
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
P60
Amstelveen
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
21:30
Gerrits Tuin
Zwolle
21:00
De Paap
Den Haag
woensdag 26 augustus 2020
14:00
Dirk Scheele
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Glodi Lugungu
Comedy Club Haug, Rotterdam
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
GZA – Liquid Swords Live
Q-Factory, Amsterdam
Jack Poels - Blauwe Vear
Mezz, Breda
John Prine
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Lady Linn
Kursaal Oostende, Oostende
Maartje & Kine - Speelbeesten
Goudse Schouwburg, Gouda
O'G3NE - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
O'G3NE - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Tank and the Bangas
Doornroosje, Nijmegen
The Johnny Cash Roadshow
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
The Visual
Melkweg, Amsterdam
donderdag 27 augustus 2020
20:00
Absynthe Minded
M Leuven, Leuven
Admiral Freebee
Grid Antwerpen, Antwerpen
20:00
Altın Gün - Gerrits Tuin
Gerrits Tuin, Zwolle
20:00
Arjen Kleton
Markant Uden, Uden
20:00
Blackwave.
Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
Carel Kraayenhof En Juan Pablo Dobal: Tiempo Loco
Concertgebouw, Amsterdam
Dripping Trees
Hall Of Fame, Tilburg
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Gabriel Rios
Grid Antwerpen, Antwerpen
18:15
Goldband
Paard, Den Haag
22:15
Goldband
Paard, Den Haag
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
20:45
Ian Siegal - Rooftop Show met BBQ
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
Indian Askin
Vera, Groningen
19:30
Indian Askin
Vera, Groningen
Jack Poels - Blauwe Vear
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
James Oesi
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Lankum
Paradiso, Amsterdam
Maartje & Kine - Speelbeesten
Goudse Schouwburg, Gouda
Mart Hillen - In Concert
DNK, Assen
20:30
Paceshifters
Metropool, Hengelo
Paul de Munnik / Van Dik Hout
De Brielsche Aap, Brielle
Rolf Sanchez - Het Zomer Theater
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
20:00
Ronald Goedemondt - Numero Uno
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Snelle
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Snelle
Olympisch Stadion, Amsterdam
12:00
Snelle
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:30
sunfire
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:00
Tank and the Bangas
Trix, Antwerpen
19:30
The Kik
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Kik
TivoliVredenburg, Utrecht
The Regrettes
Doornroosje, Nijmegen
20:30
The story of the Eagles
Café de Cactus, Hengelo
This Will Destroy You
Vera, Groningen
Trio van Barbara Dex
Kursaal Oostende, Oostende
19:00
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
14:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
16:15
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Woodie Smalls
Melkweg, Amsterdam
Xander de Buisonjé - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Xander de Buisonjé - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
20:00
YIN YIN
Effenaar, Eindhoven
vrijdag 28 augustus 2020
19:30
Angela Groothuizen - Lueke Binge
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Angela Groothuizen - Lueke Binge
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Back to Blondie
De Theaterbakkerheij, Gouda
BankGiro Loterij ZomerSessie: Dominic Seldis
Concertgebouw, Amsterdam
BankGiro Loterij ZomerSessie: Dominic Seldis
Concertgebouw, Amsterdam
19:30
Claw Boys Claw
Paradiso, Amsterdam
22:00
Claw Boys Claw
Paradiso, Amsterdam
Coco / Sandrine
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Dan Tuffy - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
20:00
De Sluwe Vos / Philou Louzolo
Het Sieraad, Amsterdam
20:00
dirk.
M Leuven, Leuven
Edwin Evers Band
Openluchttheater Ede, Ede
20:00
Elsa Birgitta Bekman
Manifesto, Hoorn
Felix Schlarmann / Jasper Blom / Sean Fasciani
Concertgebouw, Amsterdam
Frank Boeijen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Ghost Division
Mezz, Breda
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
21:30
Hans Dulfer
Markant Uden, Uden
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
15:00
Howard Komproe / Jörgen Raymann / Peter Pannekoek / Sanne Wallis de Vr
Ally's Drive In, Almere
20:30
Joost Spijkers: Iemand Als Jij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: Breekbaar en Atoomclub
LOLA050, Groningen
20:00
Merol
Podium Victorie, Alkmaar
Nkulee Dube
P60, Amstelveen
20:00
O'G3NE
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
O'G3NE
Olympisch Stadion, Amsterdam
12:00
O'G3NE
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:30
Opera Alaska
Patronaat, Haarlem
21:30
Paceshifters
Gerrits Tuin, Zwolle
21:00
Pearl Ten
De Paap, Den Haag