Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Brielsche Aap
Brielle
20:00
M Leuven
Leuven
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
C-Mill
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Het Sieraad
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Hall Of Fame
Tilburg
Kursaal Oostende
Oostende
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
Bibelot
Dordrecht
De Flux
Zaandam
Openluchttheater Ede
Ede
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Mezz
Breda
20:30
Lebuinuskerk
Deventer
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Paradiso
Amsterdam
P60
Amstelveen
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Concertgebouw
Amsterdam
21:00
De Paap
Den Haag
Kursaal Oostende
Oostende
21:30
Markant Uden
Uden
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Gerrits Tuin
Zwolle
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Concertgebouw
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Outdoor Valley
Bergschenhoek
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Zaal Nova,
Nazareth
Theater de Spiegel
Zwolle
013
Tilburg
Theater Bellevue
Amsterdam
Hembrugterrein
Zaandam
11:00
M Leuven
Leuven
13:30
Gerrits Tuin
Zwolle
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Mezz
Breda
15:30
Podium Victorie
Alkmaar
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Gooiland Hotel
Hilversum
Grid Antwerpen
Antwerpen
16:15
Vorstin
Hilversum
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Unilever | tennisbaan
Vlaardingen
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Metropool
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Nieuwe KHL
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Pul
Uden
20:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Vorstin
Hilversum
De Brielsche Aap
Brielle
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
M Leuven
Leuven
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
20:00
Het Sieraad
Amsterdam
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
C-Mill
Heerlen
20:00
Grand Cafe Restaurant 1e Klas
Amsterdam
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Bel Air Breda
Breda
Kursaal Oostende
Oostende
Openluchttheater Cabrio
Soest
Openluchttheater Ede
Ede
Podium Victorie
Alkmaar
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paradiso
Amsterdam
Grenswerk
Venlo
Groene Engel
Oss
Gebr. De Nobel
Leiden
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Podium Victorie
Alkmaar
Grid Antwerpen
Antwerpen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Café de Cactus
Hengelo
Metropool
Hengelo
Mezz
Breda
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:45
Cacaofabriek
Helmond
vrijdag 28 augustus 2020
Typhoon
De Brielsche Aap, Brielle
20:00
dirk.
M Leuven, Leuven
20:00
T-strijd: 2e halve finale
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Live at LOLA: Breekbaar en Atoomclub
LOLA050, Groningen
20:00
Elsa Birgitta Bekman
Manifesto, Hoorn
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Dan Tuffy - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
20:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
De Sluwe Vos / Philou Louzolo
Het Sieraad, Amsterdam
20:00
O'G3NE
Olympisch Stadion, Amsterdam
Qlas & Blacka
Hall Of Fame, Tilburg
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Kursaal Oostende, Oostende
Racoon
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
Rootsriders
Bibelot, Dordrecht
Wilson & Wakeman
De Flux, Zaandam
Edwin Evers Band
Openluchttheater Ede, Ede
20:15
Walk The Line - Electronic
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Opera Alaska
Patronaat, Haarlem
20:30
Joost Spijkers: Iemand Als Jij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Ghost Division
Mezz, Breda
20:30
Zbigniew Chojnacki
Lebuinuskerk, Deventer
Frank Boeijen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Watkins Family Hour
Paradiso, Amsterdam
Nkulee Dube
P60, Amstelveen
20:45
Walk The Line - Electronic
TivoliVredenburg, Utrecht
BankGiro Loterij ZomerSessie: Dominic Seldis
Concertgebouw, Amsterdam
21:00
Pearl Ten
De Paap, Den Haag
Coco / Sandrine
Kursaal Oostende, Oostende
21:30
Hans Dulfer
Markant Uden, Uden
21:30
Walk The Line - Electronic
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Paceshifters
Gerrits Tuin, Zwolle
21:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Angela Groothuizen - Lueke Binge
Goudse Schouwburg, Gouda
Felix Schlarmann / Jasper Blom / Sean Fasciani
Concertgebouw, Amsterdam
22:00
Claw Boys Claw
Paradiso, Amsterdam
22:15
Walk The Line - Electronic
TivoliVredenburg, Utrecht
Walk The Line - Electronic
TivoliVredenburg, Utrecht
zaterdag 29 augustus 2020
Festival De Achtertuin
Outdoor Valley, Bergschenhoek
Uitmarkt
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Uitmarkt
Concertgebouw, Amsterdam
Uitmarkt
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Uitmarkt
DeLaMar, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Zaal Nova,, Nazareth
Ashton Brothers - A Medicine Show
Theater de Spiegel, Zwolle
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Bellevue, Amsterdam
Live Now Festival!
Hembrugterrein, Zaandam
11:00
Jef Neve
M Leuven, Leuven
13:30
Hans van der Werf / Micah & Julia / Robin Scherpen
Gerrits Tuin, Zwolle
Roxeanne Hazes
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
De Tranen van Van Cooth
Mezz, Breda
15:30
Paceshifters - Rooftop Show Middag
Podium Victorie, Alkmaar
16:00
Willeke Alberti
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Lil Kleine
Gooiland Hotel, Hilversum
Hooverphonic
Grid Antwerpen, Antwerpen
16:15
Candy Dulfer
Vorstin, Hilversum
17:00
Roxeanne Hazes
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:30
HAEVN
Openluchttheater Cabrio, Soest
18:00
Blanks
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Jandino Asporaat
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
19:00
Yentl en de Boer
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Kraak & Smaak
Unilever | tennisbaan, Vlaardingen
19:30
Opera Alaska
Effenaar, Eindhoven
19:30
Claw Boys Claw
Paradiso, Amsterdam
19:30
Indian Askin
Metropool, Hengelo
19:30
Joya Mooi
Melkweg, Amsterdam
19:30
Dieter van der Westen / Eric van der Westen
De Nieuwe KHL, Amsterdam
19:30
Lebbis
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Walk The Line - Vunzige Deuntjes
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Massada
De Pul, Uden
20:00
Tim Knol
Roepaen, Ottersum
20:00
Candy Dulfer
Vorstin, Hilversum
Typhoon
De Brielsche Aap, Brielle
20:00
Willeke Alberti
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Thecolorgrey / YellowStraps
M Leuven, Leuven
20:00
Compact Disk Dummies
Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
20:00
Max Moody
Het Sieraad, Amsterdam
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Stiff - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
20:00
Gordon
Grand Cafe Restaurant 1e Klas, Amsterdam
20:00
Plague / Suffer
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Burning
Bel Air Breda, Breda
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Kursaal Oostende, Oostende
Suzan & Freek
Openluchttheater Cabrio, Soest
Edwin Evers Band
Openluchttheater Ede, Ede
Rootsriders
Podium Victorie, Alkmaar
Noordkaap
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Blanks
Paradiso, Amsterdam
Matthews Southern Comfort
Grenswerk, Venlo
Grandmaster Flash
Groene Engel, Oss
Ten Times A Million
Gebr. De Nobel, Leiden
The Best of Ireland
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Moondaze
Podium Victorie, Alkmaar
Hooverphonic
Grid Antwerpen, Antwerpen
20:15
Walk The Line - Vunzige Deuntjes
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Schimanski
Café de Cactus, Hengelo
Trijntje Oosterhuis
Metropool, Hengelo
Stephanie Struijk
Mezz, Breda
20:45
Paceshifters - Rooftop Show Avond
Podium Victorie, Alkmaar
20:45
Kristoffer Gildenlow
Cacaofabriek, Helmond